Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Cure sa posteljicom nazad jedno pitanje😊 je li se vama u ovim tjednima bas jako vide udarci bebe naprijed mene nekad strah da ne sjedim ili lezim u pogresnoj poziciji pa da mu smeta i zato jako udara??

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Enna, mislim da se ne možeš ti tako namjestiti da bi bebi to smetalo, pa nije da rukama guraš trbuh ili da si se ravnih nogu sagnula do stopala…. bez brige, prilagodi se beba tebi. Ja sam primijetila zadnjih par noći kad promijenim stranu da se i on meškolji pa vjerujem da je to bilo njegovo prilagođavanje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu
    Čini mi se da je netko danas tražio ideju za ručak. Evo, malo kasnim pa može biti za večeru, kao meni

    Sendvič od kulena, sira i krem sira, a malo zagorena peciva su homemade mix iz glave (jaja, posni sir, sol, sjemenke sezama, bundeve i lana, brašno plantane, sezama, prosa i slanutka, mlijeko)

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maggie, 
    otvori restoran 😂😊 Ozb, uvijek ogladnim od tvojih miksova, super za bebaca sta ce svasta ruckati 😊

    [lilypie.com]

  • Dalal

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ..javila bih se puno ranije, ali trebalo mi je dobrih 6 dana da sve pročitam i da vas upoznam. Pridruzujem se grupi u 21 tj..sa +6 kg i 40 godina 😀 i za sad je sve u redu. .čak idem i na posao  (iako radije ne bih 😀).. Hvala vam na svakom odgovoru i na svakom savjetu. .uglavnom su nam tegobe iste na koje često nemamo odgovore. .I Maggie ako možeš dodaj u tabelu mene i mog dječaka za 24.12. 😀..želim od srca sretnu trudnoću do kraja.

    [lilypie.com]

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Stigao mini paketić iz Nivee, 2 ampulice tekućine za ispiranje nosa, mini kremica, naljepnica za auto. 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Dalal

    Pozdrav cure ..javila bih se puno ranije, ali trebalo mi je dobrih 6 dana da sve pročitam i da vas upoznam. Pridruzujem se grupi u 21 tj..sa +6 kg i 40 godina 😀 i za sad je sve u redu. .čak idem i na posao (iako radije ne bih 😀).. Hvala vam na svakom odgovoru i na svakom savjetu. .uglavnom su nam tegobe iste na koje često nemamo odgovore. .I Maggie ako možeš dodaj u tabelu mene i mog dječaka za 24.12. 😀..želim od srca sretnu trudnoću do kraja.


    I Dalal ne brini zbog godina. Ja sam 38, na termin ću napuniti 39. 😁😁😁

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodosle 🤘🤘 kaj se tice normabela nikada pila niti cu! Osim ak prolupam skroz 😂 kaj se tice dojenja u javnosti, veliko DA, nikada nisam imala negativno iskustvo kao prvo, kao drugo realno al fakat se od sise ni s ne vidi kada dijete jede, a kao trece i najvaznije aktivizam! Dojenje je hrana djetetu, onak nemojete me hebat da se moram skrivat jer mi je beba gladna, ma grizem 🙃😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika

    Dalal

    Pozdrav cure ..javila bih se puno ranije, ali trebalo mi je dobrih 6 dana da sve pročitam i da vas upoznam. Pridruzujem se grupi u 21 tj..sa +6 kg i 40 godina 😀 i za sad je sve u redu. .čak idem i na posao (iako radije ne bih 😀).. Hvala vam na svakom odgovoru i na svakom savjetu. .uglavnom su nam tegobe iste na koje često nemamo odgovore. .I Maggie ako možeš dodaj u tabelu mene i mog dječaka za 24.12. 😀..želim od srca sretnu trudnoću do kraja.

    I Dalal ne brini zbog godina. Ja sam 38, na termin ću napuniti 39. 😁😁😁


    Dalal dobro dosla ,i ja sam u klubu na termin punim 38😁😁😁

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Čini mi se da je netko danas tražio ideju za ručak. Evo, malo kasnim pa može biti za večeru, kao meni
    Sendvič od kulena, sira i krem sira, a malo zagorena peciva su homemade mix iz glave (jaja, posni sir, sol, sjemenke sezama, bundeve i lana, brašno plantane, sezama, prosa i slanutka, mlijeko)


    Magie vecerala punjene pecene paprike al mi ovaj tvoj sendvic neda mira😂😂😂

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.