ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    I ja imam grceve i bolove…nije sad to nesto prejako al dovoljno da nerviraju.Ma da mislim da mene vise mjehur muci iako je nalaz urina bio ok.Jer ako pijem puuuuno vode sve je ok a cim manje popijem osjetim tu neku tupu bol. Isto tako svaki put dok odem na wc ocekujem krv, valjda jos nisam u potpunosti shvatila da je to to i da beba dolazi haha 😊 Sad 27.06. imam drugi pregled pa cu biti mirnija. 🙂 Btw.nisam vidjela dal ste pisale o tome al dali su vam otvorili trudnice knjizice?Ja sam kod nekih vidjela a kod nekih samo nalaze.

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    MaRe

    I ja imam grceve i bolove…nije sad to nesto prejako al dovoljno da nerviraju.Ma da mislim da mene vise mjehur muci iako je nalaz urina bio ok.Jer ako pijem puuuuno vode sve je ok a cim manje popijem osjetim tu neku tupu bol. Isto tako svaki put dok odem na wc ocekujem krv, valjda jos nisam u potpunosti shvatila da je to to i da beba dolazi haha 😊 Sad 27.06. imam drugi pregled pa cu biti mirnija. 🙂 Btw.nisam vidjela dal ste pisale o tome al dali su vam otvorili trudnice knjizice?Ja sam kod nekih vidjela a kod nekih samo nalaze.


    Meni je gin.u DZ rekla da knjizice vise ne postoje, a onda su me jednom u laboratoriju u istom tom DZ pitali da zasto nisam prilozila knjizicu 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Livia sretno danas.Meni je ginekolog rekao da kupim knjizicu u NN i donesem na sljedeci pregled…Mislim da to ovisi od ginekologa do ginekologa

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro curke, danas idem na pregled nekako sam u isto vrijeme i presretna a i uplasena 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    samojed

    Jutro curke, danas idem na pregled nekako sam u isto vrijeme i presretna a i uplasena


    Samo misli pozitivno i drzi se!!! 😊

    Meni je ginekolog dao trudnicku knjizicu od Elevita.. Vjerojatno to dobivaju kao promotivni materijal uz to sto je trudnicka knjizica…. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Sretno danas na pregledima, javljajte dobre vijesti. 
    Ja imam trudničku knjižicu, nisam ju morala kupiti, ginekologica jednostavno smatra da su zgodnije nego printanje papira svaki put. Većina ih više nema trudničke, tako da to stvarno ovisi o ginekologu.
    Jeste sretne što je zahladilo? Ja jesam, ono više nije bilo normalno. 
    Idem sad u bolnicu na transfuziju, vaditi krvnu grupu i ostalo što mi je napisala na uputnicu. 

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curke!! Kako ste mi?
    Sve nove mamice…dobro nam dosle!! 🥰
    Nije me bilo bas ovih dana a vi se raspisaleeeee
    Dosla mi mama u petak, jucer isli do BIH i nju vratit doma. Mene ta voznja toliko iscrpila da sam oko 16h poludila, rekla curama i muzu spremajte se i idemo! Prekipilo mi od voznje i od sparine one odvratne…bas sam bila bljaaaa 🤮
    Nocas konacno zahladilo i umjesto da se naspavam konacno ja opet sanjam neke nocne more i u placu se budim 😞
    Jel vas tako pogadjaju snovi? Ja u ovoj trudnoci skoro svakodnevno sanjam neke grozote i gluposti.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Livia, ja sam 14.tt i zadnja dva tri dana osjetim npr probadanje, a nije ga nikako bilo dosad…a stomak mi bas preko noci raste…tako da vjerujem da je to famozni rast bebe, ne moze bas citava trudnoca proci bez bolova. Jos kod tebe twinsi!!😁

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🖐🏻
    Sretno danas ❤ 
    Ja sam isto dobila trudničku knjižicu. 
    Mene su nesanica i noćne more pratile negdje oko 8 do 10tt, tad su mi svi simptomi bili baš izraženi poslije se sve nekako povuklo. 
    Ali kako smo tek nedavno rekli bližem krugu ljudi za trudnoću svi me ispituju intenzivno kako sam a ja sad odlično i niko nije ni skužo kad sam preležala najteži period. Taman se poklopile one kiše i ružno vrijeme pa nisam izlazila.
    Deewillow ajme ja bi se ustala i otišla, od hormona vjerujem da bi se i rasplakala jer me sve živo pogađa. Isto sam konobarila dok sam studirala i prvo što su mi rekli je da kad uđem preko vrata u kafić svi problemi ostaju ispred i to tako i treba biti 🙌🏻

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas na pregledima!! 
    Ja sam 12+4 i zadnja 2-3 dana isto osjecam cijelo vrijeme neka probadanja, zatezanja, stezanja u predjelu ispod pupka, al si nekako mislim i nadam se da je to od sirenja svega… jos nemam trbuscic ali se vidi sad konstantno kao da sam sr dobro prejela. 
    Inace, cure koje radite, kada ste rekli na poslu i kako?

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.