Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni bi trebala neka nova parka. samo mi se sad to ni ne isprobava kad ne izgledam normalno 😏😂

    što se tiče ostavljanja kod staraca, ne bih imala ništa protiv da ga moja mama pričuva 2-3 h dok odem u kino 😁 jasno, ne prvih par mj, ali poslije definitivno. nisam posesivna baš po prirodi. ni s dragim nisam. i samotnjak sam pa mi ne fali nitko kad sam sama 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Salatice, moja mama puno puši, ali joj neću dozvoliti da smrdljiva nosi bebu, ma čak neću ni da u stanu bude blizu nas takva. To sam joj već rekla, tj. najavila sam joj da će pušiti na balkonu ogrnuta nekim plaštem ili velikom trenirkom, a na kosu da će staviti kapu (ionako je zima pa neće biti čudno). Baš me briga, nek ljudi kažu da pretjerujem, ali stvarno ne mogu podnijeti dim cigarete, čak mi na ljudima još više smeta nego kad sam u zadimljenom prostoru. Dolazi sad u subotu zajedno s muževim starcima (oni ne puše) pa me baš zanima kako će to izgledati, tj. hoće li biti puni savjeta ili će šutjeti. Sveki je inače super, ali vjerujem da će joj poneki “dobronamjerni” komentar slučajno izletjeti. Čak se u tom pogledu više mame pribojavam, jer sveki me poštuje kao snahu pa ne gura nos, a mama naravno ne.
    Slažem se s curama da ih na jedna dan obje otkantaš, ako ikako možeš.
    I da, mene je užasno živciralo svakodnevno javljanje od strane svih da kako smo, jel papamo, jel kakamo, kako spavamo, i jel imamo ime… baš svaki dan ista pitanja od istih ljudi! Nekim ljudima javila sam zasebno preko Vibera, WhatsAppa ili Messengera, a ostalima na fejsu. I ti kojima sam zasebno javljala su svaki dan ponavljali ista pitanja. Pa jbt javila sam ti, ok, sad me pusti na miru da se uhodavam… nemam vremena svima javljati svaku aktivnost u danu. Na kraju sam na takva pitanja počela odgovarati sa “Dobro smo.” i ništa više pa nek si misle.

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Duda

    Jutro cure, hvala na odgovorima, možda je onda skočio tlak..jutros sam popila samo pola doze euthyroxa pa ću razmislit kako ću dalje. A probudila sam se skroz natečena, lice i šake, prsten ne mogu skinuti. Znam da je normalno u nekom stadiju trudnoće i možda sam dugo i izdržala bez toga, al čudno mi sa svim tim nekim novim stanjima.. Otičete li vi?


    Vratit cu se na zaostatke ali ja bi sa svim ovim opisanim, ovako kako si nama rekla vec bila kod doktora :/ ovo kaj pises od jucer, majketi ko srcani udar zvuci 😵😵😵 a posto si u vusokom stupnju trudnoce prijavila bi doktoru apsolutno, i to naglo oticanje sada :/ 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    joj i mene sad obasipaju porukama. kako će se zvat, kad ćeš roditi, jesi li danas rodila, bla. nemam kristalnu kuglu da znam kad ću. a pitaju me isti ljudi svaki dan 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    mmama2

    Duda

    Jutro cure, hvala na odgovorima, možda je onda skočio tlak..jutros sam popila samo pola doze euthyroxa pa ću razmislit kako ću dalje. A probudila sam se skroz natečena, lice i šake, prsten ne mogu skinuti. Znam da je normalno u nekom stadiju trudnoće i možda sam dugo i izdržala bez toga, al čudno mi sa svim tim nekim novim stanjima.. Otičete li vi?

