Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Duda

    zadranka86

    Strudlica

    Duda

    Pozdrav svima! Meni je danas tako čudan dan, išli smo u shoping i pao mi je tlak, glava me boli od jutra, spavala jako loše..tako da i shoping nije prošao kako sam isplanirala, al ajd kupili smo neke stvari. Valjda nije ni čudno da sam u zadnje vrijeme stalno umorna kad ni štitnjača ne radi kako treba, a i željezo palo. Dobila sam Ferrum oralnu otopinu. Pije li to tko? Znam da vas puno dodatno pije željezo al ne znam jel koja ovaj sirupić spominjala…
    I veseli smo jer smo sada u zadnjem tromjesečju, evo i pupice:

    Ja sam se opet pogubila u tim tromjesečjima,šta ne ulazimo u zadnje od 28og tjedna?

    Tako je s 28

    Kad uđemo u 28. tjedan, ulazimo u zadnje tromjesečje, a u 28. tjedan ulazimo čim smo napunile 27 tjedana. Sad me zbunjujete jer ste dvijeal jutros gdje god da čitam o tjednu u kojem sam, svuda čestitke na ulasku u zadnje tromjesečje. Hmm..evo nek nam još netko potvrdi jedno ili drugo. Al ja imam još točno tri mjeseca do termina, računalo se kalendarski ili lunarno..
    Po ovom kako cure stavljaju ispada da treba baš završiti 27 i tek s 28 baš si u zadnjem


    Ja tako to i racunam…bas kad udem u taj tj.to je to…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Trece tromjesecje je s punih 27 tjedana odnosno s ulaskom u 28. tjedan. Ulazak u 28. tjedan je s 27tt (punih 27 + 1,2,3 dana u 28. tjednu). 
    Isto tako npr. u 27. tjednu ste kad ste trudne punih 26 tjedana +1,2,3… dana u 27. tjednu. Vjecne dileme s tjednima 😂 
    Ja spremna, cekam prijevoz i trudim se ne zaspat u meduvremenu 😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Meni je 27. tjedan završio. Kad sam bila trudna npr. 26+4, to je bio 27. tjedan, tako se računa, to je 100%. Sad sam 27+0, znači ušla u 28. tjedan. A mislim da su cure koje su trudne više od mene pisale isto s punih 27 da su ušle u zadnje tromjesečje. Bilo kako bilo, moja Mila dolazi za tri mjeseca! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Miranda

    Trece tromjesecje je s punih 27 tjedana odnosno s ulaskom u 28. tjedan. Ulazak u 28. tjedan je s 27tt (punih 27 + 1,2,3 dana u 28. tjednu).
    Isto tako npr. u 27. tjednu ste kad ste trudne punih 26 tjedana +1,2,3… dana u 27. tjednu. Vjecne dileme s tjednima 😂
    Ja spremna, cekam prijevoz i trudim se ne zaspat u meduvremenu 😅


    Tako je  Znači, dobrodošla ja u zadnje tromjesečje 
    Miranda, šta ti kažeš na moj sirup (Ferrum oralna otopina)? Sutra krećem s terapijom..

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Duda

    Meni je 27. tjedan završio. Kad sam bila trudna npr. 26+4, to je bio 27. tjedan, tako se računa, to je 100%. Sad sam 27+0, znači ušla u 28. tjedan. A mislim da su cure koje su trudne više od mene pisale isto s punih 27 da su ušle u zadnje tromjesečje. Bilo kako bilo, moja Mila dolazi za tri mjeseca!


