ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Nifty obavljen 😊
    Bolovi su se danas poprilicno smirili, svi kazu da je to sirenje maternice i da je moguce da bolovi budu tako jaki. Prezivjet cu bolove, bitno da je sve ok. 
    Napravili su mi i sad detaljan uzv, blizanci su naajvjerojatnije bikoriati biamniati (dvojajcani) 🤗 Ponovno su mjerili i nuhalni i sve njihove mjere, za statistiku. 
    Nalaz za cca tjedan dana. Zvat ce prvo pa poslat mailom nalaz. 
    Super za sve dobre preglede danas i sretno onima koje slijede!!
    Annika javi nam, cekamo s tobom 😘
    Deewillow prestrasno, napisala bi im disertaciju u knjigu zalbe. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Volim ovako ući i od ranog jutra vidjeti lijepe vijesti 😄 Sad se opustite i uživajte do sledećeg pregleda, a sa srećom ostalim curkama koje danas imaju preglede i narednih dana. Ja moram sad dugo čekati svoj pregled, pa me raduju vaši😄

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Cestitam svima na pregledima 😊
    Aarauch ja se nisam mogla danas sjetiti svog broja mobitela 🤦🏼‍♀️ toliko o tome 😂

    Ajde sad mi je lakse jad vidim da je ta zbunjoza normalna

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Livia

    Nifty obavljen 😊
    Bolovi su se danas poprilicno smirili, svi kazu da je to sirenje maternice i da je moguce da bolovi budu tako jaki. Prezivjet cu bolove, bitno da je sve ok.
    Napravili su mi i sad detaljan uzv, blizanci su naajvjerojatnije bikoriati biamniati (dvojajcani) 🤗 Ponovno su mjerili i nuhalni i sve njihove mjere, za statistiku.
    Nalaz za cca tjedan dana. Zvat ce prvo pa poslat mailom nalaz.
    Super za sve dobre preglede danas i sretno onima koje slijede!!
    Annikajavi nam, cekamo s tobom 😘
    Deewillow prestrasno, napisala bi im disertaciju u knjigu zalbe.


    Bravo Livia…uzivaaaaj sad

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Evo cure jedan “no stress” pozdrav za sve😘

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Jutro  cure , danas sam vidjela  srce svoje bebe  kako kucka  ma 100 na sat 🥰🥰 beba napreduje  super , moji nalazi  su isto super. Presretna  sam!! Svakoj curi sa foruma zelim isto od ppželim  isto🙏 Idući  pregled  mi je 17.7. I tada je rekla  da cemo  saznati  spol.red fox  mozes li imeni  protumaciti  slicicu  pa da vidimo  jel se slaze.🥰💜

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

     evo moje mrvice 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Bravo za sve preglede i sretno svima u cekaonicama! 
    Ja sam toliko ljuta na nas sistem i ustanove da je to strasno!! 👿
    Neke od vas znaju a neke ne, moja manja curka ima epi.
    Kad smo prije par godina isli na vjestacenja muz je imao duplo manju placu, ja nisam radila, Lea je bila u strasno teskom zdr.stanju….nisu nam odobrili bas nista. A sad kad mm ima super placu, kad sam i ja zaposlena, kad je Lei puuuunoooo bolje…sad joj daju invalidnost II. stupnja!! Ko je tu lud???
    Isli smo na vjestacenje samo radi upisa u 1.razred i nije mi ni u peti bilo da ce joj sada ista ustanovit! 
    Lijepa nasa Rvacka!! 😤

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Gogga drago mi je da je sve super, sas uzivaj dalje  i nemoj se brinuti. Prema Ramzi po meni je vise za curicu jer je luk na desnoj strani veci 😊 zapamti pa javi kad saznas spol 😂

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    TinchiSh, Maj4, Nasty hvala vam na pozitivi, tek me ujutro kod dr. Jutros sam se opet cula sa sestrom i poslala sam joj slike kako to izgleda, pa mi je rekla da je doktor rekao da dodjem ujutro. Nezz zasto nije rekao da  odmah dodjem, iako nisam inzistirala, racunam da je hitno da bi mi rekao da krenem. . Nezz ni sama, ovo i dalje stoji isto. Brljavi stalno smedje, nista ne curi. Nadam se da se sutra javljam sa dobrim vijestima. ☺️😘

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.