Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    truskawka

    Mina93


    Tocno znam kako ti je, i ja cu izludit od stalnih pitanja nebi da sam prva trudnica ikad pa stalno kako ovo, kako ono, kad ce pregled, a sta nema nista novo, a kako jos ne zna spol bla bla.. Najradije bi se zatvorila u stan s muzem i iskljucila mob.. Sta je najbolje doktor je rekao da je vjer decko a onda kad cujem kako to da nisam nazvala i rekla sta je novo ja samo rekla da je sve ok i bok

    Ma uzas..meni da je muz doma mislim da bi se mi zatvorili u kucu i bok..ovo me izluduje svakim danom sve vise..ono daj me pustite svi na miru kad bu nesto budem javila..i bas to..koda sam prva i jedina trudnica..ili mi je jos najgore kad mi pocne govoriti juuj kako sam ja morala raditi s trbuhom do zuba pa ribala pa ovo pa ono i onda se ja osjecam jadno jer si ja nesmijem nista sama i moram biti nekom na grbaci i osjecam se kao prozvanom da bi i ja trebala tako..ahh..zato kazem ako se moze bolje nikom ne govoriti sto duze nista..i da bas ti hvala sto tu stavljas plazu a ja jadna u sobi zatvorena patim 🤣🤣🤣
    Salim se..uzivaj kad mozes..bas lijepo 😎😎


    Ma to ti ie sve kako si u glavi postavis, to sta kazes da si nekom na grbaci, nisi jer ti imas svoj teret i svoje probleme, naravno da bi mi svi radili da mozemo, ja sam uskakala u kaficu i nije mi problem al me muz zeli stedit i najradije bi me stavio pod stakleno zvono 😂 nista mi neda radit a ja savrseno zdrava 😂 na neke te zlobne komentare samo treba presutit okrenut glavu i bok, samo te izivciraju nepotrebno, a stvarno nam ne treba takva negativna energija sad

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Ma tocno na takve glupe komentare treba se oglusiti 
    Mi smo rekli nakon prve kontrole nasim roditeljima i to je to. Nazalost ja sam zavrsila u bolnici zbog krvarenja i tako su svi saznali.
    Prva je moja zaova zvala sve zive i nezive ljude koje ja cak i ne poznajem,neke svoje prijateljice i govorila im da sam trudna i da krvarim. Bla bla
    Najradije bi da znamo samo ja i muz i bok.
    Do sada je uvijek bilo kad cete,pa iza leđa da sigurno ne mozemo imat djecu,niko ne shvaca da ljudi mozda zele sredit zivot malo pa onda. Da ima to dijete gdje zivjeti itd itd..
    Al necu da se sekiram zbog gluposti,najbitnije mi je moje dijete i moj muz. Mi skupa mozemo sve

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Svjesna, divne vesti! 💖👌Uzivaj u iscekivanju 13og.
    Ja sam rekla svojim bliznjima. I u ne daj Boze najgorem slucaju, treba mi podrska. Rekla sam u toku ove nedelje, jedva sam cutala prethodne cetiri. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    _svjesna

    truskawka

    Mina93


    Tocno znam kako ti je, i ja cu izludit od stalnih pitanja nebi da sam prva trudnica ikad pa stalno kako ovo, kako ono, kad ce pregled, a sta nema nista novo, a kako jos ne zna spol bla bla.. Najradije bi se zatvorila u stan s muzem i iskljucila mob.. Sta je najbolje doktor je rekao da je vjer decko a onda kad cujem kako to da nisam nazvala i rekla sta je novo ja samo rekla da je sve ok i bok

    Ma uzas..meni da je muz doma mislim da bi se mi zatvorili u kucu i bok..ovo me izluduje svakim danom sve vise..ono daj me pustite svi na miru kad bu nesto budem javila..i bas to..koda sam prva i jedina trudnica..ili mi je jos najgore kad mi pocne govoriti juuj kako sam ja morala raditi s trbuhom do zuba pa ribala pa ovo pa ono i onda se ja osjecam jadno jer si ja nesmijem nista sama i moram biti nekom na grbaci i osjecam se kao prozvanom da bi i ja trebala tako..ahh..zato kazem ako se moze bolje nikom ne govoriti sto duze nista..i da bas ti hvala sto tu stavljas plazu a ja jadna u sobi zatvorena patim 🤣🤣🤣
    Salim se..uzivaj kad mozes..bas lijepo 😎😎

