Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ja imam Subanov list maline i isti piše 1-2 žličice na 2 dcl. I tako je i pijem ali dvije šalice dnevno, više mi ne paše 😑
    Ja sam ga našla u kvartovskoj ljekarni.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu
    Thanks Maggie, Mina inace idu 2 cajne zlicice na 2 dcl a na litru idu dvije jusne zlice valjda. Tak bi ja rekla 😁
    Klikerice u Splitu sam uzela, ako hoces kupim ti tu i dam ti u zg. Ionako dolazim gore sljedeci petak i ostajem.. ovo se odnosi i na druge curke 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    pozdrav svima, zvrkice drži se. A vana se ne javlja??
    ja sam premorena, radila do 12 a onda u citija u dm po sve za bebu i sebe. I da, stvarno je milina u citiju dan nakon žute srijede 😅😅
    Morala sam malo prileć jer me zatezao stomak… I sad ide depilacija i kupanjac, jer ujutro u 8 h smo na pregleduuuuuu 😍
    I mene malo muči šta će bit u glavi mog malca kad rodim, iako on ima 4ipo godine, i već smo ja i muž počeli sa ‘pripremama’, tj  dajemo mu do znanja da mi nećemo ništa moć s bebom bez njegove pomoći, a on se baš osjeća veeeliki brat. I sa tatom će ići odabrati najljepše balone i cvijeće za brata i mamu (ali kao to je tatina i njegova tajna). Inače je dosta razuman pa mislim da će više meni to bit uf, uf!!
    Klikerice i meni je to o koncertu najnormalnije, i mi inače imamo takav odnos, tako da… Iako, moram reć da se i tate jaaaako promjene, postanu mekušci na ta mala bića i nekad radije ostanu doma mirisat bebu nego s prijateljima na piće il neko druženje 😌😌
    Eto, malo poduža objava… A sad idem u kupaonu pa na spavanje, javim se ujutro nakon pregleda… 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure je li se Dianatal gel ima uzeti u apotekama u Zagrebu? Ima li u svim apotekama i koliko kosta? Sestra mi je za vikend u Zg pa da ju pitam da negdje potrazi jer nisam sigurna da ga u Sarajevu mogu naci, cak nisam sigurna ni da praktikuju apliciranje u bolnici gdje radjam 🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Klikerice weledu u dmu ocito skidaju tj micu iz asortimana zato je i bila snizena, ja sam ugrabila ulje za 40kn 😊
    Slikaj nam kolica kad zavrsis 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Btw klikerice ima caja u tvornici zdrave hrane 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    mina93, hvala ti. Za bolnicu ću si riješiti te u dm-u podloge.
    E da, za doniranje matičnih stanica,dala bi u zakladu Ana Rukavina i pitala sam u Petrovoj ali su mi samo rekli da nek to kažem na porodu ako će ići prirodno, ali malo mi se to čini da je kasno da se kaže na porodu. Pa kaj se ne trebaju prije neki formulari ispuniti ili???
    KLikerice, super za dianatal gel i  za iskustvo iz prve ruke. HVala puno. Nadam se da će i nama biti od koristi, jer odmoći ne može nikako. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    I nasa kolica su stigla! Mi gotovo pa skroz spremni. 💪🏼

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Mina93

    m.girl6

    Krivu sam zaljepila, ma ovu sam mislila:
    http://www.bubamara.in/djecja-soba/stolovi-za-prematanje/podloge-za-prematanje/freeon-podloga-za-prematanje-tvrda-dva-medvjedia/670993830064567099 [bubamara.in]
    klikerice, dobro si postupila kaj si mužu rekla da ide, to je normalan i zdrav odnos. i da, članak je mrak samo da te pohvalim, baš ću dati mužu da pročita.

    Mislim da pepe ima takvu ako me pamcenje dobro sluzi 😊


    Da da mi smo uzeli takvu

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    allie, kolica su mrak! A i podovi, vrata, zidovi… 😀😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.