ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Jutro i od nas… Mi cekamo na pregled i briseve i sve mi muka tog ceprkanja 😨 Mm je jutros pricao bebi i davao uputu radi briseva .. kceri, uskoro ces mozda vidjeti neko svjetlo ali NE IDI prema njemu! Jos nije vrijeme! 😂😂😂😂


    🤣🤣🤣
    Dobre upute 🤭🤭
    Moja kak je na zadak je reko nedavno da malo vise sirim noge da vidi svjetlo dolje pa ju mozda zainteresira da se okrene da vidi sta ima 🤪

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    miki0

    Lavica27

    Mikioako se dobro sjecam ja sam nakon operacije zavrsila gola ispod prekrivena s dvije deke. Oninsu mi skinuli spavacicu,a ako si bila na vaginalno sama se preskidas u novu spavacicu kad te u sobu dovezu (sestra ti naravno pomogne).
    Moj stuca 2-3 puta na dan🙈

    Onda znaci trebam tu jos jednu spakirat cistu za na odjel poslije. Tnx 👍🏼
    Jer neznam kad tocno mi muz donese drugu torbu ili ona ide cijelo vrijeme samnom…


    Pa ja mislim da ti muz ne nosi torbu. Kod nas je bilo ovako, ja sam zaprimljena 3 dana prije poroda u bolnicu. Kad su me stavljali u predradjaonu nosila sam sa sobom i torbu i famoznu vrecicu za radjaonu (koja mi uopce nije trebala jer vuces sve sa sobom) i na kraju u box kad sam isla to je islo samnom. Kad su me vozili na odjel prenjela je sestra  torbu i vrecicu. Samo si odvoji najpotrebnije na vrh,po meni (drugu spavacicu,ulozak,jednokratne gace, vodu,tipa labelo,gumicu za kosu itd…) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima 😊 mi upravo obavili ctg i pregled, sve je super, sad samo cekamo 😂 izludit ce me to cekanje 😂 jos kad vidim kak tu svaki dan stizu bebice 🥰
    Koja je od vas pisala da je savjetnica za dojenje? Ili sam ja nekaj pobrkala. Imala bi par pitanja za mame koje su dojile ak imate strpljenja 😊
    Mikio danas sam ti pogledala, zudenigo ti je ponedjeljkom. U cetvrtak je inace moj doktor, al njega nece biti do kraja mjeseca. I ovo kaj si pisala, ja cu si staviti jos jednu spavacicu u ruksak za svaki slucaj.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hrabrice i Mikio 🤣🤣🤣🤣 ti muski zaista imaju inspiracije. Moje je sad fora kad malo promrdamo trbuh beba uzvrati. Naravno njemu je to simpa pa bi stalno, al meni bas i nije kad krene saketiranje organa.
    Prekrizila se i upalila perilicu sa ruksakom. 🙁 Nadam se da ce ostat upotrebljiv. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jutro zene. Kakav zanimljiv dan jucer na forumu 🙈😁
    Ja sam isto odlucila da necu prec na wapp ali meni je forum uglavnom super. Tu sam mozda ne od prvog dana al dosta rano sam ga otkrila. S obzirom da mi je prva trudnoca, a nema mi puno prijateljica djecu, bas mi je puno znacio. Stvarno je utjesno procitat da netko ima iste simptome, pogotovo kad imas doktora koji ti nije uvijek dostupan il ima guzvu pa cekas tjednima na pregled. Znala su i moja pitanja proc neodgovoreno, al s obzirom da je ovo kolko mi se cini najpopularnija tema na forumu, sve je razumljivo. Ja mislim da sam procitala sve postove, al kak sam do kraja radila i dosta putovala, nekak mi ak se npr ulogiram tek navecer glupo ubacivat na teme koje su bile prije 10 stranica.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Jutro curke,  sretno na pregledima. Ja i dalje spavam ko velika i osim par dana išijasa koji je prošao sam od sebe i pokojeg dana zgaravice ne mogu se žalit na ništa osim pamćenja. Dementna sam, još dva put pročitam da svima odgovorim al nema šaaaanse zapamtit. Ugl. sinoćnjim komentarima ste me definitivno ohrabrile da nazovem bolnicu i raspitam se detalje oko poroda u vodi - tj. koje točno nalaze moram napravit, do kad, i kako ide postupak kad dođe do trudova. Sretno svima sa svime, danas ima hc popunjen dan pa navečer pročitam sve 😘
    I ako me netko nešto pitao, pliz ponovno jer mozak kašica

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hrabrice i Mikio 🤣🤣🤣🤣 ti muski zaista imaju inspiracije. Moje je sad fora kad malo promrdamo trbuh beba uzvrati. Naravno njemu je to simpa pa bi stalno, al meni bas i nije kad krene saketiranje organa.
    Prekrizila se i upalila perilicu sa ruksakom. 🙁 Nadam se da ce ostat upotrebljiv.


    Ja sam neki dan rekla mom da pričeka da se beba rodi i da nađu neko drugo igralište 😂😂
    Stalno ju mali a ona mu se ful javlja, neki dan je izjavio da se igraju lavice, ja bih rekla graničara s mojim organima 😂

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    *mazi 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    miki0

    Hrabrica

    Jutro i od nas… Mi cekamo na pregled i briseve i sve mi muka tog ceprkanja 😨 Mm je jutros pricao bebi i davao uputu radi briseva .. kceri, uskoro ces mozda vidjeti neko svjetlo ali NE IDI prema njemu! Jos nije vrijeme! 😂😂😂😂

    🤣🤣🤣
    Dobre upute 🤭🤭
    Moja kak je na zadak je reko nedavno da malo vise sirim noge da vidi svjetlo dolje pa ju mozda zainteresira da se okrene da vidi sta ima 🤪


    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Dobro jutro svima 😊 mi upravo obavili ctg i pregled, sve je super, sad samo cekamo 😂 izludit ce me to cekanje 😂 jos kad vidim kak tu svaki dan stizu bebice 🥰
    Koja je od vas pisala da je savjetnica za dojenje? Ili sam ja nekaj pobrkala. Imala bi par pitanja za mame koje su dojile ak imate strpljenja 😊
    Mikiodanas sam ti pogledala, zudenigo ti je ponedjeljkom. U cetvrtak je inace moj doktor, al njega nece biti do kraja mjeseca. I ovo kaj si pisala, ja cu si staviti jos jednu spavacicu u ruksak za svaki slucaj.


    E super, hvala ti puno 😊😊
    Bome i ja sam sad vec lagano na iglama… Kao kul sam i onda me samo susne u danu misao da to moze sad bilo kad… 😳
    Miksaju mi se emocije stalno, od jedva cekam da upoznamo nasu strucu do straha od poroda, moguceg carskog, kasnijeg oporavka, hoce bit sve ok s bebom, dojenja, brige za novorodence… Mislim da ce mi ovaj zadnji mj trudnoce bit psihicki najtezi a mislila sam da je ono prvo tromjesečje iscekivanja najgore… Vraga, ovo je definitivno 🙈🙈
    I Lavice tnx za info za proceduru… Znaci sve nosimo sa sobom ukratko pa sta bude. A svakako cu onda prebacit tu spavacicu u ruksak za radaonu jer sam ovo za porod stavila u vrecicu pored da bude prvo spremno. 
    Grizli drzim fige da se ne raspadne 🤞🏼🤞🏼

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.