Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Vana11

    Evo, samo kratki izvjestaj. Rodio se Blaž, 2770g i 47 cm, sve super i u redu. S obzirom na nas zastoj u rastu, nije uopce tako mala beba. Porod je prosao dobro, nakon 2.gela su mi probusili vodenjak i dali drip, ja dobila odmah dosta jake trudove i na kraju je od busenja vodenjaka do bebe proslo samo 3 sata. Ja nisam popucala i nisu me rezali. Imali smo odmah kontakt koza na kozu, u radaoni je odmah i sisao, kolostrum je dosao, nadamo se da ce uskoro i pravo mlijeko. On sad zadovoljno spava, a ide i mama probati 😊
    (Na kraju je ispao dugi izvjestaj 😁)
    Hvala svima na podrsci! 😚

    Dobrodošao Blaž!!! Odmori se sad mama 😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Vana cestitam, dobrodosao Blaz !

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    AllieH, kolica su predivna, bas mi se sviđaju. ☺️
    Vana, iskrene čestitke od srca. Dobro dosla nam 3.zimska bebica u grupu. Brz oporavak želim. 💙😍🤗💕


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Vana, drago mi je da je porod dobro prošao i da nam je stigao mali Blaž ❤️

    Allie, predivna su kolica. meni su nažalost malo preniska bila. ali gotovo sva su mi, pa i moja, nekako niska. osim Stokke i Mime. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Čestitam, Vana! ☺ Divne vijesti, stigla nam naša treća bebica 😍 Dobrodošao, Blaž! ❤
    Sad se lijepo odmorite pa što prije svojoj kućici ☺

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno na pregledima..

    Allie, upravo dobila zadnju bocku dexica, jucer  tri Cordipina, bolova nema. Jučer samo 1 ctg i ok je, nema trudova. Sutra punim 32 tt i ulazimo u 8 mj i sad se nadam.još 4 tjedna da izdržimo.

    Ok sam, prihvatila sam što je tu je, ali voljela bih kući.
    Čekam nalaze urina i krvi i briseva pa ću vidjeti što kažu i kakav im je plan sa mnom.

    Sad čekam muža da mi prije posla dofura kavu i doručak, a pas mi užasno fali 😓 

    Svojima sam rekla da ne primam posjete, na promatranju sam, a oni svi uplašeni samo stvaraju stres, ovako sam mirnija.
    Inam još par stvarčića za kupiti od higijene i čekam narudžbu baby centra za prematalicu i par sitnica.
    nadam se da ću ja sve to oprati i pripremiti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Vana, 
    😍😍😍😍😍 Dobrodosao Blaž 🤗 Neka je ziv i zdrav zajedno sa svojim najblizimaa. Super je kilaza 🤗 a duzina kao kod moje krofnice 😍
    Ptica,  
    cestitke na ulasku u deveti mjesec 😍😍😍😍 Ti ces ispostovati, kad smo ja i Ana potrcale hahah. Pratim te 😍😍🤗
    Moja bebara rucka na flasicu i to kako slatko i sladokusno. Ma debela cu da budem kao i mama i tata kad su bili bebe 😍 Danas bi trebalo izaci van inkubatora, nije zuta vise, zavrsava sa lampom, valjda se nece vratiti vise ta glupa zutica. E sad jos malo u kreveticu i da pocne dobijati i kucaaa 😍
    Ja odlicno. Hodam, sjedim… Nekad malo moram usporiti, skontam da sam rodila prije par dana hahha. Ali zaboravlja se brzo to, stvarno 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Zvrkice,  
    super vijesti 🤗🤗 Izdrzacete vi to. Samo mirovanje 4 nedelje i onda gas. Kad udjes u 36, slobodno sve (ja da sam usla, Lena 99% ne bi bila u inkubatoru, bar ne ovoliko, imala bi preko 2500kg i ono deveti mjesec). Bice sve oke 😍🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Vana, drago mi je da je porod dobro prošao i da nam je stigao mali Blaž ❤️

    Allie, predivna su kolica. meni su nažalost malo preniska bila. ali gotovo sva su mi, pa i moja, nekako niska. osim Stokke i Mime.


    Ja sam imala chicco 3u1 za curku i bila su mi niska al stonje tu je a sada sam uzela od sestre stokke i mclaren kisobran kolica i odusevila sam se kako stokku imaju visoku rucicu

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Salatice kod tebe sve lijepe vijesti, bas mi  je drago

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.