    Vratit cu se na zaostatke ali ja bi sa svim ovim opisanim, ovako kako si nama rekla vec bila kod doktora :/ ovo kaj pises od jucer, majketi ko srcani udar zvuci 😵😵😵 a posto si u vusokom stupnju trudnoce prijavila bi doktoru apsolutno, i to naglo oticanje sada :/


    Ja kad svom doktoru kažem neke čudne simptome, konkretno zadnji put sam prijavila to ostajanje bez daha i lupanje srca, uvijek me pita jel mi otiču noge, kao za ruke nije toliko bitno ali kad kažem da mi ne otiču noge, kaže to je u redu. zadnji put mi je čak sam pipao zglobove na nogama da se uvjeri… Ruke i meni otiču, to sam mu rekla, rekao je normalno je to, još me pitao mogu li normalno stisnuti šaku, to mogu, onda je isto rekao to je u redu, nema brige…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Sad citam kak sam srocila Dudi svoje misljenje, zvucim strasno 😂😂😂 sry nije mi namjera dizat paniku nego cisto da prijavis simptome pa vidis dalje kaj ce ti rec

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Svjesna, nemam niš od kozmetike za bebu i zasad mi ni ne treba. U bolnici su stavljali neku kremu na guzu, ali nam je patronažna savjetovala da ne treba ništa, sve čim prirodnije, kako smo i mi htjeli. Za kupanje je rekla neki najobičniji sapun iz dm-a, iako bih ja i to izbacila i koristila samo vodu i bademovo ulje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    pozdrav cure, jao salatice davno bi ja to otkantala sve, i jednu i drugu a ako se naljute onda te tek boli briga. I rekla bi im da se najave kad bi dolazile, i jedna i druga. Ajd ova ako ti kuha, dođe javit da je ručak i to je to. Ne trebaju ti uopće, jer tek kad si 100% sama s bebom, tek tada ćeš se ušemit i oslobodit bilo kakvog grča. Ja bi ih posjela i sve rekla i bok.
    Nama je druga beba pa vjerojatno svi i kontaju da ne trebam neku pomoć, muž će imat veeeliki godišnji tako da, mogu svratit malo i to je to. Znam da će svekrva doći pomoći mužu počistit u stanu dan prije izlaska iz rodilišta, i to je to. Moj muž inače kuha, tako da mi ni za to nije niko potreban. Svekrva mi je super i nije napadna. Mama ima artritis pa mi ni ne pada napamet ništa ju zaduživat, a znam da joj bilo šta kažem da će uskočiti  i ona i tata. Zapravo  ovaj put mi je bitnije da stariji malac nema osjećaja zapostavljenosti, i da tu oni uskoče.
    Black friday bi samo sušilicu, ako uspijemo di ulovit. 
    I da, meni se baš baš spustio stomak, čak u snu sam pipala di je… Baš mi čudno ovako odjednom da je dole 🙄
    Uf, i ja se raspisah… 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Mama2, probat cu danas nabavit tlakomjer i vidjet kako cu biti u toku dana. Znam da je oticanje normalno u trudnoci i uopce ne bi razmisljala o tome da mi se nije jučer to dogodilo.. MareiKate, ja isto mogu stisnut šaku ali zateže, sad je već malo bolje nego jutros i sad mogu jedva prsten skinuti, jutros ni blizu..
    Ana (kad uhvatis vremena da vidiš), ti si na kraju završila u bolnici radi preeklampsije, znam da su te prije tog danima mučili crijevni problemi.. Kakav ti je tlak inače u trudnoći bio?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Duda

    Mama2, probat cu danas nabavit tlakomjer i vidjet kako cu biti u toku dana. Znam da je oticanje normalno u trudnoci i uopce ne bi razmisljala o tome da mi se nije jučer to dogodilo.. MareiKate, ja isto mogu stisnut šaku ali zateže, sad je već malo bolje nego jutros i sad mogu jedva prsten skinuti, jutros ni blizu..
    Ana (kad uhvatis vremena da vidiš), ti si na kraju završila u bolnici radi preeklampsije, znam da su te prije tog danima mučili crijevni problemi.. Kakav ti je tlak inače u trudnoći bio?


    110/70 cijelu trudnoću. Do zadnjeg, kad je došao od 140-160 gornji, onda su mi našli i proteine u urinu tri križa. I onda je sve, osim hvala Bogu zdravog djeteta, krenulo kako je krenulo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.