ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Ja se isto nadam da će beba stići prije Božića i da smo na Božić doma da mogu normalno jesti :) pogotovo sad otkad su me stavili na dijetu zbog ogtt-a 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Sjela je i meni  naknada, pbz 🎉 ja ne bi ni gledala da vi niste rekle, bas me razveselilo. Ovaj mjesec su uranili, na stranicama ministarstva je pisalo 19.9. 

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Sjela je i meni naknada, pbz 🎉 ja ne bi ni gledala da vi niste rekle, bas me razveselilo. Ovaj mjesec su uranili, na stranicama ministarstva je pisalo 19.9.


    Jesi ti dobila ocekivan iznos ili iznenađenja kao ja?

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    iva4

    Jaivanpa pa nisi ti kriva sta su ti krivo uplatili … pravi se luda da nisi ni vidjela te dvije uplate🤣💁🏼‍♀️Hahahahah


    Odma mi upalo u oko kako tri uplate pobogu…cak i da sam na punoj satnici opet nema logike

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    iva4

    Jaivanpa

    iva4

    Jaivanpa pa nisi ti kriva sta su ti krivo uplatili … pravi se luda da nisi ni vidjela te dvije uplate🤣💁🏼‍♀️Hahahahah

    Odma mi upalo u oko kako tri uplate pobogu…cak i da sam na punoj satnici opet nema logike
    Ma nema veze micaaaa… to ti samo drzava zeli cestitat na bebi i poklonila ti je naknadu vise🤗😊💁🏼‍♀️


    Ma mos misliti.sve su ludi hahahah

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    https://s.click.aliexpress.com/e/tuaH9y6k [s.click.aliexpress.com] 
    eto jee 
    ja sam uzela crnu 😊

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    BabyD 💙

    https://s.click.aliexpress.com/e/tuaH9y6k [s.click.aliexpress.com]
    eto jee
    ja sam uzela crnu 😊


    Lijepa je al takvu sličnu imam što sam s kolicima dobila..sad sam gledala neku više kao ruksak i kao malo veću..šta ja znam koliko stvari moram vući sa sobom 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    iva4

    Jaivanpa

    iva4

    Jaivanpa pa nisi ti kriva sta su ti krivo uplatili … pravi se luda da nisi ni vidjela te dvije uplate🤣💁🏼‍♀️Hahahahah

    Odma mi upalo u oko kako tri uplate pobogu…cak i da sam na punoj satnici opet nema logike
    Ma nema veze micaaaa… to ti samo drzava zeli cestitat na bebi i poklonila ti je naknadu vise🤗😊💁🏼‍♀️

    Ma mos misliti.sve su ludi hahahah


    Meni nije nista sjelo jos… Ja sam zaba… 🤷🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja bi sebi isto neki ruksak uzela al sve sto sam gledala kod nas masno kosta a toliko opet ne dam 😂 jbg skrto bodulsko 🤦🏼‍♀️ ako ima koja da je narucivala sa alija,wisha ili e-baya da podijeli s nama 😊😊

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    iva4

    Jaivanpa suti i trosi pare🤣🤣🤣

    Jeje, tak su meni s burze bili uplacivali onu naknadu za rad bez zasnivanja radnog odnosa nakon sto je isteklo to, i zvala ja njih i rekli mi da su to neki zaostatci za prijevoz, a na kraju sam im morala 5000kn vratit! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.