ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    BabyD pa normalno je htjet se opustit i proveselit za blagdane s malo pića😃 I ja "planiram" rodit tjedan-dva prije termina da mogu jest na Božić i N.G. a ako popijem čašicu alkohola radit će izdajalica🤣 

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Cure, znate li treba li se za oggt u petrovoj naručiti? ili samo dođem? i u koliko sati dođem?

    [lilypie.com]

  • Avatar ivikii

    ivikii

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Nasty

    BabyD pa normalno je htjet se opustit i proveselit za blagdane s malo pića😃 I ja"planiram" rodit tjedan-dva prije termina da mogu jest na Božić i N.G. a ako popijem čašicu alkohola radit će izdajalica🤣


    Iii ja imam takve “planove” rodit malo ranije i za Bozic bit doma😅😅🤣🤣🤣 muz mi se samo nasmije kad mu to kazem 😒🤷‍♀️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Petra nisam nikad imala jaku upalu sinusa al me znaju bolit i nakon najmanjeg povjetarca. Pomogne mi kad vrucom peglom pritisnem rucnik, presavijem ga na sirinu cela i onda stavim tako vruc rucnik na oci, obrve, celo….
    Uvijek osjetim olaksanje nakon toga…probaj i ti…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Lorija fuckas kile, s tim ceno se bavit kad odlucimo ne radat vise 😜 bitno da je baba dobro!
    Angie drzim fige za dobre nalaze! Ja planiram u cetvrtak jedino me grlo pocelo grebat od sinoc pa neznam dal to moze utjecat na nalaze s obzirom da ce mi radit odjednom i krvnu sliku i urin i ogtt 🤔 pijem caj s limunom i jedem cesnjak pa se nadam da nece krenut dalje..
    BabyD sve su cure rekle… Drzim fige!
    Meni je termin 26.12. i mantram da nebude bas tih dana, moze 10 dana prije da budemo doma za bozic ili 5 dana poslije da budemo na svim okupljanjima jer obozavam bozicno vrijeme a o hrani da ne pricamo 🤪🤪 pa to je jedino doba godine kad se ne pazi kaj se jede i pije 🤣

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Lavica sorry al ja tebe volim 😅❤️… Prosla sam fakat sve i svasta u zivotu, lose nazalost, ovo je cetvrta trudnoca, dva poroda iza mene, jedna kiretaza i mislim si kak sam u glavi stalozena i normalna spram ekipe kraj mene koja je imala nazovino “normalan” zivot al onda me ti sa svojim komentarima u potpunosti ostavis u cudu…mirnom cudu…bas si zena na mjestu 🤗
    Nasty nadam se da sto god dobijem pocne brzo djelovat jer stvarno ne funkcioniram 🙈
    I jos sam se necega sjetila sa zadnjeg poroda (i samo da se zna da epiduralnu nisam dobila jer ne smijem zbog kraljeznice inace svakako bi)… Zena u boksu do je stvarno bila u nekom svom elementu i nije uopce suradjivala, babica i doktorica su bile iznimno strpljive, ja bi ju vec davno sterala u rodno mjesto… Al ono sto je bilo najgore je muz koji je bio kraj nje… Kad bi bila u trudovima nije htjela disati vec je vristala stalno i babica joj je stalno objasnjavala da je najbitnije kroz teud disati kako beba nebi ostala bez kisika, a mulac (moram ga tak nazvat) uopce nije pomogao vec se stalno njoj smijao… Onda je babica i njega pozvala i pokusala i njemu objasniti no sve dok sam ja tam lezala (ja sam vec rodila tada) nijebilo pomaka, tko zna kak je to zavrsilo. Poanta ove moje price je kao sto su cure vec i rekle, slusajte upute babice i doktora, i ukoliko mislite ne ic na tecaj bar procitajte o disanju za vrijeme trudova, stvarno je jako bitno.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    mala.le.90.

    Petranisam nikad imala jaku upalu sinusa al me znaju bolit i nakon najmanjeg povjetarca. Pomogne mi kad vrucom peglom pritisnem rucnik, presavijem ga na sirinu cela i onda stavim tako vruc rucnik na oci, obrve, celo….
    Uvijek osjetim olaksanje nakon toga…probaj i ti…


    E hvala ti… To jos nisam probala… Trenutno par puta u danu natrljam onu tigrovu mast na ta podrucja pa mi par minuta bude lakse, al ovo cu definitivno probati veceras kad se “rijesim” klinaca… Trenutno je opsadno stanje doma 🙈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    mustra

    Cure, znate li treba li se za oggt u petrovoj naručiti? ili samo dođem? i u koliko sati dođem?


    Mislim da ne…radis ga dolje u podrumu u glavnoj zgradi, vidjela sam jucer bas kad sam ja vadila krv da na aparatu gdje uzimas broj ima gumbic za hitno vadjenje pod sta spada ogtt… E sad to ti je moja pretpostavka samo, al bolje ti nazovi pa provjeri. Laboratorij ti radi od 7-9 ujutro. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ivkii nek nam se obistine “planovi” 🍾🥂🍰🥧
    Petra ajme pa to su neki mulci teški.. A biće završila na carskom ili je sva popucala. Stvarno kad gledam s ove perspektive pa nije ni tim primaljama i doktorima lako kad im dođu takvi pacijenti. Ja sam krenula na vježbe, jučer bila prvi put nakon 7.mj. I tamo radimo vježbe disanja zadnjih 10tak min. A ić ću i na radionicu u 11.mj. Ma treba surađivat, bez daljnjega i naučit disat i malo proučit što nas sve očekuje, naročito nas prvorotkinje.. Mene bi bilo strah ne surađivat. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    [miss7mama.24sata.hr]BabyD ako je tvoja upala povezana onda je uzrocnik ista bakterija i prema tome jedan ciljani antibiotik je trebao oboje rijesiti. No ocito je prvi dan napamet. Doktori ne zele preuzet odgovornost za lijekove u trudnoci. Ja sam vec pisala da sam tjedan dana bolesna. Prvo me uzasno boljelo grlo, pa mi se zastopao nos i proslu noc sam pocela kasljat i skoro se udavila. Zovem ujutro ginekologa i ko u inat mog nema nego neka zamjena. Veli mi da smijem samo caj,med i limun. Ja reko, to uzimam vec tjedan dana i sve mi ide na gore. Poslao me doktoru opce prakse koji mi veli isto caj,medi limun. Ja reko… a sto ako se ugusim… na to mi veli- nadam se da necete 😡 na kraju sam u ljekarni kupila caj i sirup od slijeza te operil kapi koje kapnem samo navecer da mogu disat. Sve to mi vec tjedan dana traje,smrsavila sam 2 kg i ne ide mi na bolje. Ne znam koliko je za bebu zdravo da sam takva nikakva.

    [miss7mama.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.