ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Čestitke na pišulincima. iva4 rodila sam prvo s 37 tjedana, ali sam od 26. tjedna bila na infuziji u bolnici. Nisam imala ništa za bebu spremno jer je muž radio sezonu na moru pa kao kad se vrati ćemo u kupovinu, a ja u ljeti završila u bolnici. Nije onda bilo internetske kupovine nego je pisao što da kupi za prvu ruku da imamo. Drugo dijete sam rodila s 35 tjedana. Stan mi ta zadnja dva mjeseca bio pun Kanađana-šogorica, šogor, djeca, svekar,svekrva pa i ono što sam imala nisam mogla pripremiti i oprati nego opet muž sve pripremao dok sam bila u rodilištu. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ja te grceve imam svaka dva, tri dana i kao to je normalno🤷🏼‍♀️ tj. barem je do sad bilo sve okej uvijek pa ne znam🙄 ja sam se vec navikla na njih, nadam se da ce i ostati tako da su ti grcevi kao okej😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Tockice čestitke na pisonji!!
    Netko je pitao za uredjenje sobice,ja ću urediti,imamo velik stan i kcer je odmah imala svojj sobu pa se bas veselim projektu uredjenja😍 Ovo bi trebao biti konacan izgled s tim da bi ostale zidove ostavila bijele,ne bi ovako sive tapete:  [postimg.cc]

    Mislim da onih naljepnica imaš masu po aliexpeessu i ebayu po smiješnim cijenama…
    Ja sam se malo zaigrala danas pa me isto steže donji dio trbuha al me i crijeva nešto muce,baš sam se napuhala… 
    Juno baš si se rano porodila s oba!

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Gogajel te to podsjeca na simptome prije hospitalizacije? Nadam se da ne.


    Nije jos toliko alarmantno, praticu intenzitet i trajanje, ako bude konstantno znam šta mi je činiti.. valjda nece opet 😩

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Vecer cure drage. Prvo BH kontrakcije mogu doci bilo kad tokom trudnoce ili uopce ne. Sa prvin sam ih imala od nekog 24tj.a frendica od 10og tj. Druga ih ni nije imale treca pred porod…to su tzv lazni trudovi nepravilni su samo se trbuh stvrdne i mogu biti neugodni poprilicno. Najcesce u biti dodu nakon orgazma tako da ako vam se desi da znate. Pravi trudovi idu od trtice u maternicu tad se trbuh stvrdne a bol ide u prepone i tu onda sve popusti i ponavljaju se u pravilnon razmaku i traju oko par sek. BH moze trajat i minutu. 
    7000kn za polovno je previse ma koja marka bila ipak je polovno. Mi smo kupili krevetic jedva kotisten nosiljku lezaljku i beby jim za 500kn za malog. Krevetici su oko 1000kn sa svime ok kolica su oko 4000kn hranilice ima i za 500kn i to novo i kad se zbroji dode manje novo no polovno ali naravno svatko nek si procjeni po svom gustu :) 
    Imena- nas dogovor je bio ja biram za decka muz za curu. Thiago sam odabrala prije nego sam bila trudna i dobili Thiaga i sad kad sam opet trudna nemam ideje za decka jer samo sam to ime htjela i ni jedno mi drugo ne pase pa sad je muz birao i jedno i drugo ali neznam sto ce biti Mauro ili Stella valjda ce se pokazat u pon
    A za bebu nisam nis ni kupila ni razmislila posteno ni nis sad smo u pocetku vrtica i prvo to. Dali smo si cilj da smo do Bozica spremni ako budem isla ranije na carski ili nesto da ne radimo nis u zadnji cas. Mali nas iznedio pa je muz slagao krevetic dok smo mi bili u rodilistu tako da ovaj put cu bit spremna mj i pol ranije. 
    Dosla mi danas radosnica hipp paketu nema ni traga
    Cestitke na otkriven deckima i svima koje imaju sretno sutra na pregledima

