Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Jutro cure!Ja kao naspavala se nesto bolje!
    Nova cura dobro dosla zaboravila sam ime😉.

    Miranda😘hvala,ma ja sam optimista ja mislim da ce mo izdrzat do cilja.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Bambusovlist dobrodosla!
    Ljubomorna sam na opise zagrebackog jutra, u Splitu je vec usjalo. Ja se selim za vrucinom 😅 Ne bi trebalo ici iznad 27 stupnjeva. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro curke.
    Bambusovlist dobrodosla 😊 
    Miranda stigla ti nama u susjedstvo 😊 svaki dan ti je ovdje ovako, vruce za poludit.. nadam se da ce uskoro zahladit 😁 uzivaj na festi 🤩
    Fino sam se naspavala, muz je skuhao kavu i sad ce napravit dorucak pa cemo papat, nadam se mirnom ostatku dana 😊
    Uzivajte. 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar bambusovlist

    bambusovlist

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Hvala svima na dobrodošlici i lijepim željama!
    I nama je sunčano i čini se da nema ništa od zahlađenja koje iščekujem.
    Mislim da neću imati prilike odjenuti svoje prve i jedine trudničke hlače. Za sada je vruće, a kad bude hladno, bit će mi nedostižne.
    Koji problemi! 🤦🏼‍♀️
    Ima li tko od vas problema s posteljicom?
    Moja je 1 cm od ušća i zapravo je to najveća briga koju imam. Osim hlača! 😬

    [lilypie.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Bambusovlist dobrodošla :) kod mene je po jednom doktoru termin 31.12 a po drugom 2.1 hahha pa će mi vidjeti hoću li ja uspjeti izbjeći 1.1. 
    I mene je ulovila trudnička zaboravljivost, svašta sam nešto htjela prokomentirat i sad zaboravila 😂😂😂

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Klokse drage dajte savjet. Od jutros me bolucka stomak, veđej isto, kao da se rastvaram doslovno. Bol je kao neka menstrualna možda ili tako nekako ali onak do gore skroz. Ne boli me alarmantno niti da bi posegnula za tabletomm nekom ali se brinem jer je bol onak tupa i traje evo već 2-3 sata. Popila sam magnezij ali me to samo potjeralo na wc. Stolica je isto ok pa isključujem da sam nešto loše pojela. Ne želim si stvarat paniku jer znam da vas sve tu malo-malo bolucka nešto, a mene evo ništa do sada osom povremenog zatezanja i donjeg dijela leđa. Jučer sam imala jako naporan dan, spletom okolnosti..pa da nije od toga? Mogu nazvati svog ginekologa svakako u svakom trenu ali mi suludo sad dizat alarm i plus smo otišli svojima 200km od Zga i tehnički ne može me ni pregledat u roku odmah, jel. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Arsancres

    Klokse drage dajte savjet. Od jutros me bolucka stomak, veđej isto, kao da se rastvaram doslovno. Bol je kao neka menstrualna možda ili tako nekako ali onak do gore skroz. Ne boli me alarmantno niti da bi posegnula za tabletomm nekom ali se brinem jer je bol onak tupa i traje evo već 2-3 sata. Popila sam magnezij ali me to samo potjeralo na wc. Stolica je isto ok pa isključujem da sam nešto loše pojela. Ne želim si stvarat paniku jer znam da vas sve tu malo-malo bolucka nešto, a mene evo ništa do sada osom povremenog zatezanja i donjeg dijela leđa. Jučer sam imala jako naporan dan, spletom okolnosti..pa da nije od toga? Mogu nazvati svog ginekologa svakako u svakom trenu ali mi suludo sad dizat alarm i plus smo otišli svojima 200km od Zga i tehnički ne može me ni pregledat u roku odmah, jel.

    Ako ćete to smiriti, zovi ginekologa. Ali ja ne vidim ništa alarmantno. Vjerojatno se samo širiš i umarala si se i sve je u redu😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    bambusovlist

    Hvala svima na dobrodošlici i lijepim željama!
    I nama je sunčano i čini se da nema ništa od zahlađenja koje iščekujem.
    Mislim da neću imati prilike odjenuti svoje prve i jedine trudničke hlače. Za sada je vruće, a kad bude hladno, bit će mi nedostižne.
    Koji problemi! 🤦🏼‍♀️
    Ima li tko od vas problema s posteljicom?
    Moja je 1 cm od ušća i zapravo je to najveća briga koju imam. Osim hlača! 😬


    Dobro dosla! 🤗Ima nas tu nekoliko sa spustenom posteljicom. Moja lezi na samom uscu. Tvoja bi se jos mogla podici,jel?

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobrodosla bambusovlist 😊
    Ugodan vikend svima zelim! 🤗🤗🤗
    I kod nas je napokon osvjezilo. 🔝
    Miranda, uzivaj na svadbi, nas ceka jedna sljedeci vikend, pa onda opet 13.10., a izmedju djevojacka. Nakon toga zatvaramo sezonu. 🙌🏼
    Ovaj mali kao da uopce ne spava, a da ne kazem da sve jace udara. Bude li takav i kad se rodi, bit ce nam veselo 😊

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Ana89 hvala na smirenju🙂 a i ja se nadam da mi je to samo od prevelikog napora… A i pa moja djevojlica raste u ovim tjednima, ne može to biti baš bezbolno. Ginića mi je i žao zvati jer već maltram čovjeka 😅 Dr.je divan stvarno i ja sam doslovno shvatila njegovu uputu da ne guglam ništa već ga nazovem ili pošaljem mejl.. Jer na guglu je uvijek sve loše kak on kaže 😅 jadan čovjek od mojih mejlova više

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.