Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Cure ja san isto eto jucer se nadala uzv da ce mi dok napravit i kad san cula da je pokvaren bilo mi je bass bez veze…ja moram sl.tj.vadit krv urin urinokulturu i obriske…nista mi nije rekao zasto…Ali ovako gledajuci po netu to je radi toga sto je pisalo uloziva…Vjerojatno da se odbace sve druge sumlje pa ako budu nalazi ok a ja se pocnem otvarat mislim da mi ne gine serklaz..jer je nesto i spomenuo ko sve bude ok a kao nastavi mi se tako drob stvrdnjivati da bi on mene u bolnicu da oni vidu..On je to sve onako fino upakira da se ja ne prestrasim..Ali ja nisam imala mira i sve san to istrazila tako da vidit ce tjek svega…u petak idem na uzv i radit ce mi se cervikometrija…Jucer san uvecer popila normabel jer san osjecala da mi je drob opet napet…Eto curke nadam se da nije to tako nista strasno i da ce sve biti kako triba…Morat cu ocito vise mirovat i slusat njih i nadam se da ce brzo proc ostatak trudnoce..


    Ako ti trbuh tako često bude tvrd onda postoji vjerojatnost da se otvaraš, meni je u prvoj tako bilo,ali osjećaj mi je bio kao kad bebe izvodi egzibicije pa ona napetost.Tako da sam teško rasuđivala je od bebe ili se maternica grčai,ali tada sam bila 32 pa sam prepisivala bebi… Definitivno ti savjetujem da čim više miruješ i normabel kad osjetiš

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana89

    Salatica9192

    Maggie,
    hmm o tom nisam razmisljala, velicini 50, tj nisam je ni nalazila nesto, zato mi promakla. Vjer ce i ona biti na spisku. Znam da svi kazu, ne iznosa, trosenje para, ali prva bebaa i toliko cekamm 😍 Hocu da kupim, pa neka ostane za mozda nekad drugu bebu ili poklonicu, ali necu ono, ma posudi od nekog 5 bodica, bla bla. Previse dugo sam mastala o ovom xD Ne znam da li sam najvise kod nas na temi ? Proslo je 6 godina kod mene, prva i neuspjela trudnoca je pocela 01.maja 2012. godine.
    Jooj bebee 😶 Kako tolika jbt, mislim kako je moguce 😂 A vaginalno, pa jadna zena, tunel ostade iza bebe, covjek ce … u prazno hahhaha. Msm nadam se da je ipak carski bio.

    Ja imam dvije tri stvarčice veličine 50 i 56 i sve se mislim kako će stati u to 😂😂😂😂Izgleda mi sitno. Sve je manje više 62-68..imam nešto i većeg, da ne moram svaka dva dana u bebi dućan 😊


    Necu ni ja puno te najmanje velicine kad uporedim koliko cu 56,62 ili 68 sto ti kazes. I npr jaknicu ili skafander, vece brojeve, necu sad da moze samo jednom, to je krupnija stvar. Vec ono, kako mi svekrva govori, sta imas kupovati, pa eto umotacu ga u pelenu i deku 2 mjeseca ili cak dok ne prodje zima hahaha i to je to. xD A toliko mastam i toliko kupljenih stvarcica za druge bebe i djecu (obozavam to), i sad napokon dosao red i na meneee. Sta ce ti? Hhahahah 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni mama rekla da mu ne trebaju ni kolica jer prvih 6 mj neće izać iz kuće, a onda ga mogu nositi. rekla sam joj da se slažem s njom i da je najbolje da ne izlazi iz stana dok ne nauči hodat. mislim, stvarno :D ne slušam nikoga, kupujem što mi se kupuje. prva mi je beba, a možda i neću imati poslije više djece (nekako sada mislim da neću), i ne štedi mi se na svemu ikad.

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    zadranka86

    Cure ja san isto eto jucer se nadala uzv da ce mi dok napravit i kad san cula da je pokvaren bilo mi je bass bez veze…ja moram sl.tj.vadit krv urin urinokulturu i obriske…nista mi nije rekao zasto…Ali ovako gledajuci po netu to je radi toga sto je pisalo uloziva…Vjerojatno da se odbace sve druge sumlje pa ako budu nalazi ok a ja se pocnem otvarat mislim da mi ne gine serklaz..jer je nesto i spomenuo ko sve bude ok a kao nastavi mi se tako drob stvrdnjivati da bi on mene u bolnicu da oni vidu..On je to sve onako fino upakira da se ja ne prestrasim..Ali ja nisam imala mira i sve san to istrazila tako da vidit ce tjek svega…u petak idem na uzv i radit ce mi se cervikometrija…Jucer san uvecer popila normabel jer san osjecala da mi je drob opet napet…Eto curke nadam se da nije to tako nista strasno i da ce sve biti kako triba…Morat cu ocito vise mirovat i slusat njih i nadam se da ce brzo proc ostatak trudnoce..

