ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Maybebaby sretno!
    Hehehehe spremila se ja za Lidl i shvatim da tamo prodaju THE burek! Nije savrsen al nije ni los, njihov ne bude onako mastan, pa sam dogovorila s muzem da ja pojedem 1/3 a on ce ostalo. Iako je njemu to za pod zub samo, al necu pretrjerat tek toliko da se osjecam nakratko kao Angie! 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂😂😂😂
    Ja sam jos na cappuccinu, sinoc bila dobra vecera pa jos nisam toliko jako gladna…pohala sam kruh ☺️
    Meni je Lidl predaleko, odustala sam od pjesacenja skroz do tamo, nece mi se i gotovo 🤪
    Danas smo mala i ja same cijelo popodne i moram smislit neku akciju jer cu poludit vjerojatno skupa s njom, jos ak bude kise 🙄

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jutro, cureeeee!
    Sretno na pregledima danas.
    Joj, zar se to vađenje za OGTT (šećer) mora cijelo vrijeme gladovati? Odnosno, samo se to dobije za piti i ne smije se satima jesti???  Ako taj dan preživim, mogu sve. Ja ako ne jedem odmah ujutro, u 8 najkasnije, taj dan nisam svoja. Glava me zaboli, nemoćna, nikakva.
    Kakve ste jutros? Ja jedva ustala, a zaspala sam sinoć kao pile, rano skroz, sram me napisati kad. I jutros jedvaaa. Inače sam onaj tip koji na prvi zvuk alarma skače i razbudim se dok se spremam pa u vlaku čitam knjigu. Danas sam spavala u vlaku i hodala kao zombi od kolodvora do posla. Sad čekam da se otvori šank da uzmem kavu. 
    Mislite da će biti takva navala u Lidlu? Ja mogu otići tek popodne kad dođem s posla. Nekako se nadam da će možda nešto ostati, zna se dogoditi da bude hrpa, a zna se dogoditi da do popodne sve prodaju. A vidjet ćemo.
    Što se pokreta bebe tiče, moj je, iako velik, skroz nježan. Lagano micanje osjetim poslije jela i nekad kad se smirim, ali ne mogu reći da osjetim udarce. Vjerojatno ima veze i to što mi je posteljica naprijed.
    U prvoj trudnoći se moj mali isto malo micao, čak i u kasnoj trudnoći. Nikad ja nisam osjećala neke turbo udarce, vidjela noge i ruke kao neki. Mislim da nije imao puno mjesta, rođen je s 3050 g, imao je skraćen vratni mišić pa su rekli da je i to vjerojatno jer nije imao puno mjesta. Nije bio divlja beba, ali nije baš bio ni miran, onako zlatna sredina, a tako je i sad.

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    18.7.- flower
    18.7.- mala.le.90.
    22.7.- Lavica27
    22.7.- samojed
    22.7.- Tockica37
    23.7.- ena10
    23.7.- Jaivanpa
    23.7.- Angelly
    24.7.- njurko
    25.7.- Nasty
    25.7.- Red Fox
    25.7. - lorija
    25.7.- iva4
    25.7.- Nova19
    25.7.- Mom2911
    26.7.- Chappie
    29.7.- Reserved123
    29.7.- Mangomum
    29.7.- Katarina1990
    30.7.- Eleonoré
    31.7.- Simbalija
    01.8.- Juno
    02.8.- May4
    02.8.- DeeSB
    06.8.- Omerta
    07.8.- sofio9
    07.8.- valentina
    07.8.- C1M4
    08.8.- TinchiSk
    09.8.- MaRe
    09.8.- Stelle123
    12.8.- mikio
    13.8.- tonkica1
    13.8.- Anna
    20.8.- Lala27
    20.8.- Grizli
    20.8.- MaybeBaby
    23.8.- Angie1205
    27.8.- annika
    28.8.- Gogga_V
    29.8.- petra31

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Grizli, meni je čak i ok ta brokula iz Lidla baš iz razloga jer nije jako masna pa se isto tješim da to nije tako strašno.
    Angie, mi smo isto već odabrali ime. Roko. Sinu se ne sviđa, on bi da bude Fran, ali nadam se da će se naviknuti do 12. mjeseca. Sviđa se nama i Fran, ali smo se već toliko naviknuli na ime Roko, tako se obraćamo trbuhu već mjesecima da bi mi bilo jako čudno promijeniti. Stariji sin je Jakov. On kaže da ima loše uspomene na nekog Roka iz vrtića koji ga je maltretirao pa mu se zato ime ne sviđa.

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutroooo. Sretno curke danas i MaybeBaby dA nalaz bude dobar takodjer!!
    Spavala sam ni sebi ni svom. 4 puta pipi 😤😤
    Grizli pegperego su strasno skupa skoro 800€ 3u1.
    Oni ti vise preferiraju svoje neke marke,gdje se zaista moze naci za svakog nesto. Ima cak 3u1 za 400€ i manje. Svoje proizvode spustaju,a tudje dizu i tu im je sav uspjeh. Evo npr.ja koristim za bebaca Musteline proizvode,nema ih nigdje kupiti osim ovak online,i Sudocrem takodjer. Jbg nisu njihovi proizvodi. 😁
    Evo ja sam u fazi za kupnju kisobran kolica,nasla sam neka po sasvim solidnoj cijeni 40€.
    Ovo je jedna njihova stranica,utipkas sta trazis i izbacit ce ti sve ponude. A ova kolica ti pravi Njemci prakticiraju. Ima od 80 € do 800€, razlike ne znam al sam shvatila zasto bas ovaj tip. Vezani su za bicikle i ima opciju da se zakaci za bicikl, sto mi je fora. Neobicno i simpa mi vidjeti. Naravno za starije bebe😂
    https://www.amazon.de/Thule-0872299037704-R%C3%A4der-Buggy-silber/dp/B00FOUM9FU/ref=asc_df_B00FOUM9FU/?tag=googshopde-21&linkCode=df0&hvadid=310131948887&hvpos=1o8&hvnetw=g&hvrand=17092069796105248223&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9042536&hvtargid=pla-562349661507&psc=1&th=1&psc=1&tag=&ref=&adgrpid=61451220413&hvpone=&hvptwo=&hvadid=310131948887&hvpos=1o8&hvnetw=g&hvrand=17092069796105248223&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9042536&hvtargid=pla-562349661507 [amazon.de]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Moje cure jucer sam bila totalno lose bila sam na olazi nekih 4 sata kad sam dosla groznica bol u stomaku povracanje bila sam prebolesna kolika me je samo panika uhvatila bila fala bogu sad sam dobro 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Kao moze se normalno jesti ko uvijek samo 12 sati prije nista ne jesti i piti samo vodu . 
    ujutro nataste doc ne piti nista i kad ozbadi krv vodu u malim malim gutljajima piti .. tek kad se tri put krv izvadi moze se jesti .. 
    jos sat vremena i mogu ic jest 😂😂😂

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu Grizli. Vidis, u prvoj trudnoci prije 5 godina smo svako malo letili (bili na relaciji Zg/Cph), nikad mi nitko nije nista spomenuo. Cak smo isli i na Santorini u drugom tromjesecju, sto mi bio i najduzi let do tad.. sva sreca pa je sve bilo ok. Inace Cph/Zg je nekih sat i pol.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    MaybeBaby, sretno, izdrzi jos malo! 

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.