ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Sarita ma nemam neka konkretna pitanja osim o porodu u vodi al to znam da nisi prošla. Samo mi je lijepo da je još netko tko je rodio / će rodit u Rijeci tu. Završila tečaj prošli tjedan, moram priznat da sam se ugodno iznenadila, puno gore sam zamišljala i rodilište i sobe..
    Ako nis drugo da se želimo na kišu 😂😂


    Ovako za porod u vodi znam sljedece: moras bit skroz zdrava znaci svi brisevi urin sve sve savrseno, nema onda epi uopce, muz moze biti prisutan e sad frendica je isla i dogovorila i sve odradili potpisali sve i dosli sa trudovima i receno im je da nema tople vode i da ne moze eto u zadnji cas….tako da na sve moras bit spremna izgleda. Jesi vidjela wc? To je izvor uzasa. Sobe ah sta ces tu smo.di smo jel. Kisa ma joooj opci potop al sunce sutra 🤞🤞

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    miki0

    thinkpink1

    Lavica27

    Thinkpink uvijek napol slusam muza kad prica o tehnici🙈 al sam uhvatila da kod iRoombe placas marku a Xiaomi i Shaomi ilikakovec nisu nista losiji samo nisu razvikani. Pod 3. Pere sudje😂
    Idem se druziti sa svojom zgaravicom😴😴
    Oooo…imamo isto društvo🙄 jednjak mi 🔥🔥
    Dobro je dok pod 3.ne obavlja bracne dužnosti 😂😂😂

    🤣🤣🤣
    Ako pitas mm kolko sam su se razveselila i s kojim odusevljenjem ga promatram kako cisti reko je da mi on uskoro nece ni trebat 🤪🤪
    I ja se pridruzujem klubu 🔥


    Meni za 🔥 pomažu jabuke i ispijanje hladne vode

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Simbalija

    thinkpink1

    Stelle cestitam!!!🥳🥳🥳🥳 nek je sve brzo i dobro proslo! Sad se mazite i navali na bajaderu i ferrero 😉 zasluzila si 🥰
    DeeDee mislim da si ti pitala za porod u vodi. Znam jednu zenu koja je oba poroda isla cak iz Zg u Ri zbog toga. Kaze da joj je to odlicno, nezaboravno i netraumaticno iskustvo te da bi svakoj trudnici preporucila isto. Niti je popucala ni nista. Jos kaze da sve ide preko uputnice i na teret HZZO-a.
    Mikio super mi zgleda. Ja se dvoumim između takvog i iRoombe. Al nisam skuzila koja je 3.opcija? Pise 3 opcije, 1.usisavanje, 2.pranje podova, sta je 3.?

    Ja sam iz Ri, znam da za rodit u vodi moraš napraviti dosta pretraga i mora sve biti ok. Frendica je tjednima radila pretrage i ostala joj još jedna i uhvatili je trudovi i nisu joj dali kadu. Ja sam se premišljala i za kadu i za stolčić, ali kad sam čula da onda ne može epiduralna nekako me uhvatila trta.
    Želim imati dostupnu opciju epiduralne za svaki slučaj 🙂

    Ma ja sam samo htjela podijelit necije iskustvo jer se ne sjecam da je puno pisano o tome. Vjerojatno treba hrpa pretraga, al nisam isla s njom u detalje jer mi to i nije neki fetis. Opcenito imam averziju prema bazenima i kadama, jos kad bi si vizualizirala da je neko prije mene krvario u istoj, odmah mi prisjedne. Nema tog dezinficijensa i UV lampe koja bi unistila tu sliku bakterija iz moje lude glave🙈🙉

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Ma mislim da je kraj jos ljepsi zahvaljujući boli … Opet boli nas jer čekamo najljepši trenutak u svom životu i životu jedne žene… Nije da boli jer umires …bol je prisutna iz najljepšeg mogućeg razloga. Koliko sam se naplakala na slusanje tudih krajeva poroda dok bi isla na ctg ili na yt dok sam gledala videe. ..a kak cu tek za svoje dijete ako me tuđe dirnulo… Onaj tren dok iza tih krikova čuješ plač bebice je sve!!! Nisam osjetila na svojoj koži ali samo to dok čuješ pomisliš i kamen bi proplakao od radosti ..


