ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Valentina  hvala  na ljepim  rijecima, bice sve ok  nadam se .❣😘 malo me brine  što se desava  sve u trudnoci ali valjda  cu uspjeti bar da rodim. 
    Stella svake godine  odradim  pregled detaljni uz papu, i pregled  grudi. Posljednji  papa  je bio  uredu. I sad kada sam naručila na pregled ustvari  je bilo za obicni  godisnji   medjutim  uradila  sam test i trudna,  tako da je taj pregled ustvario  bio  prvi  trudnicki. Pogledacu Stela  hvala  ti. Kako  Sam trudna  pa mi sve ovo bas  tesko pada ali evo nadam se da Bog  ima dobar  plan  za mene.

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Gogaa_V ne mogu vjerovat da to tako brzo dodje do CIN III. Sto da ti kazem, drzi se. Nadji ginekologa od povjerenja i iskustva i polako dan za danom. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Uh, Gogaa, baš loša vijest u ovoj situaciji. Želim ti puno sreće i da to sve bude ok. Baš je kolegica s posla prošli tjedan rekla da su to isto otkrili njezinoj prijateljici. Bit će to sve ok, samo hrabro! 
    Ja se standardno budim oko pola 6, kao da idem na posao. A sutra idem. Baš mi je bilo lijepo na godišnjem, da bar mogu još. 
    Ipak je lakše biti doma. Sinoć me opet mučnina ulovila. Baš ne želi popustiti i završiti sa mnom. 
    Sin stalno spominje bebu i pun je pitanja, to mi je baš slatko. I ljubi me i grli više nego inače.
    Dobro jutro svima, nadam se da ste danas slobodne 😊

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Tinchi ja isto ne mogi spavat budim se oko 5. I opet me drzi mucnina, al eto bar ne povracam. Nije mi vise jasno dokad, tj. iskreno se nadam da to nece biti do kraja trudnoce. Ne mogu se po noci ni namjestit, niti jedna poza mi ne pase.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje 🦉🦉🦉🦉🦉
    Ja se nocas budila nekoliko puta, mjehur me voli setat 😏
    Danas se veselim rostilju…sogi nam sprema…idemo malo svekrvi pod Sljeme, nadam se manjim vrucinama nego kod nas u gradu.
    Gogaaa bas mi je zao al sad najvise psihicki moras biti jaka, radi bebice. Budj jaka, slusaj doktore i sve ce biti u redu. 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Goga samo hrabro,vjeruj da ce sve biti dobro,pridrzavaj se savjeta doktora i fokusiraj se na svoju bebicu i bit ce sve ok…saljem pozitivne vibre…
    Ja danas u 15 na pregled,sva sam nervozna i jedva cekam da mi kaze da je sve u redu..
    Lijepi pozdrav svima

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Goga. Bas mi je zao. Al slusaj doktore icsve ce bit ok. Samo hrabro 💪

    Ja imam pitanje. Jucer mi doktorica rekla da su mi se namnozile gljivice i dala geomistin vaginalete 6 dana. Al nisam pitala dal se mm treba s cim mazat, skroz zanoravila 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Gogaa_V tako mi je zao ali nema predaje izgurat ces da rodis to maleno stvorenje i to ce se sve sanirati samo hrabro,
    Iva4 cestitam na zarukama
    I svim curama cestitke na urednim pregledima a onima koje danas idu sretno da se vratite da lijepim vijestima

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Gogaa_V Ne daj se, opet je bitno da si na vrijeme otkrila, sve se to može izliječiti uz prave doktore, zbog svoje bebice budi još jača i naravno da ćeš uspjeti. Puno sreće ti želim 😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Gogaa draga bas mi je zao da te tako snasla dijagnoza. Uh sta kaze gin jeste razgovarale o tome detaljnije ili samo znas dijagnozu? Pokusat cu ti pronaci neke korisne informacije u znanstvenim radovima tokom dana koje bi ti kogle koristiti. Drzi se.
    Svi ostalim curama dobro jutro i ugodan dan zelim! Meni danas super zapoceo dan, napokon se naspavala, odlucio me muzic odvest u shopping u IT u nabavku svega zivoga za dijabeticare jer moja sestra mu rekla da ona tamo nabavlja apsolutno sve zivo posto ona ne smije ni secer ni gluten onda samo tamo pronalazi ono sto moze. Tako da je cim je otvorio oci reko idemo jer se jako uznemirio kad je cuo moj dr. opcu da moram pocet vracat kile jer sam blizu pothranjenosti. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.