ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Stelle cestitam!!!🥳🥳🥳🥳 nek je sve brzo i dobro proslo! Sad se mazite i navali na bajaderu i ferrero 😉 zasluzila si 🥰
    DeeDee mislim da si ti pitala za porod u vodi. Znam jednu zenu koja je oba poroda isla cak iz Zg u Ri zbog toga. Kaze da joj je to odlicno, nezaboravno i netraumaticno iskustvo te da bi svakoj trudnici preporucila isto. Niti je popucala ni nista. Jos kaze da sve ide preko uputnice i na teret HZZO-a.
    Mikio super mi zgleda. Ja se dvoumim između takvog i iRoombe. Al nisam skuzila koja je 3.opcija? Pise 3 opcije, 1.usisavanje, 2.pranje podova, sta je 3.?


    Ja sam iz Ri, znam da za rodit u vodi moraš napraviti dosta pretraga i mora sve biti ok. Frendica je tjednima radila pretrage i ostala joj još jedna i uhvatili je trudovi i nisu joj dali kadu. Ja sam se premišljala i za kadu i za stolčić, ali kad sam čula da onda ne može epiduralna nekako me uhvatila trta.
    Želim imati dostupnu opciju epiduralne za svaki slučaj 🙂

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    PetraB

    Iva stvarno nemam rijeci… Skidam kapu zeno 💞
    Sarita evo danima si mi na pameti a nikako te pitat 🤦🏻‍♀️ jeste se rijesili kaslja napokon? Jel maleni u vrticu? Lorija i vi ste na nekoj terapiji bili, jel to gotovo? Bolje sad?


    U vrticu je da hvala sto pitas…bilo mu bas lose jako.nadam.se da ce biti ok. Tvoji dobro? 

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Thinkpink uvijek napol slusam muza kad prica o tehnici🙈 al sam uhvatila da kod iRoombe placas marku a Xiaomi i Shaomi ilikakovec nisu nista losiji samo nisu razvikani. Pod 3. Pere sudje😂
    Idem se druziti sa svojom zgaravicom😴😴

    Oooo…imamo isto društvo🙄 jednjak mi 🔥🔥
    Dobro je dok pod 3.ne obavlja bracne dužnosti 😂😂😂

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Lavica27

    Thinkpink uvijek napol slusam muza kad prica o tehnici🙈 al sam uhvatila da kod iRoombe placas marku a Xiaomi i Shaomi ilikakovec nisu nista losiji samo nisu razvikani. Pod 3. Pere sudje😂
    Idem se druziti sa svojom zgaravicom😴😴
    Oooo…imamo isto društvo🙄 jednjak mi 🔥🔥
    Dobro je dok pod 3.ne obavlja bracne dužnosti 😂😂😂


    😂😂😂😂😂😂 Ahahaha a jesi luda :P

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    annika

    Lavice idi u dupe. Ja na tren stvarno pomislila da mozes njim prati sudje i razmisljam kako to radi

    😂😂😂

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ma mislim da je kraj jos ljepsi zahvaljujući boli … Opet boli nas jer čekamo najljepši trenutak u svom životu i životu jedne žene… Nije da boli jer umires …bol je prisutna iz najljepšeg mogućeg razloga. Koliko sam se naplakala na slusanje tudih krajeva poroda dok bi isla na ctg ili na yt dok sam gledala videe. ..a kak cu tek za svoje dijete ako me tuđe dirnulo… Onaj tren dok iza tih krikova čuješ plač bebice je sve!!! Nisam osjetila na svojoj koži ali samo to dok čuješ pomisliš i kamen bi proplakao od radosti ..  

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Sarita15

    PetraB

    Iva stvarno nemam rijeci… Skidam kapu zeno 💞
    Sarita evo danima si mi na pameti a nikako te pitat 🤦🏻‍♀️ jeste se rijesili kaslja napokon? Jel maleni u vrticu? Lorija i vi ste na nekoj terapiji bili, jel to gotovo? Bolje sad?

    U vrticu je da hvala sto pitas…bilo mu bas lose jako.nadam.se da ce biti ok. Tvoji dobro?


    Trenutno su ok, da ne ureknem 🤦🏻‍♀️😅. Drzim fige da ovaj mir kod tebe potraje i da vam se nece ponoviti ovakva epizoda s kasljem. 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Lavica27

    Thinkpink uvijek napol slusam muza kad prica o tehnici🙈 al sam uhvatila da kod iRoombe placas marku a Xiaomi i Shaomi ilikakovec nisu nista losiji samo nisu razvikani. Pod 3. Pere sudje😂
    Idem se druziti sa svojom zgaravicom😴😴
    Oooo…imamo isto društvo🙄 jednjak mi 🔥🔥
    Dobro je dok pod 3.ne obavlja bracne dužnosti 😂😂😂


    🤣🤣🤣
    Ako pitas mm kolko sam su se razveselila i s kojim odusevljenjem ga promatram kako cisti reko je da mi on uskoro nece ni trebat 🤪🤪
    I ja se pridruzujem klubu 🔥 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    annika

    Lavice idi u dupe. Ja na tren stvarno pomislila da mozes njim prati sudje i razmisljam kako to radi


    🤣🤣🤣🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Thinkpink uvijek napol slusam muza kad prica o tehnici🙈 al sam uhvatila da kod iRoombe placas marku a Xiaomi i Shaomi ilikakovec nisu nista losiji samo nisu razvikani. Pod 3. Pere sudje😂
    Idem se druziti sa svojom zgaravicom😴😴


    😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.