    Ako ti trbuh tako često bude tvrd onda postoji vjerojatnost da se otvaraš, meni je u prvoj tako bilo,ali osjećaj mi je bio kao kad bebe izvodi egzibicije pa ona napetost.Tako da sam teško rasuđivala je od bebe ili se maternica grčai,ali tada sam bila 32 pa sam prepisivala bebi… Definitivno ti savjetujem da čim više miruješ i normabel kad osjetiš


    Sad san na magneziju 2×375 i normabel po potrebi od 5..pa eto napravit cu sve obe pretrage i vidit oce se stanje minjat do sl.kontrole koja je kod mog ginica 29.08. TAK CU VISE ZNAT..STO I KAKO.a gle stvarno i mirujem skuham rucak i malo tu nesto po kuci jbg imam dvi curice nemam bass tu mogucnost full lezat ali lezim dosta i odmaram i pored svega toga uspila san kroz tri tj na nalaz uloziva…Sva san u strahu i u dr.se tjesim..Jer ja bi uloziva bila tek tako oko 30tog tj.s njih dvi..A sad nisan ni u 20stigla…Al eto vidit ce mo tjek i def.radit onako kako mi doktor kaze…Nadam se da cu izgurat…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    barbiemama

    meni mama rekla da mu ne trebaju ni kolica jer prvih 6 mj neće izać iz kuće, a onda ga mogu nositi. rekla sam joj da se slažem s njom i da je najbolje da ne izlazi iz stana dok ne nauči hodat. mislim, stvarno :D ne slušam nikoga, kupujem što mi se kupuje. prva mi je beba, a možda i neću imati poslije više djece (nekako sada mislim da neću), i ne štedi mi se na svemu ikad.


    Mene su cak ubijedile hahahaha xD Ali idem na to zato sto mislim da necu finansijski moci izdrzati i njihovu kupovinu (a ovdje sam vidjela da se isplati uloziti u njih, plus sigurnost bebe) i cekacu babine, nije da ocekujem novac, ne mora niko nista, ali bice xD Na masu sam bila babina i rodjendana u ovih 6 godina braka i oticicu i kupiti super kolica i hranilicu odmah, naravno na bebu sve potrositi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Neznam sta je bolje. Nemati uzv jer je sve u redu i nema potrebe pa sami sebe istripamo, ili raditi svako 10 dana. Evo ja sam bila u ponedjeljak i sad sam opet u utorak, za 4 dana. Svaki put 15 minuta smrtne tisine i nekontroliranih suza. Meni je UZV trauma.
    Cure drzite se. Svaka misli da je njoj najteze, to je tako. Na kraju, nista ne mozemo promijeniti. Biti ce tocno onako kako treba biti. Tako lakse dani prolaze. Jednom je barbie rekla- nemogu skakat zbog svega i svega se plasit. Izludila bi do kraja. (Nesto u tom smislu, ne citiram doslovno al to je bila poanta) Zena je apsolutno u pravu. I da podijelim s vama jednu recenicu koju mi je moj doktor rekao: Vjeruj svome tijelu. Ono je savrseno stvoreno da donese na svijet savrseno zdravo dijete. 
    To mi je mantra i misao vodilja. Eto. Saljem zagrljaje 
    U sad mi recite sto kuhate danas jer mi vise od pola sata niiiista ne pada na pamet i nista mi se ne jede. A moram kuhat ovoj mojoj dvojici tjelohranitelja 😀

  • niky1107

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Cure ja san isto eto jucer se nadala uzv da ce mi dok napravit i kad san cula da je pokvaren bilo mi je bass bez veze…ja moram sl.tj.vadit krv urin urinokulturu i obriske…nista mi nije rekao zasto…Ali ovako gledajuci po netu to je radi toga sto je pisalo uloziva…Vjerojatno da se odbace sve druge sumlje pa ako budu nalazi ok a ja se pocnem otvarat mislim da mi ne gine serklaz..jer je nesto i spomenuo ko sve bude ok a kao nastavi mi se tako drob stvrdnjivati da bi on mene u bolnicu da oni vidu..On je to sve onako fino upakira da se ja ne prestrasim..Ali ja nisam imala mira i sve san to istrazila tako da vidit ce tjek svega…u petak idem na uzv i radit ce mi se cervikometrija…Jucer san uvecer popila normabel jer san osjecala da mi je drob opet napet…Eto curke nadam se da nije to tako nista strasno i da ce sve biti kako triba…Morat cu ocito vise mirovat i slusat njih i nadam se da ce brzo proc ostatak trudnoce..


    Ma nemoj se uopce brinuti oko toga, sam zahvat serklaže je nista, sve skupa sa pripremom mozda 20 min. A ako treba i ako on kaze da bi bilo dobro sigurno tako i je. Ja sam se u zadnjoj trudnoci otvorila skroz ( cijeli vodenjak mi je ispao) i sada serklaž imam radi toga, da se ne ponovi. To je dijagnoza insuficijencija cerviksa (bezbolno otvaranje) . Nemoj se bojat, odmoc nemože

    Lora [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu
    Evo slikica za puni tjedan i ulazak u 6 mjesec 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Pticice, bravo, bas ti je lijepo doktor rekao 🙌🏼
    Ptico ajme predivna si! 😍😍😍

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    meni isto govore sogor i njegova zena..nemoj nista kupovat dobit ces od nas, razlika nasik dečkima će bit 6 mj..okej dobit ću robicu..ali ja zelim kupit nesto za njega ipak nam je prva beba jednostavno imam potrebu 😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.