ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BabyD hvala za savjet al sljez ne smijem alergicna sam na njega. Zapravo sve te neke prirodne stvari koje bi pomogle sad ili ne smijem zbog alergije ili zbog trudnoce. Pokusat cu doc do svoje doktorice, inace je jako dobra i svim pacjentima da svoj broj mobitela kao ako je nesto hitno da ju se slobodo zove, al meni je malo zao zenu maltretirat u nedjelju. To ce mi bit zadnja opcija danas.
    Angie nek si se ti odmorila i naspavala. Jel ti skroz prosla ona bol od neki dan sto si rekla da te sve bolilo?
    Iva i ja bi tako provela nedjelji. 😒

    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Mikio jako mi je zao sto ti se to dogodilo!! Nadam se da se danas osjecas bar malo bolje… Odmaraj, lezi i pokusaj se opustiti 🤞🤞🤞🤞


  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Hvala vam na porukama!
    Krvarenje je kak se sad cini stalo, nema nicega na papiru sad zadnja 2 wc-a. Definitivno ne mrdam danas nigdje osim na wc.
    Nisam se bas uspjela naspavati al budem nadoknadila vec. 
    Nije bio ni hemic, trazila sam da provjere za svaki slucaj, al i na papiru sam vidjela da nije iz guze.
    Odnose nismo imalo sad vec 2-3 tjedna i to su me pitali bar 5x. I pitali su me dal sam slucajno pila kakav antibiotik, nisam ni to. Tako da Grizli probaj izdrzat bez ako ide, neznam sta bi rekla…
    Jedina sumnja im je zbog rh- da nije nesto krenulo i to su mi dali injekciju. Svakako cu se ja javit svojoj gin sutra jos.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    lorija

    Jutro,evo me kao da je ponedjeljak ☺
    Mikio draga ne ponovilo se!! Danas lijepo lezi i odmaraj da se to smiri. 😘
    Eee Lunice ispravi me ako grijesim,al u magli mi je ostalo da si ti spominjala cr i stanjenje reza, nista nisam razumijela. Kakve to veze ima? Ja sam isto cr imala pa me zanima tocno o cemu je rijec. ☺


    A moguce tamo gdje je bila rana od cr prilikom rastezanja sada moze malo jace stegnuti. Mene isto povremeno tu jace zaboli i to bas dolje uz sami rub oziljka gdje mi je bio veci sav. Evo sad mi je na pregledu rekao da rez na maternici dobro izgleda..da nije stanjen i da sto se toga tice mogu u vaginalni porod ako svi ostali uvjeti budu zadovoljeni. Pa me to utjesilo😊
    Kad si ti imala carski..koliko je proslo?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    mikio postoji minimslna sansa da ti se nesto dogodi zbog ovakvog krvarenja i Rh-, a posto su ti daki injekciju sansa je nikakva.
    Cure, gripe jos nema tako da gripu nemate. Mozda viroze no ne i gripu 😀

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Mikio želim da je to bilo zadnje krvarenje, dok ne rodiš! 
    I nadam se da si psihički malo se smirila, to je velika panika i stres.. provedi dan u krevetu, zaslužuješ to!🙏💕

    Cure, hvala svima na porukama jučer.. je, danas je malo bolje…iako sam jučer, odgledala dvije serije, i legla u krevet, i opet krenula plakati.. ali okej, već sam bolje..
    Do sutra, kao nova! 🙈💕

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lunica

    lorija

    Jutro,evo me kao da je ponedjeljak ☺
    Mikio draga ne ponovilo se!! Danas lijepo lezi i odmaraj da se to smiri. 😘
    Eee Lunice ispravi me ako grijesim,al u magli mi je ostalo da si ti spominjala cr i stanjenje reza, nista nisam razumijela. Kakve to veze ima? Ja sam isto cr imala pa me zanima tocno o cemu je rijec. ☺

    A moguce tamo gdje je bila rana od cr prilikom rastezanja sada moze malo jace stegnuti. Mene isto povremeno tu jace zaboli i to bas dolje uz sami rub oziljka gdje mi je bio veci sav. Evo sad mi je na pregledu rekao da rez na maternici dobro izgleda..da nije stanjen i da sto se toga tice mogu u vaginalni porod ako svi ostali uvjeti budu zadovoljeni. Pa me to utjesilo😊
    Kad si ti imala carski..koliko je proslo?


    Ajme super, lijepo sto ti je vec najavio da postoji sansa za vaginalni. Meni jos uvijek nije nista komentirao,osim na samom pocetku kad me pitao prije koliko sam imala cr,kad sam mu rekla 2god nekako pozitivno je klimnuo glavom. 
    Ne osjecam nikakva rastezanja zasada, ne znam sta ce biti poslije kad trbuh bude rastao.
    Prije 2,5god. Do termina ce bit nepunih 3god. Smatrala sam to normalnim razmakom. A kad je bio tvoj cr?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    lorija ja znam curu koja je godinu i mjesec dana nakon carskog rodila vaginalno. Sad je i to popularno da se vaginalno nakon carskog potice tako da sam sigurna da ce pokusat vaginslno ako sve bude ok. Osim ako ne ides Podobniku, tamo svima rade cr 😂

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ena draga probaj si upaliti neku romanticnu komediju, ili o bebama onaj film gle tko to govori ili rent a mama ili neki koji bi tebi bio njezan utjesan i simpatican i napravi si kamilicu ili caj neki topli, zamotaj se u dekicu i pogledaj si film. Trazi od ljudi oko sebe zagrljaj, to nije sramota. Reci tuzna sam malo,  daj me malo utjesi. Kupila sam si i etericno ulje mandarine i to mi bas pase u difuzeru, ako nemas mozes u one keramicke sa lučicom staviti neki sebi drag miris. Potrazi na youtubeu relaxing music i to slusaj malo u tisini i povuci se. Ili probaj sa šetnjom sama, meni to nekad pase, odem u neki zeleni park u zg i secem se, popijem kavu sama i gledam ljude. Nije lose plakati, uzivaj u tome da se povuces malo u neki utjesni tretman za sebe, a ako ti ne pase, onda se izbori s tim sa vjezbom ili setnjom ili ljudima. Svakome dođe…. ,❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli je, sve me popustilo. Dan prije sam ocito pretjerala pa dok sam se oporavila valjda. Sutra mi je isto ludi dan al ajd mm je slobodan pa bude lakse… 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.