Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Zaova (do prije godinu dana 85kilasica): “jao kako si mi cudna sad kad su ti se ruke i ramena prosirila jos vise” (pokazuje rukama koliko sam ogromna).
    Ja:“a nije ti cudno sto imam ovako trudnicki, sladak stomak” (ne obraca paznju na njega od kad je stigla) 
    Zaova:“ hahaha ne, ne”
    Ja: “pipni ga slobodno, ne boj se… obicno mi njega gledaju, a ne u ruke” xD
    Tata mi kaze, sta se palis na price, ne moze svako pricati sta tebi odgovora xD Ali zastooo su potrebni ovakvi komentariiii? Ovo je zlobno po meni, a ne nesto sto meni ne odgovara.
    Necu napustiti sobe vise danas, dodje li i treca scena, zabicu nekog u pm, kad moram prosta biti.
    Za dojenje, hmm, nisam ni ja i isto nemam nista protiv. Ali radije bih vani, sa strane negdje, nego po wc u restoranu da dojim, npr. 

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu
    Hvala vam svima curke 💙
    Mama je već lagano počela sa kupovinom 🙈


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Zaova (do prije godinu dana 85kilasica): “jao kako si mi cudna sad kad su ti se ruke i ramena prosirila jos vise” (pokazuje rukama koliko sam ogromna).
    Ja:“a nije ti cudno sto imam ovako trudnicki, sladak stomak” (ne obraca paznju na njega od kad je stigla)
    Zaova:“ hahaha ne, ne”
    Ja: “pipni ga slobodno, ne boj se… obicno mi njega gledaju, a ne u ruke” xD
    Tata mi kaze, sta se palis na price, ne moze svako pricati sta tebi odgovora xD Ali zastooo su potrebni ovakvi komentariiii? Ovo je zlobno po meni, a ne nesto sto meni ne odgovara.
    Necu napustiti sobe vise danas, dodje li i treca scena, zabicu nekog u pm, kad moram prosta biti.
    Za dojenje, hmm, nisam ni ja i isto nemam nista protiv. Ali radije bih vani, sa strane negdje, nego po wc u restoranu da dojim, npr.


    Zaova ti je vrh!! 😂😂😂 
    Dojiti u javnosti vjerovatno neću, ali podržavam sve one koje žele😀😀.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Ana89

    Ajoj cure, dijete u plahtu, mora da se šale 😂😂😂😂
    I moja sveki se pokušava buniti npr za nosiljku, pa što će ti to, pa kako..zajebi ti to. Ja i muž smo odlučili i gotovo. I kao: ne moraš više ništa kupovati. Ako vidim što slatko i zgodno, budem ☺️. Ali odustane brzo. Ja sam tvrdoglavija.
    Ptico, zgodnaaaa 😍😍
    Mene komarac ubo u stopalo. Je.. mu sve čime je letio 😂😂😂😂.
    I ne znam cure za vas, ali da li se više znojite u ženskim dijelovima? Ja mijenjam 5 gaća na dan zbog znoja.
    Zadranka86, Kani, znam da je teško biti miran i pod pritiskom
    , ali kao što ste već rekle, bolje mirovati doma, nego u bolnici. Bit će sve ok 😊☺️☺️


    Ma zanemarite svekrve moja bi i ovim velikim dala dvi majice jednu nosi jdxnu peri😨.
    Ptico divna si😍.
    Ana vrijeme leti onda bolje da sam kuci nego u bolnici.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Kani07

    zadranka86

    Cure ja san isto eto jucer se nadala uzv da ce mi dok napravit i kad san cula da je pokvaren bilo mi je bass bez veze…ja moram sl.tj.vadit krv urin urinokulturu i obriske…nista mi nije rekao zasto…Ali ovako gledajuci po netu to je radi toga sto je pisalo uloziva…Vjerojatno da se odbace sve druge sumlje pa ako budu nalazi ok a ja se pocnem otvarat mislim da mi ne gine serklaz..jer je nesto i spomenuo ko sve bude ok a kao nastavi mi se tako drob stvrdnjivati da bi on mene u bolnicu da oni vidu..On je to sve onako fino upakira da se ja ne prestrasim..Ali ja nisam imala mira i sve san to istrazila tako da vidit ce tjek svega…u petak idem na uzv i radit ce mi se cervikometrija…Jucer san uvecer popila normabel jer san osjecala da mi je drob opet napet…Eto curke nadam se da nije to tako nista strasno i da ce sve biti kako triba…Morat cu ocito vise mirovat i slusat njih i nadam se da ce brzo proc ostatak trudnoce..

