Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Mina93

    truskawka

    pepe1907

    truskawka

    pepe1907

    hvala svima 😊evo slikica cijelog kutka.
    Meni je vec sad malo tesko jer muz radi do 16h kasnije ima privatne treninge cca 4x tjedno pa ako jos i svoj odradi nema ga doma do 20h…a meni dosadno a nebi isla nikud…i vec mi se u 21h spava tak da ga skoro ne vidim. Ne zelim ni mislit kak ce bit kad dode beba, al ne mogu se zalit radi covjek 2 posla

    Ja bi svaki dan u Martini bila na Zagrebackim kremsnitama da sam na tvom mjestu 😋😋

    😀 svaki put dok prolazim blizu samo gledam kaj imaju od kolaca i mislim si bi il nebi 🙈

    Velim ti, ja bi svaki dan visila tamo. Morat cu si naruciti neku dostavu zg kremsnita u bolnicu 😅 od srijede sam tamo pa se javljam da mi netko donese vec u cetvrtak 😂

    Ides u bolnicu? 😱😍


    Daaa..hospitalizacija u srijedu. Tako su rekli na zadnjem pregledu. 😃

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    mmama2

    truskawka

    pepe1907

    truskawka

    pepe1907

    hvala svima 😊evo slikica cijelog kutka.
    Meni je vec sad malo tesko jer muz radi do 16h kasnije ima privatne treninge cca 4x tjedno pa ako jos i svoj odradi nema ga doma do 20h…a meni dosadno a nebi isla nikud…i vec mi se u 21h spava tak da ga skoro ne vidim. Ne zelim ni mislit kak ce bit kad dode beba, al ne mogu se zalit radi covjek 2 posla

    Ja bi svaki dan u Martini bila na Zagrebackim kremsnitama da sam na tvom mjestu 😋😋

    😀 svaki put dok prolazim blizu samo gledam kaj imaju od kolaca i mislim si bi il nebi 🙈

    Velim ti, ja bi svaki dan visila tamo. Morat cu si naruciti neku dostavu zg kremsnita u bolnicu 😅 od srijede sam tamo pa se javljam da mi netko donese vec u cetvrtak 😂

    Ja sam u petak na uzvu gore, mogu ti doc mahat😊


    Dodi 😁

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Allie kolica su 🔝😍 totalno te mogu zamislit kak ih seces 😊 a ovo sto sam dosad vidjela od stana je prekrasno, lijepo uredeno, puno stila i detalja. 😊 neka sljedeca slika bude iz kuhinje da i to malo vidim 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Allie kolicaaaa 😍😍 i autic iza njih 😍😁
    Truskawka super ste vi izdrzali, morat cemo ti doc u posjet donijet normalne hrane da prezivis tamo 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Mina93

    Allie kolicaaaa 😍😍 i autic iza njih 😍😁
    Truskawka super ste vi izdrzali, morat cemo ti doc u posjet donijet normalne hrane da prezivis tamo 😉


    Hihi moze moze..ak ce bit kriticno zvat cu upomoc 😁😁 iako zadnji put kad sam bila u Vinogradskoj na odjelu zbog operacije meni je hrana bila bas ok. Mozda sam ja samo naviknuta na nezacinjenu hranu ili se bas potrefilo da je bilo ok sve 😀😀 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Odlicna su mi visinom i nisu nimalo glomazna i teska, bas sam prezadovoljna. 👌🏼 Klikerice, cekamo tvoja sutra 🤗
    Sto se stana tice, uvijek mi je drago cuti lijepe komentare jer je dosta truda ulozeno pa smo bas ponosni kako je ispalo buduci da smo sve sami smislili i birali i uredjivali 😊 Imam u mobu negdje i sliku kuhinje, iskopam je sad. 
    Vana se jos ne javlja, nadam se da se vec mazi sa svojom mrvicom ❤

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Evo, samo kratki izvjestaj. Rodio se Blaž, 2770g i 47 cm, sve super i u redu. S obzirom na nas zastoj u rastu, nije uopce tako mala beba. Porod je prosao dobro, nakon 2.gela su mi probusili vodenjak i dali drip, ja dobila odmah dosta jake trudove i na kraju je od busenja vodenjaka do bebe proslo samo 3 sata. Ja nisam popucala i nisu me rezali. Imali smo odmah kontakt koza na kozu, u radaoni je odmah i sisao, kolostrum je dosao, nadamo se da ce uskoro i pravo mlijeko. On sad zadovoljno spava, a ide i mama probati 😊
    (Na kraju je ispao dugi izvjestaj 😁)
    Hvala svima na podrsci! 😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Aaaaaa dobrodosao Blaz!! 💙💙💙🙏 Kakav zastoj, pravi sam deckic! Nek je sve dobro proslo, cestitam draga od srca! 🤗

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Vana cestitammmmm ti na tvom princu..Zelim vam punoo zagrljaja poljubaca i srece i da stoo prije idete svojoj kuci…nek je sve proslo u redu i nek nam je dosao Blaz…jos jedonm cestitke i DOBRODOSAO nam BLAZ😚😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Bravo Vana, nek je pile malo stiglo 😍😍😍😍

    Allie kolica su super, taman te kontam kako setas s njima 😁 ali i tvoj pod mi je predivam 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.