ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Cure moje ajmo neka pomoć za zgaravicu jer se ubijem od kaslja kolko me peče grlo… rennie nije pomogao,soda isto nije,donat,nula bodova… šta će tek bit kad mi se još gore podigne😳😳😳

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Cure moje ajmo neka pomoć za zgaravicu jer se ubijem od kaslja kolko me peče grlo… rennie nije pomogao,soda isto nije,donat,nula bodova… šta će tek bit kad mi se još gore podigne😳😳😳


    Probaj možda Reflustat. On je siguran za trudnice.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Cure moje ajmo neka pomoć za zgaravicu jer se ubijem od kaslja kolko me peče grlo… rennie nije pomogao,soda isto nije,donat,nula bodova… šta će tek bit kad mi se još gore podigne😳😳😳


    Bademi. Popijem vode legnem na bok da kiselina ode nize u zeludac i natrpam bademe na nju. Negdje sam cak procitala da ako pojedemo meso da ce tad ‘kiselina imati posla sa obradom mesa i pustit nas na miru’ 

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Angie ja sam na selu ali ti nisam od pomoći s komarcima jer mene nikad ne grizu. Kaže moj brat da je to loš pokazatelj, da mi nešto u krvi ne valja tako da se tješiš s tim da si savršeno zdrava ako te toliko grizu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    samonezelje

    Tadaaam! Evo i moj zadnji radani dan prosao! Delegirala sam preostale poslove dalje kolegama i gija! Sad samo cekam da me pocnu zvat s posla vec iduci tjedan..
    Kaj se deterdzenata za veš tice, opce ne koristim omeksivac jer mm-u smrdi, isto samo ocat povemeno. A najradije bih da ima zakon da svako mjesto mora imat bar jedan ducan sa eko proizvodima na rinfuzu da mogu svako malo sa staklenkom dolazit u ducan! Ajde bar praskasti Fax ima kartonsku ambalazu, al i to je otpad.. moram probat i ovaj uradi sam tekuci. Namjeravam probati sad taj Frosch, to mi je i sis koristila.. I kad smo vec na pranju, krepala mi vešmašina sinoc skroz. Neće centrifugirati.. al mislim si bolje sad neg za koji mjesec kad bude djecjeg vesa svaki dan..sad bum rucno prala rucnike dok ne dodje majstor.
    Ko zna kolko ranije moram na HZZO odnijet papire za porodiljni?


    Wooooohoooooo sad uživanje 💆‍♀️ i iščekivanje 👶🍾🍾🍾🎉🎊🎉🎊🎉🎊

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Još jedino taj Reflusfat nisam probala,ništa odo po njega još… Sarita moja,s bademima ko i bez njih,nula bodova😭
    Iva ti si 10 tjedana prije mene,kod tebe je to već logično (i bliže ti je svijetlo na kraju tunela nego meni😂)
    Samonezelje sad uzivaaaaj!!
    Petra se nije javila iza pregleda danas,jel Sve Ok?

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Evo me. Na kraju uzela neki najnoviji persil. 🙈
    Predivno mirise, i ja i muz smo se slozili.
    Mislila sam iz pocetka na Frosch al nisam se mogla odluciti koji,ima ih vise vrsta.
    Lavice evo savjet. Uzmi zvakacu gumu i zgaravuca ce nestati 😁
    U prosloj trudnoci sam je imala i znala se buditi nicu da uzmem zvakicu 🙈

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Još jedino taj Reflusfat nisam probala,ništa odo po njega još… Sarita moja,s bademima ko i bez njih,nula bodova😭
    Iva ti si 10 tjedana prije mene,kod tebe je to već logično (i bliže ti je svijetlo na kraju tunela nego meni😂)
    Samonezelje sad uzivaaaaj!!
    Petra se nije javila iza pregleda danas,jel Sve Ok?


    Ooo draga :/ meni su oni najveca pomoc…frendica je znala uzet gastal..bas se ne preporuca pa neznam…probaj taj reflustat nadam se da ce pomoc

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Lavice, njurko  tenks! Bas me zanima kak ce mi sad dani izgledat.. valjda cu samo saltat izmedju you tube tutoriala i sivace masine. Tolko planova imam, al poznavajuc sebe zapravo mislim da budem samo gnjilila na kaucu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Lavice, sloziti cu se sa Lorijom..

    Meni žvaka stvarno pomogne kod žgaravice…
    Ja svaku večer prije spavanja žvačem😂😂 mm već pizdi lagano, kaže di god da se okrenem, paketić žvaka stoji u stanu! 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.