ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Bas si mislim kako na mene trudnoca dobro djeluje sto se tice raspolozenja i depresija. Prije sam znala imat bas depresivnih faza a sada, iako mi je na poslu bas grozno i nikad gore, nekako to sve lakse podnosim. Iako mi trudnoca nije bas skolska nekako dobro djeluje. Nadam se da ce i do krsja biti tako 😊

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Isto uredim ju na slijepo sta cu mora to na nasto licit, ne volim dlake i uzasno me zivcira kad nisam na razini…eh.. nokti ma joooj u prvoj trudnoci sam fino mogla nogu u krilo i uredit nokte savrseno sada se ko sto Iva kaze samo prevrnem ko lopta ili me sastavi u preponi ili u trtici pa ne mogu nis…idem susjedi pa ju gnjavim da mi radi pedikure 🙈 
    Na kraju nisam isla pec pizzu isli smo do Lesnine po podlogu za previjanje koje nema jer Lesnina xxxl u Rijeci nema baby asortiman iako im na vratima pise 15% na baby asoriman! Kojeg nemaju!!!! 🤬 u cetvrtak lidl bez bodica danas lesnina - netko opako ljuti trudnicu! 
    Redfox vjerujem da je tvoj gubitak bio tezak i traumatican i da se to ne moze zaboraviti ali sada ce sve biti u redu i tvoja beba ce doci k tebi ko najveca nagrada. Uvijek se mozes pozaliti kad ti tesko. Ili zagrli busu i pricaj bebi kako ju volis i jedva cekas da dode i brzo ce lose misli otici 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Super je ne bit u depresiji, mislim da i ja imam vedrije razdoblje nego prije trudnoće..nadam se da će nas držat ti hormoni barem još 5 god nakon poroda! 😃Šuma mi je trenutno napola pokošena i na ogledalcu cijeli taj dio izgleda drugačije nego prije trudnoće.. Nekako se uvećala😲🤣i dlake kao da su rjeđe.. A sise su mi već do pola potamnile kao da sam ih umočila u kavu🤪
    Angie dobro kažeš za hobije.. Ja trenutno ne crtam niti išta izrađujem jer mi je posao vezan za to i ne da mi se.. Odmaram od toga svega. Ali ljudi se preporode kad se uhvate izrađivati nešto s rukama.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u zaostatku dan i pol, i napokon vas pohvatala

    Curke, imate lijepe trbuscice. Moj je jos relativno malen, al se nadzire

    Da se malo i ja potuzim, jucer sam cistila stan, al sa par pauza..sve laganini, dosli nam predvecer prijatelji i relativno rano otisli radi maloga..iii kad sam ja legla u krevet, krece kaos. Od ledja, do misica, svaka koscica me boljela. Trbuh mi je na momente bio stvrdnut i lagano me propikavao/stezao sa obje strane ne prejako, al dovoljno da primjetim.
    Jedva sam se namjestila i zaspala sve do 10 ujutro i jutros kao nova dok nije cirkus po trbuhu lagano krenuo ponovno.

    Prepisala bi to sirenju ligamenata i vjerojatno sam se preforsirala. Nebi htjela panicariti pa sama sebe smirujem..i odmaram koliko mogu  jel netko osjetio ista slicno u ovim tjednima? U petak nam je pregled, pa cu prijaviti gin.

    Vidim dosta vas je smrcavo, ja sam nekako na li-la trenutno, kao da ce me uhvatiti ali jutros i sada sam zato imala probavne smetnje. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Damnarexx i ja sam tako slično imala u negdje u tvojim tjednima, možda malo ranije. Malo si se preforsirala. Dobro je sve dok se smiruje kad ležiš. Malo odmaraj više dan dva i bit će sve ok. Ja sam jednom pretjerala sa šetnjom a drugi put na vježbama. Nakon toga sam skoro cijeli dan morala odmarati. Neki dan sam se opet zaboravila i preforsirala i dva dana opet koma. Od sad ću malo više pazit.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Nasty

    Damnarexx i ja sam tako slično imala u negdje u tvojim tjednima, možda malo ranije. Malo si se preforsirala. Dobro je sve dok se smiruje kad ležiš. Malo odmaraj više dan dva i bit će sve ok. Ja sam jednom pretjerala sa šetnjom a drugi put na vježbama. Nakon toga sam skoro cijeli dan morala odmarati. Neki dan sam se opet zaboravila i preforsirala i dva dana opet koma. Od sad ću malo više pazit..

    To je to onda, vjerojatno.
    Malo cu usporiti tempo, hvala na savjetu

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    damnarexx

    Nasty

    Damnarexx i ja sam tako slično imala u negdje u tvojim tjednima, možda malo ranije. Malo si se preforsirala. Dobro je sve dok se smiruje kad ležiš. Malo odmaraj više dan dva i bit će sve ok. Ja sam jednom pretjerala sa šetnjom a drugi put na vježbama. Nakon toga sam skoro cijeli dan morala odmarati. Neki dan sam se opet zaboravila i preforsirala i dva dana opet koma. Od sad ću malo više pazit..
    To je to onda, vjerojatno.
    Malo cu usporiti tempo, hvala na savjetu


    Meni se isto tako dogodi ksd se preforsiram no nakon odmora prode pa mislim da je ok 😊 ako ti ne prolazi ipak provjeri s dokom.

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    E pa baš mi je drago pročitati da netko nema depresivne faze..
    Evo ja se od jutra ne mogu smiriti.. Samo plačem, i plačem, i plačem…
    Već me glava boli, i jedva gledam koliko me peku oči, ali ne mogu se jednostavno smiriti..
    Pokušala sam i zaspati, ali ne ide ni to..
    Ja ne znam uopće kako da dođem k sebi.. nadam se d sve sutra biti bolje…

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ena danas ti je takav dan, idi malo ranije na spavanje.. Opali kakvu seriju ili film ili nešto čitaj za opuštanje. Sutra je novi dan i kad se odmoriš sigurno će sve bit bolje.. Ja sam imala faze depresije prije trudnoće jer sam mislila da neću nikad ostat trudna. A u trudnoći sam isto imala nekoliko napadaja nervoze, traženja svađe i plača da se ne lažemo.. To je sve normalno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Evo i mene malcice..ne stignem vas puno popratiti nego tek kasnije navecer..ugl..bila sam dns u c&a i premedene su im stavri za bebe…od bodica do tetrica do carapica i tutica..i skafanderi su preslatki…bas se mislim ici tamo se opskrbiti kroz koji dan…
    Sto se bolova tice mene stalno nesto steze i stvrdne se..pa imam pritisak vidoko gore na zeludac bas mi je iskocio drob..a brijenje dolje mi je muka teska..ja to obavljam sa onim aparatom za šišanje😜 tako mi ide najbrze i najpreciznije…ugl…bebaca osjetim i iznad pupka ali tu u visini pupka je najaktivniji.Rekao mi je gin u srijedu da maternica sad neka 3 cm iznad pupka tako da nije neobicno i da ga gore tako osjetim. 
    Kako vi stojite sa zgaravicom? Smeta li vam ?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.