ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    iva4

    Procitala sam sve zaboravila sve …. osiiiim Babyi ja se veselim alkoholu nakon rodenja bebolinca… fali mi popit gin,vino, a bome i pivu iako je nikad nisam voljela bas previse ali sad mi se pije za poludit🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    I vuce me na cigare ponovo uffff samo da ne propusim ponovo 🤞🏻🤞🏻


    Ja npr. ne pijem kavu a odkako sam  trudna mi miriši i baš me vuče da ju pijem, nekad mogu okus osjetit u ustima haha Onda si il napravim bijelu ili neki cappucino :) I neki dan sam popila pola čaše pive poslije roštilja, tek toliko da ju osjetim hahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Imam cudnu sitauciju. Dakle ja sam na komplikacijama i radim na 4 h i stigla mi je uplata od 2128,64 sto je okej, ali sam i dobila dvije uplate dva puta po 600 kn i nest sitno  od hzzo.. ne razumijem zasto ove dvije dodatne …jel vi mozda znate razlog? Na bolovanju sam od 5.7.?

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    https://www.mnovine.hr/medimurje/rodila-uz-rajski-plin-u-cakovcu-zakon-je-nista-nisam-osjetila/ [mnovine.hr]

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    iva4

    Ne pitam da bi ga slala na operacije ili da se brinem da ce se rodit klempavo🤣… pitala sam cisto iz razloga jer sam vidla djecu nedavno sa zaljepljenim usima i samo da znam dali je to pod normalno jer inace nemam kontakt sa djecom nitko od prijatelja ih jos nema a od obitelji su svi veliki i neznam dali su to i njima radili🤷🏼‍♀️


    Moram odgovorit na ovo pa se vracam na citanje. Moja sestricna je ko mala bila uzasno klempava. I ta operacija preko hzzo je besplatna mislim do 18 godine zivota. I nije uopce neki bauk. Malo ti zategnu kozu otraga iza uha kod kose. Tak da cak i ak bude dijete klempavo, nije da se to nemre rijesit 😁 ona je ko curica fkt bila jako klempava i stvarno ju je ta operacija proljepsala, tak da sam ja apsolutno za takav neki zahvat. 👍 rade nego ljepit usi bebama, brijem da to nis ne pomaze 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Imam cudnu sitauciju. Dakle ja sam na komplikacijama i radim na 4 h i stigla mi je uplata od 2128,64 sto je okej, ali sam i dobila dvije uplate dva puta po 600 kn i nest sitno od hzzo.. ne razumijem zasto ove dvije dodatne …jel vi mozda znate razlog? Na bolovanju sam od 5.7.?


    onda si dobila za sedmi i osmi mjesec odjednom ako dosad nisi primila naknadu

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    MaRe

    Jaivanpa

    Imam cudnu sitauciju. Dakle ja sam na komplikacijama i radim na 4 h i stigla mi je uplata od 2128,64 sto je okej, ali sam i dobila dvije uplate dva puta po 600 kn i nest sitno od hzzo.. ne razumijem zasto ove dvije dodatne …jel vi mozda znate razlog? Na bolovanju sam od 5.7.?

    onda si dobila za sedmi i osmi mjesec odjednom ako dosad nisi primila naknadu


    Najcudnije je to sto sam primila naknadu za 7 u 8 i sad za 8 u 9 u onom ocekivanom iznosu…zato me cudi. Reko jel se dobiva kaj dodatno da nisam upucena 😱

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Jaivanpa e onda ne bih znala..bolje provjeri kad budes sad nosila doznake da ne bi bilo da su nest krivo uplatili pa da moras vraćati kak to kod nas vec ide.
    P.S. bolje da nisi spomenula da je sjelo,ja sve mislim ma nije jos..sad ce mi online shopping nastradat
    BabyD daj link od torbe da vidim jesam tu gledala na Allie 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    iva4

    Jaivanpa suti i trosi pare🤣🤣🤣


    Hahaha jesi luda! Tog me i strah cackati sta to je…jos cu morat vracat hahaha😂😂😂

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    MaRe

    Jaivanpa e onda ne bih znala..bolje provjeri kad budes sad nosila doznake da ne bi bilo da su nest krivo uplatili pa da moras vraćati kak to kod nas vec ide.
    P.S. bolje da nisi spomenula da je sjelo,ja sve mislim ma nije jos..sad ce mi online shopping nastradat
    BabyDdaj link od torbe da vidim jesam tu gledala na Allie 😁


    Ja sam u erste banci. Placa mi je uvijek sjedala medu prvima..izgleda da erste uvijek prvi pušta….

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Lijepo je citat da bebe lijepo napreduju :) 
    Moja beba danas ima akciju full cak je i mali osjetio da se seka mice (a dr kaze mozda decko al on ne odustaje od seke 🙈) ja osjetim micanje od 14og tj a sada vec i muz i mali osjete pod rukom iako je posteljica naprijed. Ali je na dane dan aktivan dan se jedva javi. Jucer sam rekla da idem lec jer mi se beba nije javila a danas uz sve jurnjave okolo akcija. Imaju oni svoje faze

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.