ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Ja sam obavila pregled,gestacijska je vidljiva…11.07.iduci pregled kada ocekujemo srcanu aktivnost.
    Pusice svim bebicama

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aarauch super! Drzim fige da na iducem cujes srceko. Sretno!
    Iva moze se piti bilo koji magnezij samo npr Mg karbonat zna cesce izazivat proljev, dok oksid ili citrat rijedje. Al vrijedi probat, ako ti fali Mg u tijelu relativno brzo ces osjetit olaksanja. Najbolje ga je piti navecer pred spavanje

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Krenula sam pohvatati kaj se dogada kod vas i vidim da nazalost danas nema bas lijepih vijesti. 
    Gogga drzi se i vjeruj doktorima. Vjerujem da ce sve proci super do kraja trudnoce, a ona kreni lijeciti taj cin. Znam puno slucajeva cura koje kasnije nisu imale nikakvih problema. Cula sam da je dobro ojacati imunitet pa si malo proguglaj o uzimanju beta glukana. I ja sam ti npr. koristila prirodne vaginalete acidosalus sa etericnim uljima kad sam imala problema (doduse nisam imala cin nego ascus i pozitivan hpv). Na zadnjem brisu hpv je bio negativan. Pa eto prouci malo o tome. Ne znam da li je meni to pomoglo ili je proslo samo od sebe. U svakom slucaju drzi se i slobodno nam se izjadaj kad ti je tesko.
    Mari jako mi je zao, ja sam isto izgubila proslu trudnocu, tako da te razumijem sto prolazis. Tako je trebalo biti. Napravi pretrage ako je potrebno i hrabro dalje. Nadam se da ces nam se uskoro opet pridruziti. Saljem ti veliki zagrljaj.

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Danas bila kupit dva para hlaca da me ne stezu preko trbuha i pokupila DM paket. Bas me odmjerila ova na blagajni da pogleda jesam li trudna. Nego, jucer bila na pedikuri i natrackala trajni i sad se razmisljam pa jel to stetno?🤔🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Ja sam se mislila otići na nokte što rade s prahom, ne znam kako se stručno zove 🤣🙈 to ne ide pod lampu i piše da nije štetno u trudnoći i da sadrži još kalcij i vitamin E. 
    Čula sam pozitivne komentare na njih i traju duže od trajnog laka 😊
    Je li možda koja od vas bila?

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ma izrast mi je ogroman i pun sjedih al eto izdrzat cu jos tjedan dana pa cu 2 na godisnji onda cu se tamo netom prije nego se vratim radit ofarbat. Za trajni uopce nisam razmisljala, mogla sam i obicni stavit. Na rukama sam skroz skinila, necu vise nista stavljat. Opcenito mislim da se pretjeruje s time, al ko ce ga znat.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Iva https://youtu.be/jijDUEPt7sE [youtu.be] evo, to je ta tehnika😊 ja sam jednom isla i bila sam ful zadovoljna, ali ja imam slabe nokte pa mi je bolji gel jer mi ne pucaju nokti onda, ali sto se tice ovog praha, prirodniji je i zdraviji za organizam i nokte😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Mari1313, da se i ja javim. Ja sam u mpo, imala smedjarenje od prosle srijede. Prekjucer bila na pregledu i vidila srceko kako kuca. Pao mi kamen sa srca. Tu vecer sam spavala u komadu nakon 3mjeseca. Sinoc pocnem lagano krvariti i odmah popijem terapiju i krenuli grcevi. . Nakon malo iz mene komadi poceli ispadati. . Trudna sam bila 6tjedana. Bol neopisiva, kao da sam prazna iznutra. . Veselila sam se da cu razmjenjivat iskustva i ovdje al jbga, tako je moralo biti. 😞 Ujutro sam na pregledu da vidimo jel sve otislo i jedino dobro je sto mislim da jest i da necu trebat na kiretazu. Uzet cu predah 2 mj i krenit ponovo. Nadam se i molim da ce tad biti uspjesno. Vise tu ne pripadam ali morala sam negdje “izdusit”. Vama zelim srecu i ja cu povremeno navracat i veslit se po skrivecki. 😘😘
    Tako da se draga nemoj poplasiti kada krene, a ako ne podnosis krv nek dragi bude cijelo vrijeme uz tebe. Ja bi voljela da sam znala u kojoj ce to kolicini bit a ne ocekivala male ugruske, kad tamo njih 5 kao dlan. Oprostite ako sam nekome zgadila veceru, samo zelim pomoc. .

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Draga Meto,  znam te sa te teme i mnogo mi je žao što prolaziš kroz to, svim srcem uz tebe ❤️

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Meto  jako mi je zao  zbog  toga sto prolazis, svim  srcem sam uz tebe! Molim se stvarno i za tebe  i Mari da se ubrzo pridruzite  ponovo. 🙏 Ostale  cure  hvala  vam  na savjetima , podrsci, informacijama na svemu. Danas su me primili  u kliniku  jer povracam  3 dana unazad,  i folnu kad popijem povratim,  šta god  pojedem. Malo sam na pracenju , infuziji, vitaminima i nekoj terapiji za mucnine  da mi ne bi opao imunitet sada. Ujutro  cekam  taj termin  u privatnoj  klinici  kod doktora  spec. Beba  je ok, saljem  vam sličicu  ja mislim da vidim  i rukice  male na u.z od danas .

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.