ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Samojed, nadam se da si dobro, možda si samo nešto pojela.
    Maybebaby, hvala na objašnjenju. Uglavnom, nema jela dok ti sva 3 puta ne izvade krv. Bit će zanimljivo! Samo neka ti dobro prođe, da budu dobri nalazi. Kad smo rekli da se to radi, ne vidim koji si tjedan?

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Jutro
    Meni ce za kolica biti uvijet da budu sto laksa i sto jednostavnija za spremanje u auto. S deckima sam se nateglila sa.nekim.teskim.kolicima uzas tako da ovaj put cu biti pametnija. A i za trece u zg se dobije 9000kn godisnje pa na kolicima necu stediti.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    23 tjedan .. vec mi je lagano muka ,gladna sam i ova glukoza koju sam pila mi je jako lose sjela na zeludac . sreca pa sam u bolnickom krugu ako mi bude lose

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Samojed, nadam se da je najgore proslo.. ja se uzasavam tih viroza i povracanja opcenito. Drz se i polako sad! Nisi nista krivo pojela?

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Grizli, meni je čak i ok ta brokula iz Lidla baš iz razloga jer nije jako masna pa se isto tješim da to nije tako strašno.
    Angie, mi smo isto već odabrali ime. Roko. Sinu se ne sviđa, on bi da bude Fran, ali nadam se da će se naviknuti do 12. mjeseca. Sviđa se nama i Fran, ali smo se već toliko naviknuli na ime Roko, tako se obraćamo trbuhu već mjesecima da bi mi bilo jako čudno promijeniti. Stariji sin je Jakov. On kaže da ima loše uspomene na nekog Roka iz vrtića koji ga je maltretirao pa mu se zato ime ne sviđa.


    Ja još neznam spol ali imamo imena… Za žensko Paula, a za dečka Jakov :) i tako će i ostati. Složili smo se oboje i mislim da nećemo više smišljati…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Kod nas bi Šimun mozda moglo proci. Za curu mi je Franka fora…

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jaivanpa, lajkam ime za dečka 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jutro cure! opet ste se raspisale :)
    Sretno svima na pregledima danas!

    Ne pamtim više tko je pitao za Joolz kolica isplate li se… mi smo se dvoumili između Joolz i ovih koje smo uzeli: https://www.silvercrossbaby.com/our-products/prams-and-strollers/wave/sable/ [silvercrossbaby.com]

    Inače frendica ima Joolz i stvarno su ok,nikakvih kvarova ili da se razlohaju. Kod mene su ova prevagnula jer sam znala da brzo idemo na drugo dijete a na ovima mogu dvoje voziti.

    Što se tiče imena,ovaj put ja biram 😁😁

    Za dečka mi je prekrasno Noel,A za curicu je prva trebala biti Mila al je tata izmijenio u zadnji tren pa kao što rekoh…ovaj put ja biram 😁😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Jaivanpa, lajkam ime za dečka


    Nisam ni sumnjala.. meni je to ime bas lijepo :)

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Meni su sva ta imena tako lijepa 🥰
    Od sestricne mala je Paola i em je lijepo em nije cesto jer svi su vecinom Paula, al obe verzije su mi prekrasne. Roko mi je mrak ime, bio je na sestrinom popisu za necaka 😉
    Frana imamo susjedica malog a i Franka mi je bas cool i ne precesto ime.
    Moje cure su Ema i Lea i sad dolazi Noa i svi smo na tri slova osim mm-a 😂

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.