    A da ne spominjem pitanja od prije trudnoce, tipa pa kad ce beba, pa sta cekate, pa sad ce ti trideset, jos smo mi bili u braku 3 godine i nismo htjeli bebeka pa sad svi misle da ne mozemo imati djecu jer pobogu mi bismo to odmah da mozemo. Strasno kako se ljudi mijesaju u tudji zivot.
    Kad sam prvi put bila trudna, nazalost neuspjela trudnoca ali zatrudnila iz prve kad je mama rekla tetki ova kaze hvala Bogu napokon rekla sam ja da ce to biti sve ok da nemaju oni problem.
    🤣🤣🤣


    Haha! Ljudi su cudni stvarno.. Nas dvoje danas setamo i muz sretne frenda iz skole kojeg nije vidio godinama i on ce nama sta cekate kada ce ta beba ja ostala bez rijeci btw mene nije u zivotu vidio ranije 😳

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Mina93

    truskawka

    Mina93


    Tocno znam kako ti je, i ja cu izludit od stalnih pitanja nebi da sam prva trudnica ikad pa stalno kako ovo, kako ono, kad ce pregled, a sta nema nista novo, a kako jos ne zna spol bla bla.. Najradije bi se zatvorila u stan s muzem i iskljucila mob.. Sta je najbolje doktor je rekao da je vjer decko a onda kad cujem kako to da nisam nazvala i rekla sta je novo ja samo rekla da je sve ok i bok

    Ma uzas..meni da je muz doma mislim da bi se mi zatvorili u kucu i bok..ovo me izluduje svakim danom sve vise..ono daj me pustite svi na miru kad bu nesto budem javila..i bas to..koda sam prva i jedina trudnica..ili mi je jos najgore kad mi pocne govoriti juuj kako sam ja morala raditi s trbuhom do zuba pa ribala pa ovo pa ono i onda se ja osjecam jadno jer si ja nesmijem nista sama i moram biti nekom na grbaci i osjecam se kao prozvanom da bi i ja trebala tako..ahh..zato kazem ako se moze bolje nikom ne govoriti sto duze nista..i da bas ti hvala sto tu stavljas plazu a ja jadna u sobi zatvorena patim 🤣🤣🤣
    Salim se..uzivaj kad mozes..bas lijepo 😎😎

    Ma to ti ie sve kako si u glavi postavis, to sta kazes da si nekom na grbaci, nisi jer ti imas svoj teret i svoje probleme, naravno da bi mi svi radili da mozemo, ja sam uskakala u kaficu i nije mi problem al me muz zeli stedit i najradije bi me stavio pod stakleno zvono 😂 nista mi neda radit a ja savrseno zdrava 😂 na neke te zlobne komentare samo treba presutit okrenut glavu i bok, samo te izivciraju nepotrebno, a stvarno nam ne treba takva negativna energija sad

    Ja sam doživjela da mi je netko rekao, iznenađujuće “blizak” da je njena sestra radila do 6. mj trudna kao konobarica. To je bio odgovor na moj odmor na komplikacijama jer moram i na početne trudničke umore i slabosti.Onako kroz poluosmijeh
    ( koji garantira nije ni skužila). 
    Da draga, tvoja sestra je imala 19 godina, bila je u potpuno zdrava.  Ali nisam ništ komentirala, samo sam to odbacila. A opet, vitalnija sam i od te osobe 😆😆 Koja nije trudna, nit je ikad bila pa ne može znati kako je to. 
    Ne moram reći da tu osobu i dalje stalno viđam, ali naprosto ne pričamo o tome. Neki ljudi nemaju vještinu ( većina njih), da ako nemaš što lijepog reći bolje da šutiš. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ljudi su postali grozni, mijesaju se drugima u zivot nitko ne gleda sebe i svoje probleme i mane… Kao svi u savrseni ali drugi ne valjaju.. uvijek propituju tude odluke, stavove, poglede na zivot.. na to sam alergicna i jako mi smeta sta ljudi nemaju obzira i empatije za druge.. umjesto da budu svi podrska jedni drugima, oni jedva cekaju nekakav trac, nesto lose da se dogodi kako bi mogli pricati o njima a sebe kao uzdizati u nebesa… Cudna smo mi sorta 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    _svjesna

    truskawka

    Mina93


    Tocno znam kako ti je, i ja cu izludit od stalnih pitanja nebi da sam prva trudnica ikad pa stalno kako ovo, kako ono, kad ce pregled, a sta nema nista novo, a kako jos ne zna spol bla bla.. Najradije bi se zatvorila u stan s muzem i iskljucila mob.. Sta je najbolje doktor je rekao da je vjer decko a onda kad cujem kako to da nisam nazvala i rekla sta je novo ja samo rekla da je sve ok i bok