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    iva4

    PetraB masem ti sutra u Petrovoj!!!
    Jao koju ja nervozu imam za pregled sutra😱😱😱 samo da je sve ok, jer kako su mi rekli da netrebam vise strogo mirovat malo sam setuckala okolo isla u soping i na kave tu i tamo sa mm pa se nadam da nisam nista pogorsala tim ponasanjem, iako je doktor reko da mogu sve normalno bez naprezanja😒


    Ooo… Super!! Jesi u trudnickoj ili dolje na uzv?
    Bit ce sve ok, drzim figeee 🤗🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    LoSa84

    PetraB koja su to noname kolica? Ja ne patim na marke ali na finkcionalnodt svakako


    😂
    Znaci kolica su doslovce noname… Nema nikakvog natpisa na njima, nista, ni etiketa.. Nis… Trazila po netu, najslicnija su bila graco kolicima. Zena je rekla da ih je dobila izvana, netko joj je negdje, ne sjecam se gdje pa im je to bio poklon. I do jucer sam bila tak sretna jer znam da imam super kolica a ono siiipaaak, blizanci pa ipak moramo kupiti druga 🙈… Prvo moram proucit koja, kakva, kaj mi je kod njih bitno… 🤔😔🤪

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Henky

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Cure da nema vas manijakalno bi tražila po stranicama i valjda klikala sve redom jer mi se čini da mi sveeeeeeee treba Ja sam htjela početi polako kupovati stvarčice ali je g.muž stavio veto na kupnju još barem mjesec dana .
    Inače, mi smo danas odradili pregled. Curka je super i baš je školska trudnoca. Samo je bila toliko nemirna i tako me izgnjavio tiskanjem po trbuhu da me još boli Sljedeće je anomaly scan 2.10., do tada ništa. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Sarita15

    Vecer cure drage. Prvo BH kontrakcije mogu doci bilo kad tokom trudnoce ili uopce ne. Sa prvin sam ih imala od nekog 24tj.a frendica od 10og tj. Druga ih ni nije imale treca pred porod…to su tzv lazni trudovi nepravilni su samo se trbuh stvrdne i mogu biti neugodni poprilicno. Najcesce u biti dodu nakon orgazma tako da ako vam se desi da znate. Pravi trudovi idu od trtice u maternicu tad se trbuh stvrdne a bol ide u prepone i tu onda sve popusti i ponavljaju se u pravilnon razmaku i traju oko par sek. BH moze trajat i minutu.
    7000kn za polovno je previse ma koja marka bila ipak je polovno. Mi smo kupili krevetic jedva kotisten nosiljku lezaljku i beby jim za 500kn za malog. Krevetici su oko 1000kn sa svime ok kolica su oko 4000kn hranilice ima i za 500kn i to novo i kad se zbroji dode manje novo no polovno ali naravno svatko nek si procjeni po svom gustu :)
    Imena- nas dogovor je bio ja biram za decka muz za curu. Thiago sam odabrala prije nego sam bila trudna i dobili Thiaga i sad kad sam opet trudna nemam ideje za decka jer samo sam to ime htjela i ni jedno mi drugo ne pase pa sad je muz birao i jedno i drugo ali neznam sto ce biti Mauro ili Stella valjda ce se pokazat u pon
    A za bebu nisam nis ni kupila ni razmislila posteno ni nis sad smo u pocetku vrtica i prvo to. Dali smo si cilj da smo do Bozica spremni ako budem isla ranije na carski ili nesto da ne radimo nis u zadnji cas. Mali nas iznedio pa je muz slagao krevetic dok smo mi bili u rodilistu tako da ovaj put cu bit spremna mj i pol ranije.
    Dosla mi danas radosnica hipp paketu nema ni traga
    Cestitke na otkriven deckima i svima koje imaju sretno sutra na pregledima


    Meni je Mauro prekrasno,muž nije oduševljen al ipak moja prva ljubav je ime Noel 😍
    Jel mi vjeruješ da se ja ne sjećam kako bole trudovi🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Vecer cure☺ Bravo za preglede👏
    Lavice blago tebi kad se ne sjecas trudova😂😂
    Budes ih se prisjetila, bez brige? Imate li pilates loptu ? Ja bas uzela novu neki dan..nekako ju ppsebno volim u trudnoci☺☺☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.