    Zadranka samo ti miruj sto manje sjedi nista dizat jebiga bolje kuci da mirujes nego u bolnici.Ja sam u obe trudnoce bila uloziva za prst od 5 mj,ali uz mirovanje izgurali smo sad je dobro jos ali mirujem od pocetka nadam se da cu izgurat.

    Draga kako ke kod tebe sad jel isto problem cerviks..Sorry od jucer san u nekom bunilo i ako si i pisala viruj ja ti sad vise nemam pojma ko kome i sto…Trenutno jedva cekam sl.kontrolu da vidim stanje…uffff…nadam se da cu uspit sve pored moje dvi curke i da cu biti doma..Samo da su mi tu..Bilo bi mi pree tesko da moram u bolnicu…


    Sad se drzi jos bogu hvala a s njima dvima prepar plus apaurin terapija bila.Tu u De te tablete su zabranjene tu me sopaju magnezijem i mirovanje.
    I prije vremena sam rodila al js bilo sve ok s bebam.
    Tako samo miruj😘

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ja sam svih tjerala iz sobe,osim muža,kad sam dojila.  To mi baš onako intimno,treba mir i tišina, a ne da svi bleje u mene na izvolite,ne možeš se ni posutit

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    ja mislim da nebi dojila u javnosti, vjerovatno samo pred mužem i mačkama 😂 čak ni pred mamom hehe ali bi se izdojila kad bi isla negdje ako bude gladan 

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Ja sam svih tjerala iz sobe,osim muža,kad sam dojila. Tomi baš onako intimno,treba mir i tišina, a ne da svi bleje u mene na izvolite,ne možeš se ni posutit


    Ja isto volim privatnost ne volim da bleje u mene ali nemam

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Kani07

    Strudlica

    Ja sam svih tjerala iz sobe,osim muža,kad sam dojila. Tomi baš onako intimno,treba mir i tišina, a ne da svi bleje u mene na izvolite,ne možeš se ni posutit

    Ja isto volim privatnost ne volim da bleje u mene ali nemam


    Ode post nemam nista protiv ko to radi javno

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Kani07

    zadranka86

    Kani07

    zadranka86

    Cure ja san isto eto jucer se nadala uzv da ce mi dok napravit i kad san cula da je pokvaren bilo mi je bass bez veze…ja moram sl.tj.vadit krv urin urinokulturu i obriske…nista mi nije rekao zasto…Ali ovako gledajuci po netu to je radi toga sto je pisalo uloziva…Vjerojatno da se odbace sve druge sumlje pa ako budu nalazi ok a ja se pocnem otvarat mislim da mi ne gine serklaz..jer je nesto i spomenuo ko sve bude ok a kao nastavi mi se tako drob stvrdnjivati da bi on mene u bolnicu da oni vidu..On je to sve onako fino upakira da se ja ne prestrasim..Ali ja nisam imala mira i sve san to istrazila tako da vidit ce tjek svega…u petak idem na uzv i radit ce mi se cervikometrija…Jucer san uvecer popila normabel jer san osjecala da mi je drob opet napet…Eto curke nadam se da nije to tako nista strasno i da ce sve biti kako triba…Morat cu ocito vise mirovat i slusat njih i nadam se da ce brzo proc ostatak trudnoce..

    Zadranka samo ti miruj sto manje sjedi nista dizat jebiga bolje kuci da mirujes nego u bolnici.Ja sam u obe trudnoce bila uloziva za prst od 5 mj,ali uz mirovanje izgurali smo sad je dobro jos ali mirujem od pocetka nadam se da cu izgurat.

    Draga kako ke kod tebe sad jel isto problem cerviks..Sorry od jucer san u nekom bunilo i ako si i pisala viruj ja ti sad vise nemam pojma ko kome i sto…Trenutno jedva cekam sl.kontrolu da vidim stanje…uffff…nadam se da cu uspit sve pored moje dvi curke i da cu biti doma..Samo da su mi tu..Bilo bi mi pree tesko da moram u bolnicu…

    Sad se drzi jos bogu hvala a s njima dvima prepar plus apaurin terapija bila.Tu u De te tablete su zabranjene tu me sopaju magnezijem i mirovanje.
    I prije vremena sam rodila al js bilo sve ok s bebam.
    Tako samo miruj😘


    Ja san na magneziju dva puta dnevno i normabel kao po potrebi onaj od pet.do iduce kontrole pa  ce mo vidit da li je uznapredovalo…a mirujem lezim..tesko je i lezat po vrucinama…bar da malo zaladi ovo ke strasno…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.