ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na dobrim rezultatima 🎉🥰 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • ivonna

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Grizli sad sam 6+4, vrijednost mi je bila 5.6 i zato su mi fali aparatic i dijetu, islremo bas se ni ne pridrzavam jer mi je muka i onda jedem sta mogu, sad otkako si mjerim secer doma sve je u redu, nikad mi nije iznad 5.1, vec je rekla doktorica da je to moguce da je bio veci secer zbog uzbudenja i svega ostalog, ali svejedno moram nastaviti sa mjerenjem secera, ma bzvz kod nas svaka druga trudnica ima “problema sa secerom”. 

  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Bokic svima. 
    Eto da se ubacim malo k vama. Trudna 7+1, jos nisam bila na pregledu, ginic na GO, pa cekam termin dok se vrate.  
    Druga mi je trudnoca, a kraj sebe imam svoju malu palcicu Evu koja ima 11 mjeseci. 
    Osjecam se super, prva trudnoca mi je bila bas teska jer sam povracala od 6. do 20. tjedna. 
    Pisat cu i ubacivat se koliko cu stic :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Iva dala mi dr opce prakse upute o prehrani sa niskim GI s time da je naglasila mi da proteine unosim normalno jer vecina Gi dijeta ima smanjen unos masnoca i proteina posto obicno su ljudi i pretili uz secer. Glavnom bez ugljikohidrata, povrće skoro sve mogu, voce vec manje to mogu samo nešto većinom ovo kiselo skoro nista od finog slatkog  do max 200 gr dnevno 😕, meso i morska riba sve normalno cca 120gr po porciji, riza, palenta, tjestenina samo do 60 gr porciju, kolace nista kao ni slastice osim onih za dijabeticare, kruh integralni max 50 gr po obroku, mlijeko i klijecne mogu normalno iako dijabeticari bas ne bi smjeli je ima visok neki inzulinski indeks, al zbog trudnoce moram mlijecne proizvode pa mi je rekla da to obavezno unosim al uz to obavezno neko povrce da se umanji GI. A ma nije komplicirano samo trebam 5-6 manjih obroka i malo mi je tesko kad sam negdje vani paziti jer kod nas nema bas nekog izbora koliko sam za sad vidila.
    Ivonna primjetila sam da dosta zena ima tih problema. A nema veze sto je tu je. Pazit cu nije mi problem.
    Masen dobrodosla i sretnu trudnocu! 

    [tickerfactory.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Meni su došli danas nalazi kombiniranog probira, prvo ih nisam znala pročitati pa mi je došlo loše, onda me doktor nazvao i rekao da je sve i redu, ali da ćemo još Nifty rezultate pričekati da budemo sigurni.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Tonkica1

    Kad smo na temi hlaca…. Ja danas na poslu pricam s kolegicom i okrenem joj luda, a ona meni kaze pukle su ti hlace 🤣 a hlace pukle iznad trtice na šavu jer mi je buša malo narasla 🤣🤣🤣
    Ma mene to toliko veseli bas mi je drago hahaha ne smeta


    Ja sam prosli tjedan bila na jednim sportskim tajicama i jednoj trenirci…i jucer obucem tajice - ma kakavi, stezu…zuljaju…nista od njih. Obucem trenirku i da ih uzvucem prodju mi prsti kroz nju od natezanja. Sad sam ostala samo na haljinicama koje ne volim i nemam ni jedan dugacki donji dio za obuci. 😞😞😞 

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    miki0

    nemasekiracije ja ti oduvijek koristim lactogyn pa tako i sada preventivno kroz trudnocu na savjet ginekologa. Ima ih i kao vaginalete i kao oralne kapsule, ja uzimam oralne


    Bas sam si ih i ja danas kupila. Pa cu ih pit uz antibiotike 
    Grizli djeluje mi to dosta rizicno da prehrana. Ali to valjda tako mora biti. Pripazi malo pa ces vidjeti kak ce djelovati.

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    E drage  cure  budite  sretne  ako imate bakteriju  koju cete  lijeciti antibioticima , neke zanemarive  bolove… zahvalite  Bogu  i uzivajte  sto  ste zdrave. Oko mene  se danas  svijet  okrenuo  kada  me zvala dr. da mi ustvari  saopsti  rezultate papa  testa. A on glasi pred stadijum  raka  grlica  materice. IVa-p (cin III) (negativan  na virus). Nadam  se samo  da napredovati  nece nista do poroda, poslije  šta bude. 

    [lilypie.com]

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    E drage cure budite sretne ako imate bakteriju koju cete lijeciti antibioticima , neke zanemarive bolove… zahvalite Bogu i uzivajte sto ste zdrave. Oko mene se danas svijet okrenuo kada me zvala dr. da mi ustvari saopsti rezultate papa testa. A on glasi pred stadijum raka grlica materice. IVa-p (cin III) (negativan na virus). Nadam se samo da napredovati nece nista do poroda, poslije šta bude.


    Gogaa_V draga, samo hrabro, bit ce ce sve u redu.
    Moja prijateljica imala cin II, izlijecila se, rodila prekrasnu zdravu bebicu. Bilo je to prije nekoliko godina tako da se bas i ne sjecam detalja, ali uglavnom sve je dobro proslo. Tako ce biti i kod tebe, jer mi zene smo jake💪😘

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Gogaa_V pa kad si zadnji put radila Papu? Nedavno je jedna RTL-ova voditeljica objavila neke you tube uratke jer je otkrila Hockinsa u trudnoci i kako to prozivljava, pa pogledaj mozda pomogne za psiholosko stanje.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.