ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ja ću sutra u bigecanje, u pon. mi naaapokon kontrola. Najvjerojatnije ću danas skinuti dio krzna a ostatak sutra jer me baš umori prigibanje. A nokte nisam lakirala kojih 1mj.;

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Nokti?? 😱
    Sreca pa mi na nogama rastu sporoooo 😂
    Skratila sam ih prije cca 2 tj i sad sam mirna, sreca pa imam gipke noge, sagnut se i to obavit je nemoguca misija…strah me da ce tako uskoro biti i sa carapama 🙈
    Ja odspavala lijepo skoro 2 sata, djeca mi ko zlatokose s balkona komuniciraju sa susjedima 😂
    Sad klopa pa cappuccino i nazad pred tv 😬

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    lucille9

    Ja ću sutra u bigecanje, u pon. mi naaapokon kontrola. Najvjerojatnije ću danas skinuti dio krzna a ostatak sutra jer me baš umori prigibanje. A nokte nisam lakirala kojih 1mj.;

    🤣🤣🤣🤣🤣 Dio krzna danas, dio sutra.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Ajde vidim nisam jedina koja se osjeca ko da je maraton pretrcala nakon urednjenja tijela od struka na nize 🤣🤣
    Nemam veliki trbuh i vidim jos sve dolje normalno al majko mila, umorim se ko za nista u zivotu 😜
    A nokte nisam lakirala od kad sam pocela planirat trudnocu 🤷🏼‍♀️ i ne fali mi jer su mi nokti sad bas lijepi i cvrsti i dugi. To je valjda jedino sto mi je otislo na bolje u trudnoci 🙈
    Kosa ko slama, suha, tanka, puca, pada… Lice gore nego u pubertetu, stalno neki pristici izbijaju. 🤦🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Meni stvarno zao mojih doma… Mislim bas su pristojni, sve pojeli uz samo jedan komentar….malcice preslano… NIS NE OSJETIM… Tko zna kakva je ta juha bila a i rizoto 🤦‍♀️ A bas sam se potrudila oko svega i zaspali ko klade poslije rucka, svi osim curke jer ono…ona ne spava, nije mala…🤣
    E sad cemo kavu (sva sreca to umam isprobanu mheru 🤣) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bila u kauflandu kod nas vecinom za vecu djecicu hrpa toga. Nasla samo carapice malo deblje 2 para 10 kn komplet sivo i zuto. Vec vidim da ce mi beba prve mjesece zivota dobiti nadimak sivko. Sve je sivo,, bijelo i crni crtezi sto sam kupila. 😂 Al sta cu kad mi je tako ljepse i mudrije.
    Ja jos jako dobro vidim donji kat, a nokte na nogama rezem dok sjedim ko indijanac. To mi hvala bogu jos nije problem. A bas zbog lose vdiljivosti sam si za donji kat uzela onaj trimer kao od brauna sto bude inace za lice, mali je i iznad wc skoljke to obavim brzo i efikasno i nema mesarenja. Mislim da bi se s britvicom sad izmasakrirala. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Uhvatila i ja malo vremena da vam se javim 😊
    Angie trbuh ti je prekrasan 🥰 
    Nasty ti si me utjesila malo jer smo dan razlike jer i mene stalno nesto steze, isto me tak zaboli kad sam dugo na jednom boku pa osjetim neku tupu bol nisko dolje, al mislim da me to opali po mjehuru. U prvoj trudnoci se uopce ne sjecam da mi je tak bilo, a bila sam puuuno aktivnija nego sad. Iskreno sto vise trudnoca napreduje to me vise ovaj put strah,al kad vidim da je sve to isto i kod vas, lakse mi je.
    I duphastone i ja pijem do kraja, 2x2 na dan, meni su isto rekli da se sprijeci ranije otvaranje.
    Mi smo isli prosli tjedan u next tako da sad imamo svu obleku za malog princa 😊 ja sam sve sad obavila jer sad mogu samo cekati kad ce me ostaviti u bolnici pa da me ne iznenade prerano 😂 tak da cu polako sve oprati i pripremiti. Iako se jos uvijek ne mogu skroz opustiti i ne mogu si zamisliti da ce ovaj put biti sve ok i da ce beba doci doma 😕 znam da ne smijem tako razmisljati, al uhvate me takvi dani pa se nemojte ljutiti ak se vama malo izjadam

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Red ovaj put će sve bit ok, podsvjesno to i sama znaš, normalno je da si zabrinuta.. Sve bi bile da smo prošle takav gubitak. A ja zadnjih par dana zbog tih stezanja došla u napast da zovem ginića, ali sam se suzdržala jer me itako smatra prezabrinutom. U par navrata sam imala osjećaj kao da će mi utroba ispast i to nakon što bi dugo stajala na nogama i kretala se. Al mi je prolazilo nakon ležanja i nemam nikakav iscjedak ni ništa pa nisam htjela dramit. Idući tjedan na pregledu ću ga sve ispitat.. Pričala sam jučer sa prijateljicom koja je rodila i ona mi kaže da je od kraja 6.mj pa do kraja trudnoće učestalo osjećala pritisak, da je to sasvim uredu zbog relaksina, jedna od cura je to lijepo objasnila..
    I ja sam izvadila svu robicu na krevet i slažem po brojevima, pa ću oprat sve i pospremit. Uskoro mi stiže i ostala oprema. Rekla sam mužu do 1.11. da je sve spremno, a veće stvari i ranije. Pa sam u miru, baš ako zapnem u bolnici ili nešto. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Iva nek smo se mi odmorile i najele 😬
    Sad sam opet maznula zdjelicu cokolina 🤪
    Redfox normalno je da netko tko je prosao takav gubitak kao ti se osjeca uplaseno i nesigurno i da ti svasta prolazi kroz glavu, nisi ni luda ni nista slicno…i naravno da ces se tu nama pojadati jer te razumijemo skroz 🥰
    Vec sam pisala curama koje se tako zabrinjavaju oko svega i svake promjene…uhvatite se neke zanimacije, nesto sto vas smiruje, opusta…pisanje, crtanje, bojanje (ima super fora bojanki za odrasle!), izradjivanje svega i svacega….mene uhvati pisanje kad sam tuzna, kad imam neke depresivne dane…kad sam hiper-super-truper aktivna i neznam kaj bi sa sobom…uzmem kutijice, stare staklenke, case….pa ukrasavam redom. Mm nekad ispizdi sa mnom jer napravim nered veci nego 10-ero klinaca al to me opusta 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Donji kat! Ja ne vidim nis ispod balkona ali bar jos dosegnem, pa se ko corava kokos uredim naslijepo, oslanjam se na osjet dodira.. a danas mi je mm u ducanu stavljal tenisice za probu na stopala.. osjecam se razmazeno! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.