Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    iskreno nemogu ja izdrzat da ne vidim vise od 7tjedana bebu nasprem svega sta sam do sada prosla tako da sam se vec sutra narucila samo na ultrazvuk 

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    lily_stvarno nema razloga da budeš razočarana, pa u zapadnim zemljama i SAD-u bebu tijekom trudnoće na UZV gledaju svega 3 puta. I meni je pregled neki dan bio kao i tvoj, cerviks, vaganje i otkucaji na 2 sekunde. Nek se bebica skriva i nek uživa pa će ti biti još veći gušt na idućem pregledu kad bude već veeelika. 
    Ptico, jednodnevni izlet nije naša ideja, već poziv od frenda povodom njegova rođendana tako da mi se ne da predlagati mu nešto drugo, iako su meni toplice pale na pamet. No dobro, što bude, bude.
    m.girl6, čestitam na dečku! Trebamo malo izravnati račune, cure su opasno povele. 
    Salatice, vidjela sam tvoj popis i spremila ga, naravno.  Imam i ja u planu napraviti neki takav, ovo sam sad išla malo na blef kupovati jer nisam još ništa imala, ali definitivno je bolje s popisom, da se ne pretjera. Uzela sam veličine 50 i 56. Računam (možda se varam, ako baš ne rodim diva ) da će 50 nositi barem 2 tjedna tako da mi nešto u toj veličini treba, ali fokusirat ću se više na 56 i 62. Te tri veličine sam mislila za početak pokriti, a veće ćemo naknadno. Baš sam danas vidjela sliku bebe koja se rodila s 8,6 kg!! E pa to nam se valjda neće dogoditi . Stavit ću u idućem postu pa preskočite koga je strah .

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    mene uvijek pregleda vaginalno, pogledal cerviks i napipa nesto i to traje doslovno 10 sekundi…al me gleda sa oba ultrazvuka. I mi idemo u ponedjeljak na 4d, valjda će mali surađivat a ne držat ruke na licu ko prekjučer 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Radi se o najvećoj porođajnoj kilaži bebe, upisana je u Guinessovu knjigu, i navodno je mama rodila vaginalno!! (nisam provjeravala podatke, pišem što je pisalo u postu)

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Meni ovo računanje mjeseca niš nije jasno… Dakle meni je u nedjelju 18 tjedana i “kao” ulazim u peti mjesec.i šta kad me ko pita rečeno da sam 5 trudna,a tek punim peti mjesec .Jer sada kad me netko pita kažem da sam u petom.A po ovome bi se reklo da sam od nedjelje  u šestom??? Dakle od nedjelje sa 18 sam u petom ili šestom??

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Meni ovo računanje mjeseca niš nije jasno… Dakle meni je u nedjelju 18 tjedana i “kao” ulazim u peti mjesec.i šta kad me ko pita rečeno da sam 5 trudna,a tek punim peti mjesec .Jer sada kad me netko pita kažem da sam u petom.A po ovome bi se reklo da sam od nedjelje u šestom??? Dakle od nedjelje sa 18 sam u petom ili šestom??


    Petom koliko ja se kuzim…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maggie, 
    hmm o tom nisam razmisljala, velicini 50, tj nisam je ni nalazila nesto, zato mi promakla. Vjer ce i ona biti na spisku. Znam da svi kazu, ne iznosa, trosenje para, ali prva bebaa i toliko cekamm 😍 Hocu da kupim, pa neka ostane za mozda nekad drugu bebu ili poklonicu, ali necu ono, ma posudi od nekog 5 bodica, bla bla. Previse dugo sam mastala o ovom xD Ne znam da li sam najvise kod nas na temi ? Proslo je 6 godina kod mene, prva i neuspjela trudnoca je pocela 01.maja 2012. godine.
    Jooj bebee 😶 Kako tolika jbt, mislim kako je moguce 😂 A vaginalno, pa jadna zena, tunel ostade iza bebe, covjek ce  … u prazno hahhaha. Msm nadam se da je ipak carski bio. 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Cure ja san isto eto jucer se nadala uzv da ce mi dok napravit i kad san cula da je pokvaren bilo mi je bass bez veze…ja moram sl.tj.vadit krv urin urinokulturu i obriske…nista mi nije rekao zasto…Ali ovako gledajuci po netu to je radi toga sto je pisalo uloziva…Vjerojatno da se odbace sve druge sumlje pa ako budu nalazi ok a ja se pocnem otvarat mislim da mi ne gine serklaz..jer je nesto i spomenuo ko sve bude ok a kao nastavi mi se tako drob stvrdnjivati da bi on mene u bolnicu da oni vidu..On je to sve onako fino upakira da se ja ne prestrasim..Ali ja nisam imala mira i sve san to istrazila tako da vidit ce tjek svega…u petak idem na uzv i radit ce mi se cervikometrija…Jucer san uvecer popila normabel jer san osjecala da mi je drob opet napet…Eto curke nadam se da nije to tako nista strasno i da ce sve biti kako triba…Morat cu ocito vise mirovat i slusat njih i nadam se da ce brzo proc ostatak trudnoce..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Maggie,
    hmm o tom nisam razmisljala, velicini 50, tj nisam je ni nalazila nesto, zato mi promakla. Vjer ce i ona biti na spisku. Znam da svi kazu, ne iznosa, trosenje para, ali prva bebaa i toliko cekamm 😍 Hocu da kupim, pa neka ostane za mozda nekad drugu bebu ili poklonicu, ali necu ono, ma posudi od nekog 5 bodica, bla bla. Previse dugo sam mastala o ovom xD Ne znam da li sam najvise kod nas na temi ? Proslo je 6 godina kod mene, prva i neuspjela trudnoca je pocela 01.maja 2012. godine.
    Jooj bebee 😶 Kako tolika jbt, mislim kako je moguce 😂 A vaginalno, pa jadna zena, tunel ostade iza bebe, covjek ce … u prazno hahhaha. Msm nadam se da je ipak carski bio.


    Ja imam dvije tri stvarčice veličine 50 i 56  i sve se mislim kako će stati u to 😂😂😂😂Izgleda mi sitno. Sve je manje više 62-68..imam nešto i većeg, da ne moram svaka dva dana u bebi dućan 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Strudlice, 
    zamirem hahhahahaha, skoro smo lupale glavu ovdje, nas par, kako se racuna hahahaha. I na kraju je zakljuceno:
    1. Najbolje se drzati samo nedelja
    2. Racunaj od dana ciklusa svog kad ti je bio, npr meni 02.03. zadnji ciklus, 02.04, u drugom mjesecu itd. 
    3. Od 18 do 22 nedelje, govoris “u petom mjesecu” ili “puna 4 mjeseca”  “4 i po mjeseca”. Razlika je “koliko si napunila” i “u kojem si mjesecu” - tebi je krenuo peti mjesec da tece, a puna 4 si, meni je krenuo 6 da tece, a punih 5 sam. 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.