    Sad ispada da si sutra u 28tj.jer ces bit 27+1…eto procitaj mirandino ponovo..znaci sutra si u 28…tako ispada

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    To je ona famozna razlika haha  “u toj i toj nedelji/mjesecu” ili “puna nedelja/mjesec”. I mene je to zbunjivalo. Skolska drugarica zadnji ciklus imala 29.01., a ja 02.03. to su razlike neke 4 i po nedelje. A ona uvijek kad pricamo koja je u kojoj nedelji, minimum sest vise. Ja se gubila kako tooo. Kad ustvari njoj doktorica racuna da je 34 nedelja cim napuni 33. A moj doktor meni racuna tacno koliko sam napunila. I tu dolazi do nesporazuma, a ispravno je i jedno i drugo po meni 😊 Meni je jedna app cestitala ulazak u 3 tromjesecje kada sam bila 27 punih, a druga sa 28 hahah. Ti si uglavnom zagazila u trece i cestitam 😊😘

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    To je ona famozna razlika haha “u toj i toj nedelji/mjesecu” ili “puna nedelja/mjesec”. I mene je to zbunjivalo. Skolska drugarica zadnji ciklus imala 29.01., a ja 02.03. to su razlike neke 4 i po nedelje. A ona uvijek kad pricamo koja je u kojoj nedelji, minimum sest vise. Ja se gubila kako tooo. Kad ustvari njoj doktorica racuna da je 34 nedelja cim napuni 33. A moj doktor meni racuna tacno koliko sam napunila. I tu dolazi do nesporazuma, a ispravno je i jedno i drugo po meni 😊 Meni je jedna app cestitala ulazak u 3 tromjesecje kada sam bila 27 punih, a druga sa 28 hahah. Ti si uglavnom zagazila u trece i cestitam 😊😘


    Hahaha e tako i moj,rekao mi kad budem 28+0 da sam u zadnjem tromjesečju, a sad ajde ga znaj…. Znam samo da sam se tako “navlačila” sa doktorima u bolnici jer oni kažu da je bio prijevremeni porod u 8-om mjesecu, taman pred sam kraj, a po mojoj matematici je bio taman prvi tjedan 9-og mjeseca haha i da naravno da se vodi po njihovo kao prijevremeni u osmom 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Tko od vas naručuje ona slova za krevetić i od koga?? 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Salatica9192

    To je ona famozna razlika haha “u toj i toj nedelji/mjesecu” ili “puna nedelja/mjesec”. I mene je to zbunjivalo. Skolska drugarica zadnji ciklus imala 29.01., a ja 02.03. to su razlike neke 4 i po nedelje. A ona uvijek kad pricamo koja je u kojoj nedelji, minimum sest vise. Ja se gubila kako tooo. Kad ustvari njoj doktorica racuna da je 34 nedelja cim napuni 33. A moj doktor meni racuna tacno koliko sam napunila. I tu dolazi do nesporazuma, a ispravno je i jedno i drugo po meni 😊 Meni je jedna app cestitala ulazak u 3 tromjesecje kada sam bila 27 punih, a druga sa 28 hahah. Ti si uglavnom zagazila u trece i cestitam 😊😘

    Hahaha e tako i moj,rekao mi kad budem 28+0 da sam u zadnjem tromjesečju, a sad ajde ga znaj…. Znam samo da sam se tako “navlačila” sa doktorima u bolnici jer oni kažu da je bio prijevremeni porod u 8-om mjesecu, taman pred sam kraj, a po mojoj matematici je bio taman prvi tjedan 9-og mjeseca haha i da naravno da se vodi po njihovo kao prijevremeni u osmom


    A ja to racunam bass kad zagazim u taj tjedan…to je sigurno onda u toj sedmici..a to tj prije…nezz …ja znam i da moj doki meni tocno u tjedan tj dan racuna..nema tuga unaprid..i kad san isla rodit rodila san npr u 39tj.nisan u 40..iako san bila 39+6..tako su mi i pisali…niko mi u bo nije reka da je to u 40..ja se po tom njihovom i ravnam..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Tko od vas naručuje ona slova za krevetić i od koga??


    Ima Lullyby art na fejsu…ja jos nisam narucila niti se raspitivala za cijenu, ako saznas-javi 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.