ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    PetraB

    LoSa84

    PetraB koja su to noname kolica? Ja ne patim na marke ali na finkcionalnodt svakako

    😂
    Znaci kolica su doslovce noname… Nema nikakvog natpisa na njima, nista, ni etiketa.. Nis… Trazila po netu, najslicnija su bila graco kolicima. Zena je rekla da ih je dobila izvana, netko joj je negdje, ne sjecam se gdje pa im je to bio poklon. I do jucer sam bila tak sretna jer znam da imam super kolica a ono siiipaaak, blizanci pa ipak moramo kupiti druga 🙈… Prvo moram proucit koja, kakva, kaj mi je kod njih bitno… 🤔😔🤪


    Mislim da su ta graco kolica ok… u Americi su jako popularna i cesta… a tamo kostaju oko 250-300$.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Lunica iskreno sjećam se u magli (A bilo je pred 2.5 godine) neki trenutak nakon 2, sata dripa da sam pomislila mother of God nikad više al u usporedbi bol s poroda i sve sto je uslijed komplikacija s maternicom po porodu bilo- rodila bi još 10puta prirodno. Ovaj put carski pa se neću prisjećat trudova😁

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Sarita15

    Vecer cure drage. Prvo BH kontrakcije mogu doci bilo kad tokom trudnoce ili uopce ne. Sa prvin sam ih imala od nekog 24tj.a frendica od 10og tj. Druga ih ni nije imale treca pred porod…to su tzv lazni trudovi nepravilni su samo se trbuh stvrdne i mogu biti neugodni poprilicno. Najcesce u biti dodu nakon orgazma tako da ako vam se desi da znate. Pravi trudovi idu od trtice u maternicu tad se trbuh stvrdne a bol ide u prepone i tu onda sve popusti i ponavljaju se u pravilnon razmaku i traju oko par sek. BH moze trajat i minutu.
    7000kn za polovno je previse ma koja marka bila ipak je polovno. Mi smo kupili krevetic jedva kotisten nosiljku lezaljku i beby jim za 500kn za malog. Krevetici su oko 1000kn sa svime ok kolica su oko 4000kn hranilice ima i za 500kn i to novo i kad se zbroji dode manje novo no polovno ali naravno svatko nek si procjeni po svom gustu :)
    Imena- nas dogovor je bio ja biram za decka muz za curu. Thiago sam odabrala prije nego sam bila trudna i dobili Thiaga i sad kad sam opet trudna nemam ideje za decka jer samo sam to ime htjela i ni jedno mi drugo ne pase pa sad je muz birao i jedno i drugo ali neznam sto ce biti Mauro ili Stella valjda ce se pokazat u pon
    A za bebu nisam nis ni kupila ni razmislila posteno ni nis sad smo u pocetku vrtica i prvo to. Dali smo si cilj da smo do Bozica spremni ako budem isla ranije na carski ili nesto da ne radimo nis u zadnji cas. Mali nas iznedio pa je muz slagao krevetic dok smo mi bili u rodilistu tako da ovaj put cu bit spremna mj i pol ranije.
    Dosla mi danas radosnica hipp paketu nema ni traga
    Cestitke na otkriven deckima i svima koje imaju sretno sutra na pregledima

    Meni je Mauro prekrasno,muž nije oduševljen al ipak moja prva ljubav je ime Noel 😍
    Jel mi vjeruješ da se ja ne sjećam kako bole trudovi🙈🙈🙈


    Noel je bas lijepo ime. Znam i curicu i decka koji nose to ime 
    Ma vjerujen ne mogu si ni ja prizvat tu bol uopce ali znan kako idu :) 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Gogaa navijam da prestane.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Lavice nisam u toku….zasto sad carski? 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Sarita čula sam da je Noel muško a Noell žensko,ako se ne varam…
    Lunica pisala sam već, imala sam uraslu posteljicu, kao posjedicu inverziju maternice i rupturu pa operaciju da me pokrpaju. Sad ide carski zbog sumnje na ponavljanje dijagnoze i rizika od ponovne rupture.
    Goga kako je?

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    I meni je da;nas stigla radosnica iz Bebimila, a Hippov paket sam dobila jos davno u prvoj trudnoci. Omerta isto su mi dosle dvije ne znam zasto…


  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Sarita čula sam da je Noel muško a Noell žensko,ako se ne varam…
    Lunicapisala sam već, imala sam uraslu posteljicu, kao posjedicu inverziju maternice i rupturu pa operaciju da me pokrpaju. Sad ide carski zbog sumnje na ponavljanje dijagnoze i rizika od ponovne rupture.
    Goga kako je?


    A mozda…znam za tu curicu da se zove Noel sa nekog djecjeg rodendana ali nisam vidjela napisano ime pa mozda i ima dva ‘l’ … u svakom.slucaju lijepo ime 

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Sarita čula sam da je Noel muško a Noell žensko,ako se ne varam…
    Lunicapisala sam već, imala sam uraslu posteljicu, kao posjedicu inverziju maternice i rupturu pa operaciju da me pokrpaju. Sad ide carski zbog sumnje na ponavljanje dijagnoze i rizika od ponovne rupture.
    Goga kako je?

    Sjecam se price al ne sjecam se tko je pisao…ugl…bas zeznuta stvar al vazno da postoji rjesenje. Si cula za francuski cr? Sutra mi ide poznanica.. Rekla je da ce javiti dojmove..

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Karlagrahovac

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame nova sam ovdje. 😊
    Ovako imam pitanje dali je koja alergična na Ambroziju? Moji simptomi su koma neznam vise kako si pomoći zacepit nos koji ne mogu ispuhati crvenilo i svrbež ociju…. Rekli su mi da moram pulmologu no to treba cekat jos 10dana. Dajte neki savjet i sto se smije koristiti ako je koja bila u istoj situaciji. Hvala 😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.