ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    TinchiSh, Maj4, Nasty hvala vam na pozitivi, tek me ujutro kod dr. Jutros sam se opet cula sa sestrom i poslala sam joj slike kako to izgleda, pa mi je rekla da je doktor rekao da dodjem ujutro. Nezz zasto nije rekao da  odmah dodjem, iako nisam inzistirala, racunam da je hitno da bi mi rekao da krenem. . Nezz ni sama, ovo i dalje stoji isto. Brljavi stalno smedje, nista ne curi. Nadam se da se sutra javljam sa dobrim vijestima. ☺️😘

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    miki0

    Sretno svima danas na pregledima!!
    Ja sam 12+4 i zadnja 2-3 dana isto osjecam cijelo vrijeme neka probadanja, zatezanja, stezanja u predjelu ispod pupka, al si nekako mislim i nadam se da je to od sirenja svega… jos nemam trbuscic ali se vidi sad konstantno kao da sam sr dobro prejela.
    Inace, cure koje radite, kada ste rekli na poslu i kako?


    E tako je i meni. Kao neka bol oko pupka, pa u trbuhu, pa kod desnog jajnika budući da samo njega i imam…. Al nekako me na trenutak uhvati strah pa se smirim i kazem si da to beba raste pa je zato tako… 

    Ja sam rekla prosli tjedan u srijedu. Otisla sam ravnatelju i rekla sam mu da mu moram reci neku novost a to je da sam trudna… I nist pitao me u kojem sam mj. Do kad mislim raditi, kako se osjecam blabla… Cestitao šlampavo i bas se skuzi da je musko i samac od 50 g bez zene i djece xD… 

    Ja sam rekla nakon drugog pregleda  i cekala tjedan dana nakon toga da se psihicki pripremim.. Luda sam 😂😂

    Najgore mi je bilo reci kolegici koja je zaj*****. Gore njoj nego sefu hahaah 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Iako je zahladilo i bilo super za spavati, mene su noćas toliko leđa boljela da se nikako nisam mogla namjestiti. A jučer sparina, mučnina, sveeee. Dobro da sam na kratkom godišnjem, da malo dođem sebi.
    Čestitke svim curkama na sretnim vijestima s pregleda, dijelim vašu sreću. 
    Mala.le, totalno sam ljubomorna 😍
    Angie, bolje ikad nego nikad. Znam da takve stvari frustriraju, ali ne možeš tu ništa. Samo se nadam da će curka biti što bolje.
    Ja sam na poslu rekla još prije neka 2 tjedna jer su mi baš bile mučnine pa da znaju što mi je. Ispalo super jer je i šefica trudna pa smo sad zajedno u tome 😊
    Relativno je to kada reći i do kad raditi, ovisi o puno faktora. Kod mene će tražiti zamjene pa bolje da imaju više vremena za to.
    Moj pregled sutra u 18.
    Danas planiram sinu reći da će za Božić dobiti bracu 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Bok cure, nije me bilo neko vrijeme 
    Da prijavim sljedeći pregled - 04.07.
    Eto mene u 10. tjednu - a još nisam rekla na poslu. Ne znam što da mislim. Da li da kažem već sad (u nadi da će me svi onda poštediti stresa), ili da čekam drugi UZV, odnosno još  preko 2 tjedna. 
    Ono što me dodatno muči je da mi se već polako nazite trbuščić i skrivam ga širom odjećom, i neke su me kolegice već počele gledati čudno. I nije mi to fora, skrivanje. Meni su trudnice baš lijepe i lijepo mi je vidjeti trbuščiće. 

    Btw - ima koga iz Istre ovdje? Čini mi se kao da sam jedina :)

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Buha

    Bok cure, nije me bilo neko vrijeme
    Da prijavim sljedeći pregled - 04.07.
    Eto mene u 10. tjednu - a još nisam rekla na poslu. Ne znam što da mislim. Da li da kažem već sad (u nadi da će me svi onda poštediti stresa), ili da čekam drugi UZV, odnosno još preko 2 tjedna.
    Ono što me dodatno muči je da mi se već polako nazite trbuščić i skrivam ga širom odjećom, i neke su me kolegice već počele gledati čudno. I nije mi to fora, skrivanje. Meni su trudnice baš lijepe i lijepo mi je vidjeti trbuščiće.

    Btw - ima koga iz Istre ovdje? Čini mi se kao da sam jedina :)


    Joj neka gledaju ako im se gleda… Dok im ne kažeš usmeno mogu sam nagađati… Ja sam nosila sire dok nisam odlučila reci… To je nase pravo da obznanimo u razumnom periodu… Ja sam cekala da produ prva 3 mj kao kriticna pa onda…. Ionako smo im samo broj, zamjene nas ko ništa….. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Iako je zahladilo i bilo super za spavati, mene su noćas toliko leđa boljela da se nikako nisam mogla namjestiti. A jučer sparina, mučnina, sveeee. Dobro da sam na kratkom godišnjem, da malo dođem sebi.
    Čestitke svim curkama na sretnim vijestima s pregleda, dijelim vašu sreću.
    Mala.le, totalno sam ljubomorna 😍
    Angie, bolje ikad nego nikad. Znam da takve stvari frustriraju, ali ne možeš tu ništa. Samo se nadam da će curka biti što bolje.
    Ja sam na poslu rekla još prije neka 2 tjedna jer su mi baš bile mučnine pa da znaju što mi je. Ispalo super jer je i šefica trudna pa smo sad zajedno u tome 😊
    Relativno je to kada reći i do kad raditi, ovisi o puno faktora. Kod mene će tražiti zamjene pa bolje da imaju više vremena za to.
    Moj pregled sutra u 18.
    Danas planiram sinu reći da će za Božić dobiti bracu 😂😂😂


    Ajoj bas slatko… :) sigurno ce biti sretan… :) ja sam na svoj rođendan dobila najmlađu sestru 10.7. Haha 😂😂 pricala mi je mama kako je u noci sa 9.7 na 10.7 radila meni tortu i počeli ju lovit trudovi i nista ld torte, napola ju ostavila i ajd u bolnicu… Tako da sam umjesto torte dobila seku hah 😊

    Jos uvijek ju zezam da sam radi nje ostala bez torte… Kao mogla je malo pricekati da bar mama tortu dovrsi 😂

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Curee ako kojoj treba 
    u Apotekama Farmacija ima akcija Dietpharm magnezij 375  
    2 kutije 100 kn. 
    Sve skupa 40 tableta magnezija 😊😊

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Hvala  Red zapamticu  pa cemo vidjeti.  👌🤗 drago mi je zbog  ostalih  cura da je sve ok . 

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Drage moje, ja gotova s pregledom..Tako sam uzbuđena.. beba je 3,90cm, srceko radi odlično,dvije rukice, dvije nogice,kralježnica,,,sve sam to vidjela! i moji nalazi ok (krv,urinokultura), doduše poslala me ponovo na vađenje krvi zbog bilirubina. Hematom je još uvijek tu, ali sta je tu je!

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Super mustra, bebice bas rastu 😍
    Ja sam obavila kombinirani. Samo za informaciju ako ce tko ici u petrovu, 4 sata cekanja 🤦🏼‍♀️ uzmite si vodu i nesto za pojesti. Sve je super, beba se bas nije htjela namjestiti. Nuhalni je jedva izmjerila, 0.8. To je super nalaz tako da sam sad mirna.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.