Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Salatice nadam se da ste od ponedjeljka kod kuce 😘

    [lilypie.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Vana čestitam 😘 dobrodošao nam Blaž 🤗😍😄

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Dalal

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mamice …Od srca čestitam našim novim mamicama na rođenju svojih pilića malih i najsretnije djetinjstvo da imaju …
    što se tiče čaja od malinovog lista nama je babica jučer na kursu rekla da pijemo po 1 šolju do 35.tjedna, a preko 35.da pijemo po 2 solje.
    Ja sam jučer imala kontrolu ali samo laboratoriju i CTG. .urin, papa test, pritisak, CTG dobri. .Počela sam odbijati i na kilazi obzirom da sam na strogoj dijeti i inzulinu. ..Ultrazvuk je za 6 dana pa ćemo vidjeti i kako se beban razvija.
    Želim ugodan i miran dan..i još ljepši vikend 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    zvrkice, izdrzat ces, nemas jos puno. I kad te puste kuci, nemoj forsirati, prihvati svu mogucu pomoc koju mozes, a ti fino samo diktiraj i bit ce sve spremno na vrijeme. 🤗
    Salatice, bas sam sretna kad citam tvoje postove, vidi se da si pozitivna i da samo jedva cekas da idete kuci. Bome ste i ti Lenica brzo nadosle ❤
    Sto se kolica tice, vjerujem da vama visokima jedino Stokke i Mima pasu. Oko mene su za oboja bas losa iskustva s tezinom i glomaznoscu, a meni osobno nisu ni lijepa i te “kosare” ispod mi se cine jako neprakticne. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    I skuzila sam da puno zena nakon Stokke ili Mima odu u drugu krajnost i uzmu Babyzen, a ta su mi tek bas bas nikakva. 
    Evo ovdje jedan post na tu temu i ispod preko 100 komentara: https://www.instagram.com/p/Bl-Mwc0FxLL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=s6ygix6c6dkh [instagram.com]

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Vana čestitam od srca na dolasku Blaža 💙💙💙 Uživajte u svakom trenutku 😘
    M.girl ja sam na prvom porodu donirala krv iz pupkovine. Uglavnom na netu imaš obrazce koje skineš i popuniš i upute. Po jedan primjerak svega ide tebi, jedan u rodilište i jedan u banku. Ja sam pri prijemu u rađaonu odmah dala papire i napomenula da želim donirati, pri izgonu su zato odmah imali pripremljen set za uzimanje krvi i sve su obavili… Ja se doduše slabije sjećam tog dijela ali piše mi u otpusnom pismu sve 🙈

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Salatice draga, baš je lijepo pročitati Lenin napredak, neka samo fino papa, brzo ćete vi kući ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Vana cestitam 🥂🎉 Dobrodosao Blaz 💙 drago mi je da je sve ok proslo
    Salatice evo tebe nama sve vise ovdje, neka 😘 Jako sam sretna sto ste se obje skoro do kraja oporavile, jos malo i doma ste 😀
    Ana kako ste nam vas dvoje danas?
    Zvrkice- nadam se da si i ti uskoro doma, ak se cerviks nije dalje smanjivao i nalazi budu ok, mozes i doma mirovati, tako da drzim fige 😘


  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Vana čestitam!!!! Odlično je za čuti da je sve prošlo super i da sada vas dvoje uživate 😊😍 Brz oporavak želim. 👶🎉🎈🎉🎈

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Vana cestitam od srca 😘😘😘😘
    Salatice bas mi je drago sta se ti i Lena tako brzo oporavljate, jos malo pa kuci ❤️❤️❤️
    Vidim da ste pisale o posteljini, ja sam sa oboje imala poplun ali sam ga dobro uglavila sa tri strane izmedu madraca i resetki znaci sve je dobro zategnuto i nisu mi nikad to uspili izvuc ni povuc jer tako male bebe se puno ni ne mrdaju a ogradice uopce nisan imala jedine koje mi se svidaju su one sta idu na svaku resetku ove mi druge me nisu odusevile

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.