Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ja, 12 septembra - 26 :)) I tek skoro sam shvatila, to je to, 26 imam, prestajemo sa 25 hahhaah. Odose mi sve pjesme, pa i ona od Zeljke Samardzica “a ja ni onda ne bih imao tvojih 25” :))) Ovo je sada za 1993 godiste pjesma 😊 Mina? 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ja, 12 septembra - 26 :)) I tek skoro sam shvatila, to je to, 26 imam, prestajemo sa 25 hahhaah. Odose mi sve pjesme, pa i ona od Zeljke Samardzica “a ja ni onda ne bih imao tvojih 25” :))) Ovo je sada za 1993 godiste pjesma 😊 Mina?


    Ja sam isto sa 26 rodila prvog anđelića tako da go Salatice godine Salatice 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ja, 12 septembra - 26 :)) I tek skoro sam shvatila, to je to, 26 imam, prestajemo sa 25 hahhaah. Odose mi sve pjesme, pa i ona od Zeljke Samardzica “a ja ni onda ne bih imao tvojih 25” :))) Ovo je sada za 1993 godiste pjesma 😊 Mina?


    Dada ja prije 5dana napunila 25 😁😁

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ja, 12 septembra - 26 :)) I tek skoro sam shvatila, to je to, 26 imam, prestajemo sa 25 hahhaah. Odose mi sve pjesme, pa i ona od Zeljke Samardzica “a ja ni onda ne bih imao tvojih 25” :))) Ovo je sada za 1993 godiste pjesma 😊 Mina?


    Ja ću na isti dan 36 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Kad me nema cijelo popodne jedva uspijem popratit teme O.o tu su feste po otoku pa sam mrvicu odsutna i evo sad citala zaostatke.. Toliko sam se natrpala danas za rucak da me tek sad glad hvata 😂

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Enna010

    Cure sa posteljicom nazad jedno pitanje😊 je li se vama u ovim tjednima bas jako vide udarci bebe naprijed mene nekad strah da ne sjedim ili lezim u pogresnoj poziciji pa da mu smeta i zato jako udara??


    Nisam pitala gdje mi je posteljica ali i moj bebac je ful aktivan pitala sam je li to dobro dr je rekla da je to jako dobar znak ta aktivnost 

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu


    ovo mi je preslatko 😍 mislim kupiti u pon u Lidlu. super su mi njihove pidžame za spavanje. robu baš ne nosim jer nije moj stil uglavnom i često mi je sve preveliko, ali za spavanje 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja san zena ,majka, KRALJICA😁u 32 godinici…Iskreno ne osjecam se tako ozbiljnom kako bi trebala u skladu sa svojim godinama ..Ja sam vjecno dite u dusi i to ne prestaje u meni da zivi bez obzira sto mi godine idu..A tako vljda i zracim jos uvik mi daju 20 i koju…I tako se i osjecam jos uvik kao klinka neka…I evo jos malo pa ce ova klinka gurat kolica a sa strane svake jedna velika mamina princeza..😍😍😍😍saljem puse iz udobnog kauca i upravo gledam DJEVOJKU SA SELA..🤗🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Salatica9192

    Ja, 12 septembra - 26 :)) I tek skoro sam shvatila, to je to, 26 imam, prestajemo sa 25 hahhaah. Odose mi sve pjesme, pa i ona od Zeljke Samardzica “a ja ni onda ne bih imao tvojih 25” :))) Ovo je sada za 1993 godiste pjesma 😊 Mina?

    Ja ću na isti dan 36


    Hahahaha pazi slucajnosti da se potrefimo 🤣😎😎😎😎 Mocno 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja sam P rodila sa 22, D sa 24, sada cu u 10 mj 29 i u 12/1 rodit.. koke ;) muz i ja smo skupa od moje 15 pa smo mogli tak 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.