Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    I ja sam primjetila da me streca kad se nesto brinem ili iznerviram ili umorim puno bukvalno je tako☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Wc nam je najbolji prijatelj 😂😁
    Miranda neki dan sam jela kupus sa pireom i bas mi je pasao 😍 danas bi mogla juhicu neku.
    Curry ne mogu, to mi je preljuto 😉


    Na wc bi se mogla preselit 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ana89

    Pticaselicazgst

    Wc nam je najbolji prijatelj 😂😁
    Miranda neki dan sam jela kupus sa pireom i bas mi je pasao 😍 danas bi mogla juhicu neku.
    Curry ne mogu, to mi je preljuto 😉

    Na wc bi se mogla preselit 😂😂😂


    Samo jos stavit neki mini hladnjak i idealno 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    barbiemama

    haha kako ćemo tek kasnije kad beba više stisne mjehur.

    vremenska prognoza za Zg je super, milna je vidjeti sve te sive oblake 😁


    i ja im se veselim 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Vana11

    pepe1907

    Bila danas kod zubarke zbog zuba koji mi nije dao da spavam, izbrusila ga i stavila lijek..još uvijek mi je malo utrnuto ali boli pa mi je rekla da si kupim Lupocet. Inaće sam imala problema sa migrenama pa sam sa 2 neofena od 400 prešla na Rapidol i pomaže mi. Danas i jučer me baš boli doljea nije sve do sad..ujutro kad idem na wc mjehur mi je prepun da me boli..možda su crijeva pa ne mogu skužit

    Što se tiče boli “dolje”, meni do sad već 2 puta kad mi je bilo tako, napravila sam urinokulturu i bila mi je pozitivna E.coli. Neki pritisak, češći odlasci na wc i danju i noću, i bol u mjehuru nakon mokrenja. Ne želim te plašiti, ali bilo bi dobro da si provjeriš ako se nastavi još koji dan i skužiš da nema veze s probavom.


    radila sam urinokulturu prosli tjedan i sve je okej, mislim da mi je ipak od toga da je mjehur bio prepun jer se ne dižem noću da idem na wc, a pošto legnem već u 22, 23 nije ni čudo…nikad nisam išla toliko rano u krevet i već u 8 bila budna 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Kod nas jucer od oko 4 popodne pocela kisa. Grmilo je cudo,padala ko da joj je zadnje i jos uvijek nije prestala. Godi mi to malo hladnije. Tjesim se da nece klima puno raditi po putu,ali zato mi se cini da cu u Austriji biti u dugom 😂 
    Samo cekam da izademo iz Njemacke i da na nekoj bengi uzmem leberkase. Prije mi bas nije nesto bio osim ako nebi senf bio jos,ali sada bez senfa i gledam komadic sa vise sira. Cini m ise da cu uzet cijeli komad da imam za Hr 😂 Vec znam mjesta na kojima cemo stat svakih sat vremena jer sam ja gladna ili mi se piski 😂

    I da,mislim si kisica lagano pada i spavat cu barem do 9. Oces,oces. Ne danas

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Jel mozes ostat doma danas?

    Curry ne mogu, to mi je preljuto 😉


    Otišla sam ipak na posao, ali nije mi se problem pokupiti ako se ne budem osjećala ok. Sad doručkujem pa ću vidjeti kako će biti kad se još dodatno i crijeva pokrenu.
    Vidiš curry meni nije ljut, samo… pikantan. Ljutinu dodatno određujem dodavanjem kajenskog papra i/ili đumbira. Popodne mi dolazi domaća piletina tak da se već oblizujem!

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Nunii sretan put i samo polako. 😊 njamii leberkase, kad idemo gore to nam je cesto na meniju. Uzivaj 😍
    Maggie mozda i najbolje tako, ako opet krene strecat odi doma i mirna si. Vidis meni dumbir uopce nije jak toliko, dok nisam bila trudna cesto sam ga koristila. Sad mi ne pase 😔 al curry ne mogu nikako prozvakat, meni on nikako ne pase. 
    Uu domaca piletina, pa lijepo napravis domacu juhu od kokice, bude zuta ko sunce 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Jutro cure🤗…
    I kod nas je bas fino rashladilo od kise,odmah se nakako lakse dise i spava 😁…
    Sta se tice cesto piskenja mene to bas zadnjih tj.zeza …tipa popiskim se ,stavim utrogestan i legnem i za 15 min meni se vec piski,a uvijek pricekam bar 40tak min da odjeluje…navecer ptije spavanja oko 23h se popuskim i obavezno buđenje oko 2 i 4 za wc🙈…
    Mi cemo dns za rucak najvjerojatnije peci pil.prsa i rizicu sa mrkvom…i puno cikle😍…
    Maggie Sto se tice iscjetka od utrogestans i ja sam primjetila da zna biti obilniji ,pogotovo ako između 2 ture lezim i ne hodam puno…cak zna biti i koja zilica krvi…receno mi je da s obzirom da ih koristim 8kom dnevno da je moguce da me on iziritira…
    Probadanja najcesce imam na desnoj strani i isla istrazivat i kao za trudnocu su bas specificna da budu vise na desnoj strani,razlog da ne ubijes visevne znam,trudnicki mozak🙈🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Propolis za djecu. Tražim neki bez alkohola, samo taj imaju .Hoće li to imati koristi na odrasloj osobi? Treba mi nešto za ubiti streptokok u grlu i sinusima. Sad imam inhalaciju i čaj od lipe i mente, ispirem grlo koncentratom kadulje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.