ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mari1313

    cure evo da vam se javim. ukratko jucer sam prokrvarila, odmah privatno na pregled, 90%krenuo spontani. sutra opet idem kod njega. sto da vam recem, fizicki mi nije nista, al srce boli jako. Zelim vam svu srecu ovoga svijeta, skicnut cu tu i tamo pogledat kolike su vam busice.


    Ajme Mari 😭😭😭😭😭 rasplakala si me…dušo saljem ti veliki zagrljaj veeeeelikiiiii… I ogromnu pusu!!!! 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Mari1313

    cure evo da vam se javim. ukratko jucer sam prokrvarila, odmah privatno na pregled, 90%krenuo spontani. sutra opet idem kod njega. sto da vam recem, fizicki mi nije nista, al srce boli jako. Zelim vam svu srecu ovoga svijeta, skicnut cu tu i tamo pogledat kolike su vam busice.


    Mari  zao  mi je  zbog  situacije  koju  prolazis. Mogu  pretpostaviti kako ti je, jucer  sam i ja postala  svjesna  da se zivot  okrene  u sekundi. Budi jaka  jer to  sada jedino  sto  mozes. Od srca  ti zelim  da to nekako  prebrodis i da ti bude  lakse  koliko može  biti. Pomolicu  se za tebe svaki dan. 

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Mari1313

    cure evo da vam se javim. ukratko jucer sam prokrvarila, odmah privatno na pregled, 90%krenuo spontani. sutra opet idem kod njega. sto da vam recem, fizicki mi nije nista, al srce boli jako. Zelim vam svu srecu ovoga svijeta, skicnut cu tu i tamo pogledat kolike su vam busice.


    Mari1313 bas mi je zao 😥😥😥😥

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mari1313

    cure evo da vam se javim. ukratko jucer sam prokrvarila, odmah privatno na pregled, 90%krenuo spontani. sutra opet idem kod njega. sto da vam recem, fizicki mi nije nista, al srce boli jako. Zelim vam svu srecu ovoga svijeta, skicnut cu tu i tamo pogledat kolike su vam busice.

    Ajme zao mi je.  Nisam uspjela popratiti tvoju situaciju. U kojem si tjednu?
    Goga, mozda nije za usporediti, ali i ja sam se borila sa cinovima, nikako se rijesiti, doslo do CIN III i VAIN IV pa sam isla na laser u Polikliniku Vili. Sva sreca to je bilo godinu dve prije prve trudnoce i na kraju je sve bilo ok i uredno osim ureaplazme u 17.tjednu koju sam morala ljeciti. Sad jednom godisnje obavezno papu ponovim i uredu je.

    Drzim fige da sve bude ok sa trudnocom i da onda krenes rijesavati problem.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Joj Mari 😞😢 bas mi je zao, znam kroz sto prolazis al ne daj se. Ja sam samu sebe bila hrabrila i govorila hvala Bogu,Bog zna najbolje zasto i kako i dat ce Big. A bome i je za par mjeseci. ❤ samo pozitivno i ne kloni. 
    Jel ti dao sta da pijes do sljedeceg pregleda?? I imas li jos kakvih simptoma? 

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    zene ne mogu vam opisati koliko mi znaci vase iskreno suosjecanje i razumijevanje❤️ hvala vam na tome i na rijecima utjehe. Danas je trebalo biti 7punih tjedana. neznam sto bi vam rekla, nisam imala nekih posebnih simptoma, prijateljica na plazi me pitala da jesam se porezala, a meni kao krvi niz nogu. Nije to ni tako obilno krvarenje. Ali nemam nade jer je doktor rekao 90% da je to krenulo. eto sutra ocekujemo kontrolu pa cu vise znati. ja sam bas zalosna i nikakva. Nismo nikome jos govorili za trudnocu, sad sam rekla mami i svekrvi. i sad svi ostali se ponasaju normalno a ja se najradije nebi bila digla iz kreveta cijeli dan. i kad me neko nesto pita meni odma dodje plakati. 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Mari a jel još krvaris?
    Možda da odeš do bolnice? Možda da se stvarno maknes? Razumijem te,Ja sam se i maknula u krevet i plakala dok nisam zaspala. Treba odtugovati svoje…

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    A uzas!  Drzi se!!! 

    Meni je ovo 4.trudnoca (jedna uspjesna). Sva sreca pa imamo jednu malu princezu od 4 i pol godine, ali nikako da dobije bracu ili seku. Prosle godine dva spontana, jedan u 7tj, drugi u 9.tj. Tako da sad jedino sto mogu je “nadati se najboljem i pripremiti se na najgore.” Simptomi su tu za sad, a za tj.dana na uzv pa cemo vidjeti.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    je, jos lagano krvarim. mi smo dvaipo sata od bolnice, na jednom otoku smo, tako da mogu biti sretna sto me uopce privatni primio. Sutra cu vam znati reci vise nakon pregleda. Moram od tugovati svoje. Ja se isto tjesim da je tako trebalo biti i vrijeme ce sigurno napraviti svoje. 

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli
    Iva4 jojjk kako je meden koliko ima tvom mom ce sad u augustu 3 godine
    Mari1313 rasplakala si me znaci tako mi je zao ali nemoj da klones mozda postoji i sansica da to.i nije bas to, a ako jeste nemoj puno da se sikiras glavu gore i docice nova bebica kroz koji mjesec 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.