    Joj i ja sam takva pa te kuzim 😂😂 bas neki dan gledala jedan ful emotivna porod na yt i place zena u videu i bome plakala i ja 😂 Ne mogu ni zamisliti te emocije kad prvi put primimo bebu ❤️ jedva cekam i nestrpljivaaaaaa saaaaam 😂😁 a tocno imam osjecaj da je vrijeme nekako usporilo u ovim zadnjim tjednima 🤔😂

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Tnx cure. Evo to pitanje mi ostalo izignorirano dva puta (princeza na zrnu graška 😜)
    Mene ta kada ful privlači, a i kako su nam prikazali na tečaju još i više.. I nije forsiranje, u stilu, rekli su nam da ako se ništa ne desi nakon 2 sata izlaziš van i možeš normalno koristiti krevet i pilates loptu i vratit se u kadu kasnije. Ako sam dobro shvatila možeš se i predomislit ako skuzis da prejako boli i da nećeš uspjet. 
    Ugl. ne znam koje sve nalaze moram napravit, do sad su mi svi ok šta sam radila.. 
    Sviđa mi se šta imaš svoju “privatnu” babicu i ona je (uz pratnju)  s tobom od kad uđeš dok ne rodiš, dosta intimnije mi djeluje a i oni su naglašavali to. Iako je jedna od sestara rekla da ne znam ja šta je bol i da za prvorotku ne bi preporučila.. A mislim, kako su žene rađale do 2000ih bez epiduralne.. Nije da je ne želim i ako budem “na suhom” ću je sigurno tražit ali definitivno me jako mami ta kada..

    Laku noć svima,  danas mi je zakon forum, Nasty baci bombu češće 😂😘

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Super mi zvuči taj porod u vodi.. U Splitu imaju 2 kade u rodilištu koje skupljaju prašinu, nikad upotrebljene..Baš me zanima kad će u pogon.. 2035. možda.. 
    DeeDee🤯😘

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    annika

    Lavice idi u dupe. Ja na tren stvarno pomislila da mozes njim prati sudje i razmisljam kako to radi

    😂😂😂 kad završi s podom skoči na sudoper
    Pih dva bi si uzela koliko mrzim prati suđe..bila se poveselila da cu kupit perilicu na kraju u ovom stanu nemam opciju gdje ju na vodu prikopcat.
    Jaivanpa 😍 može nam ta slikica biti mantra al kontam kad nas čopi da bi i Buda pobedastio od bola a ne mi 😂 Možemo mi to..šta bude bit ce a poslije ćemo to zaboraviti 💪 Samo da ne pocupam kvake,stolove itd…nije da je osjecko rodiliste bogato 😂 
    Napokon cu nas upisati na tecaj…traje do 19.12. Nadam se da mali neće pomisliti na izlazak prije 🙃

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Stelle cestitam!!!🥳🥳🥳🥳 nek je sve brzo i dobro proslo! Sad se mazite i navali na bajaderu i ferrero 😉 zasluzila si 🥰
    DeeDee mislim da si ti pitala za porod u vodi. Znam jednu zenu koja je oba poroda isla cak iz Zg u Ri zbog toga. Kaze da joj je to odlicno, nezaboravno i netraumaticno iskustvo te da bi svakoj trudnici preporucila isto. Niti je popucala ni nista. Jos kaze da sve ide preko uputnice i na teret HZZO-a.
    Mikio super mi zgleda. Ja se dvoumim između takvog i iRoombe. Al nisam skuzila koja je 3.opcija? Pise 3 opcije, 1.usisavanje, 2.pranje podova, sta je 3.?


    Iskreno sto se tice  vas “starih” jos svratim da ispratim vaše stanje, da znam da je sve ok  … ti mikio, grizli,  dee, anika, petra ,think… (I još samo mi ne dolaze niko I u glavu trenutno) (od početka samo skupa pa nekako  u moru ponovljenih  postova  jedino  vaše trazim i detaljno  procitam… ostalo manje vise  niti sam u toku  niti sam povezana na bilo koji nacin.

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Sorry think odgovorila sam na tvoj umjesto  na lavicin post. Vidi se da se nisam naspavala… 🥴 
    Jutro vam i sretno jos 2 cure čini mi se na pregledima. 💝

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    03.12.- Angie1205
    03.12.-Nasty
    03.12.- Lala27
    03.12.- Hani
    03.12.- Goga_V
    03.12.- mikio
    04.12.-Lunica
    04.12.-Anna
    04.12.-Lunica
    04.12.- Supergirl
    04.12.- Simbalija
    05.12.- piba7
    06.12.- Tonkica1
    09.12.-lorija
    09.12.- Juno
    09.12.- nita9999
    09.12.- mala.le.90
    10.12.- DeeSB
    11.12.-miapia
    11.12.-MaRe
    12.12.- nita9999
    12.12.- mikio
    12.12.- Lavica27
    13.12.- mrgud_zg
    16.12.- kl1v
    16.12.- PetraB
    17.12.- Goga_V
    18.12.-LoBi
    18.12.- C1M4
    18.12.- Macutica
    18.12.- DeeDee
    19.12.- Lavica27
    19.12.- Sarita15
    20.12.- damnarexx
    20.12.- Macutica
    20.12.- PetraB
    24.12.- Grizli
    27.12.- Tockica37

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.