ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    I malo da se osvrnem na teme koje su bile..
    Stelle cestitam i bravo!! 🎉🎉🎉 dvaput dam citala tvoj post, tako si ga nonsalantno napisala da sam morala provjeravat da si zbilja rodila! Wow! Zelim ti sto brzi oporavak!
    Mislim da je Hrabrica pisala za patronaznu? Sori ako je netko drugi. Ja bila na tecaju (dan i pol) u svom dz bas zato da upoznam patronaznu. I bas sam se odusevila. Bila je samo ta glavna (zena u dobrim 50-ima) pa ne mogu bit 100% dal ce mi ona i doc, al na mene je ostavila super dojam. Totalna stara skola, a opet tako umirujuca. Meni bas zao kaj nije ponudila da nam dode doma prije poroda sve pogledat
    Sto se tice alternativnih poroda, mene bi bilo ful strah rodit doma. Ja sam po struci “znanstvenik” i apsolutno bi prihvatila sve blagodati medicine koje danas postoje da se zeni olaksa 😊🙈. Znam da stol za porode nije prirodan polozaj i drago mi je da su nam na tecaju u petrovoj cak pricali da se u svijetu prica da bi se to mozda u nekoj skorijoj buducnosti moglo promijenit 🤞
    I jos sam htjela rec na temu o tom dal dr moze procijenit dal ce porod krenut ranije.. meni je soc gin rekla s 31 tt da mi je posteljica pocela kalcificirat (starit) i da ocekujem da bi sve skupa cca 2 tj ranije moglo. A na pregledu u ta s 36 tt dr nije nista komentirala, i s obzirom da sam skroz zatvorena narucila me na sljedecu kontrolu tek s 38 tt. (Kako mi je to bio prvi pregled u ta i kak tam sve ide ko na traci eto nisam se snasla pa nisam pitala). A za kolicinu plodove vode meni na svakom pregledu kazu da je dovoljna. Al mislim da je go dosta bitna stavka pa ako vam nista ne komentira dr onda se podrazumijeva da je sve ok
    Toliko sam zapamtila za sada 🙈
    Sretno svima danas na pregledima 🤞🎉
    I iva kraljice svaka cast sto si sve prozivjela! Pisi nam i dalje kad dodes k sebi kako ide oporavak 💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Hrabrice 🤣🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Red fox mislim da je Lucille savjetnica za dojenje,ali se mazi s bebicom pa ne znam hoce li vidjeti pitanja. Thinkpink nam je strucna,pa vjerujem da ce ti odgovoriti a i tu sam ja na dezurstvu😂,ne znam sve al mozda uspijem pomoci🤞
    Kaze se da svaki mjesec ima prosjecno 30ak dana a zadnji mjesec trudnoce 439 dana😂
    Nemojte se bojati ali stvarno. Neke stvari vam dodju toliko prirodno da ne znam kako to objasniti. Vjerujte u sebe!

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1206

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Grizli

    Hrabrice i Mikio 🤣🤣🤣🤣 ti muski zaista imaju inspiracije. Moje je sad fora kad malo promrdamo trbuh beba uzvrati. Naravno njemu je to simpa pa bi stalno, al meni bas i nije kad krene saketiranje organa.
    Prekrizila se i upalila perilicu sa ruksakom. 🙁 Nadam se da ce ostat upotrebljiv.

    Ja sam neki dan rekla mom da pričeka da se beba rodi i da nađu neko drugo igralište 😂😂
    Stalno ju mali a ona mu se ful javlja, neki dan je izjavio da se igraju lavice, ja bih rekla graničara s mojim organima 😂


    Ovako i moj, stalno ruke prema bušici, najviše voli kad osjeti nogicu pa je onda gurka pa me ona još jače mlatne. Govorim mu da to nije najugodnije, a on meni pa samo se igramo 😁

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    E ja sam isto htjela rec da mi je ovaj zadnji mjesec koma. Znaci u jednu ruku mi je doslovno kroz zadnjih 10ak dana postalo uzasno tesko. Sveee me zulja, trbuh se rastegnuo koza svrbi, imam osjecaj da je bebi premali trbuh, udara me da me fakat vec boli i samo bi da izade 🙈😂, postalo mi tesko i lezat i spavat, i prepone bole a zgaravica doslivno za umrijet 🤮🤮.  a u drugu ruku tolko me strah da ne zelim da nikad dode taj kraj. I fakat je utjesno to sto sve govorite da smo mi zene stvorene za to, i da ce nam doc dosta toga spontano i prirodno, jer si ja to ne mogu zamislit 🙈 tako da vam svima koje ste to prosle i podijelile jedno veliko hvala ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Ima li itko da osjeti pokrete u zdjelici, npr kao da beba lagano grebe po preponama?

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, može jedna informacija?
    Trebam li se naručiti za trudničku ambulantu u Merkuru?
    Do sad sam vodila trudnoću kod svog ginekologa ali OGTT je ispao los i šalje me u bolnicu.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Sitgao moj Nutribaby 5u1 i super mi zgleda😊
    Mrgud mislim da znam gdje si bila na tecaju. Opcenito svaka patronazna koja odrzava tecaj ima svoj teren i svakoj je dodjeljen njezin. Ako zelis da ti dođe prije poroda kuci, da se upoznate i da prođes s njom tematiku koja te posebno interesira, imas na netu po ulicama, ime i prezime patronazne koja je za tvoj teren (ulicu) i sluzbeni br.moba pa ju slobodno zvrcni.
    Red pucaj😉
    Lavice ovo dežurstvo se extra placa ili…😂😂😂

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Aaaa napišem i prebacim slučajno stranicu 🙈
    Mala.le.90 rekla bih da se tvoj sprema izaći pa se spustio nisko 😉
    Mrgud potpisujem zadnji post sve osim zgaravice…samo me ponekad muči i to kad navecer pojedem nešto što mi ne sjeda…tako da sam prestala općenito jesti poslije 6.
    I ja sam mislila da krenemo u TA da onda idemo jednom tjedno do kraja..to mozda onda pred sami kraj idemo češće (ako izdržimo u komadu do tada).

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Stomak mi se skroz spustio, mada kazu da nista to ne mora znacit, al ovo grebanje po zdjelici od sinoc ne prestaje…bas ga osjetim na preponama🤦‍♀️
    Joj bas sam uzbudjena sad, jos ne vjerujem da cu u ovom mjesecu rodit🤦‍♀️

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.