ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Znam da ti je daleko do bolnice ali spontani nije bezazazlen,A možda i nešto mogu napraviti…Ne znam. Znam sebe,Ja bih se hvatala za slamke. Na svakoj hitnoj te moraju primiti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Mari strašno mi je žao, drži se! Nemoj klonuti duhom, odtuguj, isplači se.. a kad budeš psihički i fizički spremna ideš u nove pobjede.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mari i ja se pridruzujem curama,savjet je da odes.
    Ipak je u pitanju skoro cijeli dan i noc do sutra.
    Bolje da si nad njihovim nadzorom!! 
    Tesko je ali samo pozitivno. Tamo ces cuti i druga misljenja,ako je to vec u pitanju, prije ces prihvatit i rijesit to da krenes dalje. 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Omerta

    A uzas! Drzi se!!!

    Meni je ovo 4.trudnoca (jedna uspjesna). Sva sreca pa imamo jednu malu princezu od 4 i pol godine, ali nikako da dobije bracu ili seku. Prosle godine dva spontana, jedan u 7tj, drugi u 9.tj. Tako da sad jedino sto mogu je “nadati se najboljem i pripremiti se na najgore.” Simptomi su tu za sad, a za tj.dana na uzv pa cemo vidjeti.


    Jesi li ti krvarila kad je bio spontani? Ja nisam nikako, tek na pregledu otkrila.
    Jos nisam otisla na pregled ovaj put 😳

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    lorija

    Omerta

    A uzas! Drzi se!!!

    Meni je ovo 4.trudnoca (jedna uspjesna). Sva sreca pa imamo jednu malu princezu od 4 i pol godine, ali nikako da dobije bracu ili seku. Prosle godine dva spontana, jedan u 7tj, drugi u 9.tj. Tako da sad jedino sto mogu je “nadati se najboljem i pripremiti se na najgore.” Simptomi su tu za sad, a za tj.dana na uzv pa cemo vidjeti.

    Jesi li ti krvarila kad je bio spontani? Ja nisam nikako, tek na pregledu otkrila.
    Jos nisam otisla na pregled ovaj put 😳


    Znam da ne pitaš mene, ali npr ja sam sa 11+4 imala spontani u prosloj i nisam apsolutno nikakav simptom imala… došla na pregled i bebica veličina za 11+3,kaže dan prije il taj dan stalo srce. Zato se sad nemogu opustiti. Uvijek sam mislila da moraš imati krvarenje ili jake bolove al eto… 

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Goga zao mi je da moras kroz ovo prolaziti. Molit cu se za tebe i tvoju bebicu 🙏
    Mari1313 znam kako ti je. Nema rijeci koji ti sada mogu pomoci… drzi se!


  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lavica27

    lorija

    Omerta

    A uzas! Drzi se!!!

    Meni je ovo 4.trudnoca (jedna uspjesna). Sva sreca pa imamo jednu malu princezu od 4 i pol godine, ali nikako da dobije bracu ili seku. Prosle godine dva spontana, jedan u 7tj, drugi u 9.tj. Tako da sad jedino sto mogu je “nadati se najboljem i pripremiti se na najgore.” Simptomi su tu za sad, a za tj.dana na uzv pa cemo vidjeti.

    Jesi li ti krvarila kad je bio spontani? Ja nisam nikako, tek na pregledu otkrila.
    Jos nisam otisla na pregled ovaj put 😳

    Znam da ne pitaš mene, ali npr ja sam sa 11+4 imala spontani u prosloj i nisam apsolutno nikakav simptom imala… došla na pregled i bebica veličina za 11+3,kaže dan prije il taj dan stalo srce. Zato se sad nemogu opustiti. Uvijek sam mislila da moraš imati krvarenje ili jake bolove al eto…


    Tako je i meni. Isla na preglede,svaki nalaz uredan bio kad odjednom srce stalo. Bio je 9tt.
    Drugu trudnocu bome cijelu bila u grcu,nalazi u redu,redovno isla svaka dva tjedna iz pocetka i opet dva puta krvarila al dobro je zavrsilo hvala Bogu.
    Sad ne mrdam pa sta Bog da.

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    lorija

    Omerta

    A uzas! Drzi se!!!

    Meni je ovo 4.trudnoca (jedna uspjesna). Sva sreca pa imamo jednu malu princezu od 4 i pol godine, ali nikako da dobije bracu ili seku. Prosle godine dva spontana, jedan u 7tj, drugi u 9.tj. Tako da sad jedino sto mogu je “nadati se najboljem i pripremiti se na najgore.” Simptomi su tu za sad, a za tj.dana na uzv pa cemo vidjeti.

    Jesi li ti krvarila kad je bio spontani? Ja nisam nikako, tek na pregledu otkrila.
    Jos nisam otisla na pregled ovaj put 😳


    Ovako, prvi spontani: kasno mi je pokazalo pozitivan test, tek par dana nakon izostanka m i to ful slabe linije, beta je doduse rasla.. no onda je pocelo neko smedjarenje, prvo kao svijetlo bez iscjedak. Narucila se ja na uzv sa 7tj i taj dan sam vec pocela lagano krvariti, a oni su samo mogli potvrditi spontani, nije se nista vidjelo na uzv osim krvi. Tu sam se sama ocistila..
    Drugi spontani odnosno “missed misscariage”: nikakvi bolovi ni krvarenja, sa 7tj uredno kucala dva srca (jednojajcani), simptomi prisutni, dan dva prije sljedeceg pregleda sa 9tj simptomi nestali, a vecer prije pregleda me nesto lagano strecalo dole.. sljedece jutro na uzv srca vise ne kucaju, provjerili jos u bolnici, za dva dana kiretaza i to je to.  

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Mari rasplakala sam se baš mi ne žao. Budi jaka ❤
    Ja sam prije tri godine imala spontani 7tt na prvom pregledu je doktorica rekla samo da nema otkucaja, nikakvi simptomi još sam imala mučnine stale mi dva dana prije pregleda. 
    Treba isplakati i preležati to, meni je baš bilo teško i dosta mi je trebalo da pređem preko toga. Ali uvijek kažem ima neko iznad nas koji ima planove za nas i sve je s razlogom.

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Joj, Mari, jako mi je žao ako je stvarno spontani. Ne mogu ni zamisliti kako ti je, nemam baš ni riječi utjehe. Drži se i budi hrabra! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.