ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Danas sam primjetila u par navrata da ko da mi je maternica tvrda i neko zatezanje koje traje po par sekundi pa prođe. Sto je to?


    To su te BH kontrakcije ja mislim, ali je to eto na kraju  sve normalno ako  nema jace boli i nije konatantno nego ponekad u danu  ili vise  dana… tockice  cestitam na urednom  pregledu i trecem sinu. 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Točkice čestitam na dečkiću! 
    Annika kako s umirovljenicima? Vjerovatno vas još nema dovoljan broj. Pa trebale bi odradit vježbe disanja s vama u neko doba.. A štojaznam.. Mi imamo jednodnevnu radionicu vježbi disanja na koju se prijavljujemo. A to disanje zadnjih 10min je u sklopu vježbi. Neke cure koje ne vježbaju tu samo se prijave na tu jednodnevnu radionicu..
    Bit će ti super kad preselite ured.. I ja za sad imam samo robicu koju sam dobila. Radim popis. Rekla sam da ću počet skupljati kad završi vrućina, ne mogu po ovome ništa.. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    LoSa84

    Danas sam primjetila u par navrata da ko da mi je maternica tvrda i neko zatezanje koje traje po par sekundi pa prođe. Sto je to?

    To su te BH kontrakcije ja mislim, ali je to eto na kraju sve normalno ako nema jace boli i nije konatantno nego ponekad u danu ili vise dana… tockicecestitam na urednom pregledu i trecem sinu. 💙


    Hvala na odgovoru… to sam sad i ja izguglala. Nije cesto no nekako mi bilo cudno jer do sada nisam to primjecivala.

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Gogaa_V

    LoSa84

    Danas sam primjetila u par navrata da ko da mi je maternica tvrda i neko zatezanje koje traje po par sekundi pa prođe. Sto je to?

    To su te BH kontrakcije ja mislim, ali je to eto na kraju sve normalno ako nema jace boli i nije konatantno nego ponekad u danu ili vise dana… tockicecestitam na urednom pregledu i trecem sinu. 💙

    Hvala na odgovoru… to sam sad i ja izguglala. Nije cesto no nekako mi bilo cudno jer do sada nisam to primjecivala.

    Oko 20 tjedna pocinju, nekima se jave i ranije kao što su npr meni i još par cura cini mi se… uglavnom sve je ok.  Mene danas od pola dana opet uhvatili “memstrualni ” grcevi  i nelagoda u preponi  desnoj na momente 😞😞 ni mg ne pomaze… stomak samonraete bas se osjeti zatezanje i kože i nekako iznutra… A baš je bilo  mirno  zadnjih dana

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cestitam svi curama na otkrivenim malcima koji nam stizu. 
    Ne znam koja vise je pisala nesto rabljeno da je dobil ponudu za 7000, evo mi cemo taj iznos dobiti od moje mame i sestre i za taj iznos sam stavila na popis da cu kupiti kolica 3800 najvjerojatnije maclaren daytripper, prematalicu ikea 1200 i hranilicu chicco 1500 kn. I mozda jos ostane nesto novaca za sitnice u ikei koje nam se svidjaju za bebu. Tako da mislim da za te novce se moze naci dobra oprema, i to ne mora nuzno biti ni no name ni znj kvaliteta. Iako se slazem da ima neke znj kvalitete po jako skupim cijenama samo zbog marke, a na marke ne padam. To je moje misljenje ako zanisti novac mogu dobiti novo i da je dobre kvalitete radje cu to uzet nego rabljeno markirano.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Nasty

    Točkice čestitam na dečkiću!
    Annika kako s umirovljenicima? Vjerovatno vas još nema dovoljan broj. Pa trebale bi odradit vježbe disanja s vama u neko doba.. A štojaznam.. Mi imamo jednodnevnu radionicu vježbi disanja na koju se prijavljujemo. A to disanje zadnjih 10min je u sklopu vježbi. Neke cure koje ne vježbaju tu samo se prijave na tu jednodnevnu radionicu..
    Bit će ti super kad preselite ured.. I ja za sad imam samo robicu koju sam dobila. Radim popis. Rekla sam da ću počet skupljati kad završi vrućina, ne mogu po ovome ništa..


    preko ljeta dosta žena ode na more pa onda spoje slične grupe. sad u rujnu će raditi klasične grupe pa ćemo vidjeti. znam samo da ću biti jako razočarana ako se ne obistini moj plan

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    LoSa84

    Gogaa_V

    LoSa84

    Danas sam primjetila u par navrata da ko da mi je maternica tvrda i neko zatezanje koje traje po par sekundi pa prođe. Sto je to?

    To su te BH kontrakcije ja mislim, ali je to eto na kraju sve normalno ako nema jace boli i nije konatantno nego ponekad u danu ili vise dana… tockicecestitam na urednom pregledu i trecem sinu. 💙

    Hvala na odgovoru… to sam sad i ja izguglala. Nije cesto no nekako mi bilo cudno jer do sada nisam to primjecivala.
    Oko 20 tjedna pocinju, nekima se jave i ranije kao što su npr meni i još par cura cini mi se… uglavnom sve je ok. Mene danas od pola dana opet uhvatili “memstrualni ” grcevi i nelagoda u preponi desnoj na momente 😞😞 ni mg ne pomaze… stomak samonraete bas se osjeti zatezanje i kože i nekako iznutra… A baš je bilo mirno zadnjih dana


    Pa zar je to to? Ja sam to osjetila jucer i danas i to dosta, cak sam se zabrinula bila…


  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Goga jel te to podsjeca na simptome prije hospitalizacije? Nadam se da ne.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Točkice i MaRe  cestitam na dječacima hehe :)  💙💙

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Cestitke na pregledima i !!
    Dosta nam deckici vode…. ali jos se to stigne izravnati!
    Iva slazem se s tvojom izjavom - ovaj forum mi strasno puno pomaze. Nemam prijateljica koje su ovo prosle ili trenutno prolaze, nemam koga pitati ovako neke stvari i onda mi ova grupa stvarno puno znaci 🤗❤🥰😍


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.