ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutroo cure i sretno danas s pregledima curama s liste 🌸
    E sad, valjda sam zapamtila sve,ipak zora je 😁
    PetraB hvala na pitanju, dobro je sad. Bio je samo tjedan dana odsutan iz vrtica i to je to. ☺ kako tvoj djecacic?
    DeeDee pravo njemacki sistem,bravo za rodiliste!
    Mozda se i splitsko pokrene tako Nasty samo treba netko vode uliti u kadu 😁
    Annika drago mi je da ti se svidja 😊 mali stroj svugdje svoj ‘nos’ unese. 😊
    I da naravnooo Stelle bravoo,iskrene cestitke 🎉🎉🎉

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Stelle cestitam 🎉🎉🎉🎉🎉

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Jutro curke i sretno danasnjoj sestorki na pregledima!🍀
    Idem probat jos malo odkunjat😴💤

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Jutro cure,  mi smo budni od pola 5. Malac bi se druzio. Toliko se ritao da me probudio. Procitala sam sve do sad, malo i zadrijemaka. 
    Mislim da nas ima dosta,  svatko pise svoje iskustvo. Ja to volim procitati. Isto tako savjeti od papirologije do citanja nalaza. Nekad dobijemo info na pultu, kod dr ili gdje…neke ko ja nesto zaborave. Onda napisem tu sta trebam, odgovore cure koje znaju. Ne uvijek isti tren, u medjuvremenu prodje jos dosta tema jer i ostale cure pitaju sto njih ganima. Slazem se da je na wapu brza komunikacija. Svatko pise ili ne pise di mu pase. Neke mogu biti na mobu  non stop neke ne. Ja sam iskreno malo vise u pokretu. Em su na red dosli neki pregledi koje sam cekala mjesecima, em obitelj ima svoje potrebe, porod se blizi pa su i pripreme vise tu. 
    Uz to zene koje imaju djecu, tu su treninzi, skola, vrtici…prehlade..uz sve sporije smo.. muving muving.. ne mislim da zato zanemarujem vas, procitam kad stignem. Tu sam za sve ko  i ostale curke. Znam da se nekad cini da je neka ignorirana, i samoj mi se to ucini. Ali postavis pitanje opet.. 🙈  sve mi zaboravljamo. Krenem od sebe pamtim ko riba, u hodu sam ko puz,  u krevetu se vrtim ko kornjaca….pravi zoo 😄😄

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Malo sam zagnjavila u jutro odmah. Sretno na pregledima. Sretno i svima ostalima. Konacno i skola pocinje. . 

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Jutro.bome danas dosta pregleda. Sretnoooo🐞🐞♥️💙♥️💙
    Stelle i ovdje cestitam. Sad papaj briga te 😘

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Stelle čestitam 🥰
    Ajme Iva , drago mi je da je na kraju sve prošlo dobro.
    I ja prijavljujem žgaravicu ,užas . 
    Sto se tiče foruma ,tu sam isto od početka . Još od kada smo se prebacili sa one teme na ovu . Nekad budem par dana u zaostatku pa ne komentiram ,a nekad budem aktivna cijeli dan ,ovisi kako mi se posloži sve . Ono sto sam ja htjela reci je da su meni iskustva cura ovdje puno pomogla ,pogotovo zato sto mi je prva trudnoća i puno sam bila mirnija kad sam vidjela da netko prolazi sto i ja .
    Iskreno ,ni meni nije jasno zašto forsiraju prirodni porod ako ne ide . U zadnje vrijeme jako me strah te pupčane vrpce i motanja oko vrata

    [lilypie.com]

  • bebicaqqqq

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cure dobro jutro nova sam i neznam dal' je dobro objavljeno dan prije ocekivane STA mislite

  • bebicaqqqq

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    bebicaqqqq

    Cure dobro jutro nova sam i neznam dal' je dobro objavljeno dan prije ocekivane STA mislite


  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    MaRe

    annika

    Lavice idi u dupe. Ja na tren stvarno pomislila da mozes njim prati sudje i razmisljam kako to radi
    😂😂😂 kad završi s podom skoči na sudoper
    Pih dva bi si uzela koliko mrzim prati suđe..bila se poveselila da cu kupit perilicu na kraju u ovom stanu nemam opciju gdje ju na vodu prikopcat.
    Jaivanpa 😍 može nam ta slikica biti mantra al kontam kad nas čopi da bi i Buda pobedastio od bola a ne mi 😂 Možemo mi to..šta bude bit ce a poslije ćemo to zaboraviti 💪 Samo da ne pocupam kvake,stolove itd…nije da je osjecko rodiliste bogato 😂
    Napokon cu nas upisati na tecaj…traje do 19.12. Nadam se da mali neće pomisliti na izlazak prije 🙃


    Zato meni mama i govori joj ti i forum i vaše današnje fore o porodima. Kao kak su one nekad, nije bilo ničega. Stisni zube i ajmo kao. Ona je nas 4 bez epiduralne rodila…a kaze da joj je prag tolerancije na bol nikakav…a realno je. Plakala je sad u ljetu dok ju je ruka bolila tj tetive. . . Onda si mislim ako je mogla ona mogu i ja. Ali kao sto je jedna od vas rekla, sorry zaboravila sam koja…. Nismo do tog trena svjesne sto mozemo podnijeti

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.