Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ajlo

    Ajlo

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Oj zene mene nije bilo 2 dana grozno mi je zadnjih 2 dana manta mi se ne mogu ustati iz kreveta i povracam i muka mi je. Usla sam u7 nedelju , nadam se da ce brzo proci ubise me hormoni i emocije :/ 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    AllieH

    Ajme, meni noć ne prođe bez 5-6 odlazaka na wc, a još i pazim da ne pijem puno tekućine prije spavanja. A ni tokom dana nisam ništa bolja. Nevjerojatno mi je to, što će tek kasnije biti.

    Znam kako ti je .. 🤣
    Nevjerojatno je koliko puta moram na wc .. Na prvu sam isla googlati dali je to normalno, ali vidim da nas je puno 😂


    Ja sam od prvog dana valjda 3x nocu na wcu, cak i vise.. al to je dobro, organizam izbacuje visak koji nam ne treba 😬😬 inace, to ce stat negdje u sredini trudnoce ili se smanjit barem, do pred kraj opet kada ce bebulje ubijat po mjehuru opet 😒😒, kad zalegne na mjehur guzicom, a ja taman na wcu bila i legla, pa se sizi opet, za te 3 kapi

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    mmama2

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    AllieH

    Ajme, meni noć ne prođe bez 5-6 odlazaka na wc, a još i pazim da ne pijem puno tekućine prije spavanja. A ni tokom dana nisam ništa bolja. Nevjerojatno mi je to, što će tek kasnije biti.

    Znam kako ti je .. 🤣
    Nevjerojatno je koliko puta moram na wc .. Na prvu sam isla googlati dali je to normalno, ali vidim da nas je puno 😂

    Ja sam od prvog dana valjda 3x nocu na wcu, cak i vise.. al to je dobro, organizam izbacuje visak koji nam ne treba 😬😬 inace, to ce stat negdje u sredini trudnoce ili se smanjit barem, do pred kraj opet kada ce bebulje ubijat po mjehuru opet 😒😒, kad zalegne na mjehur guzicom, a ja taman na wcu bila i legla, pa se sizi opet, za te 3 kapi


    Ma glavno da su zivi i zdravi.. Ovo sta moramo izdrzati je sitnica za ono sto cemo na kraju dobiti 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Jooj,cure bas je fino osvjezilo…napokon se lakse dise😁….
    Meni dns stiglo 10 puffies pelenica😍…gledam ih i ne vjerujem kak su male i slatke😄…

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Jooj,cure bas je fino osvjezilo…napokon se lakse dise😁….
    Meni dns stiglo 10 puffies pelenica😍…gledam ih i ne vjerujem kak su male i slatke😄…


    joooj da, ka sam neki dan premetala kaj imam od OS pelenica naših platnenih sačuvano i par sada kaj sam dobila new born, isusek koja razlika :D kad se sjetim onih kržljavih nogica prvih mjesec dva hahahhahh

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Cure, htjela sam vam slikati rucak i toliko sam gladna bila da sam zaboravila, sjetila se kad sam ispraznila tanjir hahhaha. Opet riba pastrmka (najljepsaa riba :D), mladi krompir isjecem kao za pomfrit, kukuruz iz konzerve, zelena salata i lovacki hljeb… Znaci pucam hahahaha, trenutno mi je ovo omiljena kombinacija :D I za poslije spremna krempitaa :)))
    Inace ovdje je udarilo strasno nevrijeme, rashladilo dobro, ali unisti baste :( mama kuka svaki dan, uzgaja dosta povrca na selu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Bulbi super za pelene, iako mislim da kad ih krenemo mjenjat 15 puta na dan da nam vise nece bit slatke 😂😂😂
    Uuu salatice jako mi se svida tvoj rucak. Zdravo i fino 💪😊
    Ja sam si na kraju napravila salatu od tune, stavila krastavce, grah, rajcice, 2 jaja i malo integralne tjestenine. Bas sam se fino najela 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Citala sam da je tuna u trudnoci steogo zabranjena .. Ja ju izbjegavam,  a sada vidim da drugi jednu 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ja ju nisam jela cjelu trudnocu, tek danas prvi put. Onu malu konzervu od rio mare 80g. Mislim da se ne moze jest prvo tromjesečje, a kasnije moze ali ne puno. Ovo sam se bas zazelila al sumnjam da cu skoro ponovit. Cisto radi opreza 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Ja ju nisam jela cjelu trudnocu, tek danas prvi put. Onu malu konzervu od rio mare 80g. Mislim da se ne moze jest prvo tromjesečje, a kasnije moze ali ne puno. Ovo sam se bas zazelila al sumnjam da cu skoro ponovit. Cisto radi opreza 😊


    Da.. Treba biti na oprezu.. Ja jako volim tunu i svaki puta kad sam u ducanu gledam ,  a znam da ne smijem 😫 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.