    Ma uzas..meni da je muz doma mislim da bi se mi zatvorili u kucu i bok..ovo me izluduje svakim danom sve vise..ono daj me pustite svi na miru kad bu nesto budem javila..i bas to..koda sam prva i jedina trudnica..ili mi je jos najgore kad mi pocne govoriti juuj kako sam ja morala raditi s trbuhom do zuba pa ribala pa ovo pa ono i onda se ja osjecam jadno jer si ja nesmijem nista sama i moram biti nekom na grbaci i osjecam se kao prozvanom da bi i ja trebala tako..ahh..zato kazem ako se moze bolje nikom ne govoriti sto duze nista..i da bas ti hvala sto tu stavljas plazu a ja jadna u sobi zatvorena patim 🤣🤣🤣
    Salim se..uzivaj kad mozes..bas lijepo 😎😎

    A da ne spominjem pitanja od prije trudnoce, tipa pa kad ce beba, pa sta cekate, pa sad ce ti trideset, jos smo mi bili u braku 3 godine i nismo htjeli bebeka pa sad svi misle da ne mozemo imati djecu jer pobogu mi bismo to odmah da mozemo. Strasno kako se ljudi mijesaju u tudji zivot.
    Kad sam prvi put bila trudna, nazalost neuspjela trudnoca ali zatrudnila iz prve kad je mama rekla tetki ova kaze hvala Bogu napokon rekla sam ja da ce to biti sve ok da nemaju oni problem.
    🤣🤣🤣


    Hahah ajme da sto se ljudi vole mjesati u tudji zivot…to je prestrasno..moj muz je takvima imao obicaj reci (pogotovo svojoj mami) da ne zelimo djecu..iako je ona znala da imamo problem ali je opet stalno ispitivala..covjece jedno vrijeme je meni stopala kad moram mengu dobiti..pa reko zeno bozja okani me se koj ti je klinac..dobro da mi jos nije tocne dane govorila kad se moramo ici seksati..onak wtf..a ja sam pak svima govorila da ne mozemo i ko vas hebe..pa vi ona postavljajte neumjesna pitanja..tak sam znala napraviti pricu da je ljudima bilo neugodno..a eto bome sad ide cetvrta godina braka..strasno kak se ljudi vole mjesat u tudji zivot..sto prije braka sto nakon braka pa za trudnocu pa onda poslje o odgoju pa o ovom pa o onom..covjece meni je svekrva doslovno htjela odrediti gdje cu ja imati krevet u spavacoj sobi 🤔🙄😱😡🤬

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Jooj ljudi su stvarno otrovni..zato mi imamo tu jedna drugu i ovako mozemo sve rec sto nam je na umu i sto nas muci..barem to ako nista drugo

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Nama se njegovi tako od pocetka mijesaju u sve..  zapravo pokusavaju se mijesati… Pa onda i ona pitanja, kad cete se zenit pa vec ste dugo skupa, onda kad smo se vjencali je bilo kad ce beba… I tri godine pilanja da sta vise cekamo, vrijeme nam je… Pa dta koga briga kad cemo i hocemo li…
    A vec vidim da kad rodim i odlucim nor izac s bebom prvi put ce biti “di ces prije, ne smijes prije prvog mjeseca, ne smijes ovo, ne smijes ono bla bla”… Ma izaci cu kad budem spremna za to i ako bude sve u redu sa bebom i sa mnom odo jaaa… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Curke, što jedete za večeru? Ja se navikavam na početak ove beba okruglosti i crijeva su mi stalno stisnuta, bar imam dojam. Iako odem na wc redovito.  I sad ne znam što da večeram, za ručak sam jela bolonjez od junetine. A i nemam neku inspiraciju

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.