ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Mari strasno mi je zao! 😢
    Neznam sto bi ti mogla reci ili napisati kad znam da utjehe nema 😔

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Mari Znam da nema riječi koje te mogu utješiti, ali vidjela sam više puta ovdje da cure imaju krvarenje, pa se ispostavi da je hematom, da li to može biti i kod tebe? Ili su te pregledali i rekli da je spontani definitivno? Pošto kažeš da ste daleko od bolnice, ne znam da li si išla negdje na pregled ili ti je doktor usmeno preko telefona rekao? Izvini ako sam preskočila neki post, u velikoj gužvi sam.  

    Meni je ovo prva trudnoća (mpo) i sve sam u nekom strahu od spontanog, za koji sam mislila da ide sa krvarenjem, pa se plašim svakog odlaska na wc, a sad vidim da je moguć i bez krvarenja 😦

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mari jako minje zao i suosjecam s tobom. Prolazila sam to 4 puta bas u tim tjedinam. Nazalost niti jedan doktor niti jedan specijalist ni bolnica me nikad nisu na sva moja inzistiranja zadrzali ni za pretrage ni za cuvanje. Nazalost do 12tt kad krenu krvarenja u kojima gin moze uzv vidjet da plod “napusta” maternicu nece nitko poduzimati nista jer onda postoji opasnost od zadrzavanja ploda i riskiraju se problemi kasnije + hitne kiretaze. Drzi se draga, znam da boli i psuhicki, al i fizicki. Lezi, pij puuno tekucine, pazi da ne dobijes temperaturu. I svakako se javi tom dr sutra. Nazalost i da krenes sad do bopnice veća bi bila steta ta voznja nego da ne odes to ti iz iskustva govorim. Strogo miruj. Ako imas stogod popij za smirenje da budu opusteni misici i ti mirnija. I ne brini placi, isplaci se, ja sam svaki put po nekoliko dana prelezala totalno ukomirana prvo sam se opterecivala al onda mi je moja dr opca rekla pusti srcu da se oporavi. Drzim fige i iz sveg srca zelim da ipak sve bude u redu na kraju. 

    [tickerfactory.com]

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Lezim danas cijeli dan, tako mi pase i nemam volje za nista drugo. Grizli tako mi je doktor i rekao, ocito je s ultrazvukom vidio da je spontani krenuo. iskreno i draze mi je ako je tako trebalo biti da se sama ocistim, mislim da bi me bolnica jos psihički dokrajcila.
    Bas vam hvala cure od srca, ovo je jako lijepo da ste uz mene i u teskim momentima, cijenim to. To je sve zivot. Sve ste mi u mislima i da lijepo bebice napreduju i rastu. 

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Mari1313

    Lezim danas cijeli dan, tako mi pase i nemam volje za nista drugo. Grizli tako mi je doktor i rekao, ocito je s ultrazvukom vidio da je spontani krenuo. iskreno i draze mi je ako je tako trebalo biti da se sama ocistim, mislim da bi me bolnica jos psihički dokrajcila.
    Bas vam hvala cure od srca, ovo je jako lijepo da ste uz mene i u teskim momentima, cijenim to. To je sve zivot. Sve ste mi u mislima i da lijepo bebice napreduju i rastu.


    Mari1313, mislim da ispravno razmisljas i slazem se s tobom, ako ti to sad uopce ista znaci…

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    iva4

    Cure pocela bi pit magnezij jer ovi bolovi u donjem dijelu trbuha ne prestaju pa da vidim dali ce ovo pomoc… jel smijem ove tablete pit samo njih imam doma?


    Iva4, ja ti pijem Dietpharm, po preporuci specijalizantice gin.koja samnom ide na vjezbanje. Vec sam mozda ranije pisala o tome 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Drage moje trudnice, di ste?se kupate ili strajkate?ja porer bazena se suncam u hladu i gledam ostale kako se kupaju..
    Zanima me dal mislite dal bude mi gin kod iduceg pregleda mogla vidjeti spol?bit ce.mi 13 tjedana 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Srce mi se smije 🤰🏻

    Drage moje trudnice, di ste?se kupate ili strajkate?ja porer bazena se suncam u hladu i gledam ostale kako se kupaju..
    Zanima me dal mislite dal bude mi gin kod iduceg pregleda mogla vidjeti spol?bit ce.mi 13 tjedana 😍


    Ako je deckic, vrlo vjrj. Ako je curica, mislim da ti ga tada nece moci sa sigurnoscu potvrditi

    [lilypie.com]

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Draga Mari,jednostavno se tu nema sta za reci nego ti samo mogu zazeljeti puno snage i hrabrosti da com prije prebrodis i krenes dalje…mozda On gore stvarno ima neki razlog zasto je doslo do toga pa pokusaj tu naci utjehua jebemu…

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.