ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutro,evo me kao da je ponedjeljak ☺
    Mikio draga ne ponovilo se!! Danas lijepo lezi i odmaraj da se to smiri. 😘 
    Eee Lunice ispravi me ako grijesim,al u magli mi je ostalo da si ti spominjala cr i stanjenje reza, nista nisam razumijela. Kakve to veze ima? Ja sam isto cr imala pa me zanima tocno o cemu je rijec. ☺

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro… 
    Mikio nadam se samo da se vise nece ponavljati. Imas mozda hemeroide pa da je od toga? Uh protrnula sam kad sam citala, al najbitnije je da ste beba i ti sada dobro. Drzi se! 🤞🤞🤞 Da bude sve super.
    Joj cure ja ne znam sto raditi. Mene jutros sve stislo u grlu opet ne boli, al osjecaj ko da na slamku disem i kasalj onako bas iz pluca pa me bole kad kasljem. Nos zastopan sad skroz, a taman se poveselila kako jucer mi je bilo bolje. Imam osjecaj da mi je prehlada na 2 dana se popravljala i sad pogorsala duplo, a cijeli dan jucer doma bila, caj, limun, vit c, onako bas pravo bolesnicki sve… Ocito mi nije sudjeno izbjec taj vraziji antibiotik. Jos danas nedjelja i ne mogu zvat doktoricu. Bas sam tuzna sad i zabrinuta, tako mi mrsko piti antibiotik 2 put ga vadila iz ladice i vracala natrag. Da nisam trudna vec bi 20 puta ga popila bez trepnut, al sad me tako neka panika. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curee 😊😊 
    grizli probaj uzet sidup od bijelog sljeza i pastile sa narancom i vitaminom C mene su spasile kad sam se prehladila uz caj i sve proslo za 2-3 dana 😊

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro curke!
    Mikio, nadam se da si se odmorila i da je krvarenje stalo!

    Divim se vama koje ste zen- ja svaki drugi dan zabrijem, muž kaže da sam paranoična. Drugi dan sam opet čista pozitiva. Moj brat mi je jednom prilikom rekao da se opustim i da nema razloga da se nešto loše dogodi; on to tumači s karmom…dok činiš dobra djela, dobro ti se i događa. Ponekad je doduše u to teško vjerovati jer te život obori tu i tamo s nogu…ali stvarno treba razmišljati pozitivno. Dok osjetim curku kako se rasteže, ko mali alien, odmah mi je lakše; pogladim trbuh i smirim se..
    Trenutno u mirovanju vrijeme ubijam OCD cleanersima te emisijama o renoviranju…mm je lud…ali me to opušta i prođe mi vrijeme…

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Mare, ja imam sada žgaravicu jedino ako jedem čevape. Inače me u trudnoći muči refluks..

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Mikio drz se! Moze biti nesto totalno bezazleno. Jesi mozda odnos imala? A i od kaslja moze biti… sad je to sve osjetljivije. Ja sam dva puta u trudnoci prokrvarila i ne znaju razlog. Isto sam injekciju dobivala.
    Ako vas muci zgaravica vjerojatno je od masnog… meni obavezno bude nakon masne hrane.
    Inace, prehlada mi jos nije skroz prosla. Sad smrcam i imam kako vele “produktivni” kasalj. Danas mi je tocno dva tjedna odkad sam bolesna 😡 Nadam se da se nece obistiniti ono od mog doktora opce prakse da to traje tri tjedna 

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Jutro. Zelim vam da se sto prije rjese sve boljke 🙏. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Mikio jako mi je žao što si prošla kroz taj stres ali najvažnije je da je sve u redu i da je bebica aktivna da se više nikad ne ponovi🤞🤞
    Grizli moj muž je bolestan nadam se da mi neće prenijeti grip a sigurno da hoće, pokušavaj  jos malo sa prirodnim prije nego što predjes na antibiotik i ja sam jako skeoticna po pitanju antibiotika
    Mare inače moje najdraže jelo su ćevapi i tako neki dan odem na cevape i poslije toga smo išli do Zlatibora ja sam jedva izdržala taj put od žgaravice,kiseline grozno popila sam 2l gaziranig da mi ugasi to sve 

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Mikio nadam se da si se naspavala i da krvarenja vise nema niti ce ga biti! 😘
    Zgaravica nekog muci? Mare? Ja sam u 2.trudnoci umirala od zgaravice vise od pola trudnoce do samog kraja, nista nije pomagalo, bas nista, na porodu smo se smijale i babica i ja jer se moja L rodila sva kosata, mogla je komotno odmah frizeru 😂 Tako da mozda vas sa zgaravicom ocekuje kosata bebuska 😉
    Salu na stranu, nekom pomazu bademi, nekom donat, neko bez tableta nist ne pomaze…probajte nac svoj “recept”, znam kolko to izludjuje.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Pobjego mi post 🥴
    Vama smrkavima i gripoznima zelim sto brze odstopavanje i ozdravljenje 😉
    Ja sam se nocas fino naspavala, zaspala oko 23 kad je dosao mm, on gledao film a ja krmila. Oko 1 me zvao da idemo u krevet, samo sam se preselila na kat, zaspala odmah…u 8 zvoni mi mob, zove me starija da gdje sam? 😂
    One sisle dole a mene nema, a veli vec je dan vani 🤪
    Djeci bilo neobicno da nisam budna, vec su pomislile da sam nekam zbrisala 😂😂

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.