ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    PetraB

    mustra

    Cure, znate li treba li se za oggt u petrovoj naručiti? ili samo dođem? i u koliko sati dođem?

    Mislim da ne…radis ga dolje u podrumu u glavnoj zgradi, vidjela sam jucer bas kad sam ja vadila krv da na aparatu gdje uzimas broj ima gumbic za hitno vadjenje pod sta spada ogtt… E sad to ti je moja pretpostavka samo, al bolje ti nazovi pa provjeri. Laboratorij ti radi od 7-9 ujutro.


    Hvala ti!

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Grizli nek je beba u redu,ostalo se sve da srediti. Drzim fige da nije nesto strasno 🙏 jesi li mogla zakljuciti po izrazu lica jel kako zabrinjavuce ti prenijela tu informaciju?
    Omerta ja sam u Bavarskoj. Da,pije se i jede. Cak mi je to rekla malo pod osmijehom,sto znaci da ih je bilo svakakvi i da obavezno jedem. 😔
    Cima ma ne brini. Evo ja npr svog rijetko i osjetim,jos su nam ovo sitni tjedni. Za par tjedana nastupa party. Sve je to normalno. 

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    iva4

    Procitala sam sve zaboravila sve …. osiiiim Babyi ja se veselim alkoholu nakon rodenja bebolinca… fali mi popit gin,vino, a bome i pivu iako je nikad nisam voljela bas previse ali sad mi se pije za poludit🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    I vuce me na cigare ponovo uffff samo da ne propusim ponovo 🤞🏻🤞🏻


    Jooj i meni isto glupe cigarete padaju na pamet sad zadnjih par dana, ne znam zasto sad i hoce li to napokon vec jednom za skroz prestati, stvarno najgluplja stvar ikad u mom zivotu sto sam s tim počela. Jos sam bila tako ponosna i iznenađena sa samom sobom kako sam lako prestala u trudnoći. I eto i dalje mi prođu kroz glavu 😫

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Morati cu popiti onda jedan ness da se pocne micati haha, na to uvijek reagira😏 uhh, utjesile ste me, vec sam mislila da je lose jer ga inace osjetim svaki dan😮
    MaRe tu su si onda negdje haha, moj pocne biti aktivan oko 3h pa me probudi haha😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Evo sad malo googlam i pise da to nije nista i da u vecini slucajeva prsne ili samo nestane. To je nakupljena voda i ne smeta bebi 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LoBi

    LoBi

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Bok mamice 🤗🤗 pratim vas stalno, ali nikako sr uključiti, nekad zaspem između čitanja pa zaboravim sto sam htjela napisati 😂😂 stalno citam kako sve osjetite bebu, a ja dosad nista ili nisam mogla skuziti jel beba ili ne i sinoc sam bas osjetila i danas cijeli dan 😍 samo mi suze krenu cim osjetim(od srece 😁) sretno svima s pregledima, neznam jesam prijavila moj sljedeci je 09.10. 🤗 Mozda cu tad imati 4d 🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Što se pokreta tiče . ja sam 32+2 pa ga i dalje ne osjetim po cijele dane 
    pretezito ujutro i navecer .. lagani pokreti bas se moram usredotocit na njih 😂 to je sve normalno i nema nekog pravila kakvi udarci trebaju biti 
    nekome su kroz cijelu trudnocu bebe mirne a nekome su “divlje” 

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Lorija - kad stigneš molim te upiši 15.10. pregled.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    BabyD 💙

    Što se pokreta tiče . ja sam 32+2 pa ga i dalje ne osjetim po cijele dane
    pretezito ujutro i navecer .. lagani pokreti bas se moram usredotocit na njih 😂 to je sve normalno i nema nekog pravila kakvi udarci trebaju biti
    nekome su kroz cijelu trudnocu bebe mirne a nekome su “divlje”


    Bas to. Ja mislim da ce moja bit isto mirna. Bitno da se javi nekad u toku dana. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    PetraB

    Lavica sorry al ja tebe volim 😅❤️… Prosla sam fakat sve i svasta u zivotu, lose nazalost, ovo je cetvrta trudnoca, dva poroda iza mene, jedna kiretaza i mislim si kak sam u glavi stalozena i normalna spram ekipe kraj mene koja je imala nazovino “normalan” zivot al onda me ti sa svojim komentarima u potpunosti ostavis u cudu…mirnom cudu…bas si zena na mjestu 🤗
    Nasty nadam se da sto god dobijem pocne brzo djelovat jer stvarno ne funkcioniram 🙈
    I jos sam se necega sjetila sa zadnjeg poroda (i samo da se zna da epiduralnu nisam dobila jer ne smijem zbog kraljeznice inace svakako bi)… Zena u boksu do je stvarno bila u nekom svom elementu i nije uopce suradjivala, babica i doktorica su bile iznimno strpljive, ja bi ju vec davno sterala u rodno mjesto… Al ono sto je bilo najgore je muz koji je bio kraj nje… Kad bi bila u trudovima nije htjela disati vec je vristala stalno i babica joj je stalno objasnjavala da je najbitnije kroz teud disati kako beba nebi ostala bez kisika, a mulac (moram ga tak nazvat) uopce nije pomogao vec se stalno njoj smijao… Onda je babica i njega pozvala i pokusala i njemu objasniti no sve dok sam ja tam lezala (ja sam vec rodila tada) nijebilo pomaka, tko zna kak je to zavrsilo. Poanta ove moje price je kao sto su cure vec i rekle, slusajte upute babice i doktora, i ukoliko mislite ne ic na tecaj bar procitajte o disanju za vrijeme trudova, stvarno je jako bitno.


    🙈🙈🙈 pa šta sam napravila da me volis🥰 Lijepo je čut da neko misli da si normalan,tome tezim😂😘 p.s. jesi probala inhalaciju?

    Grizli Ma sumnjam da je nešto opasno jer nokte dalje slala sigurno. Baš sam iscekivala da čujem spol kad ono sramezljiva beba!
    Što se tice udaraca,Ja sam rano prvi put osjetila, baš na ruci, 14+5 A kao posteljica mi je sprijeda. I muž je osjetio pred 2 tjedna pod rukom (znači 18tt). I sad snimam ga, trese mi trbuh al mi je jučer pokazala dr da mi je posteljica bočno,dijelom sprijeda a dijelom odozada pa zato osjetim jače. Ali ima dana kad ništa ne osjećam pa posegnem za baby watcherom ali sada puno rjedje nego prije,svaki 5.dan npr…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.