Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Duda

    Pozdrav svima! Meni je danas tako čudan dan, išli smo u shoping i pao mi je tlak, glava me boli od jutra, spavala jako loše..tako da i shoping nije prošao kako sam isplanirala, al ajd kupili smo neke stvari. Valjda nije ni čudno da sam u zadnje vrijeme stalno umorna kad ni štitnjača ne radi kako treba, a i željezo palo. Dobila sam Ferrum oralnu otopinu. Pije li to tko? Znam da vas puno dodatno pije željezo al ne znam jel koja ovaj sirupić spominjala…
    I veseli smo jer smo sada u zadnjem tromjesečju, evo i pupice:

    Ja sam se opet pogubila u tim tromjesečjima,šta ne ulazimo u zadnje od 28og tjedna?


    Tako je s 28

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Evo i mene ja san danas se ppsvetila kuhanju al ono bass spremala san svasta nesto..a jutros san uz kavu curama citala bajke..tako da nisam bass imala vrimena se odazvat ode..u nas sto rece DU je oblacno…za sad kise nema..al meni pase ovo jesensko vrime..ssd san malo legla odmorit posli rucka pa cu vidit sto cu kasnije….pozdrav klokanicee

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Evo i mene ja san danas se ppsvetila kuhanju al ono bass spremala san svasta nesto..a jutros san uz kavu curama citala bajke..tako da nisam bass imala vrimena se odazvat ode..u nas sto rece DU je oblacno…za sad kise nema..al meni pase ovo jesensko vrime..ssd san malo legla odmorit posli rucka pa cu vidit sto cu kasnije….pozdrav klokanicee


    Kod mene s jutrošnjih 25 stupnjeva palo na 15, dugi rukav,kiša pada …. Baš dan za provest pod dekicom 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu
    Evo ja nisam bassss davnoooo.....rastemooo kao veliki😙😙😙😙
    Evo ja nisam bassss davnoooo.....rastemooo kao veliki😙😙😙😙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Zanemarite mi nered subota je..na go sam danas..slobodna od obaveza i valjanje po krevetu..malo bracnom malo se ubacim kod curaa…😆😆😆😆……samo se prevrcem ko medo..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Strudlica

    Duda

    Pozdrav svima! Meni je danas tako čudan dan, išli smo u shoping i pao mi je tlak, glava me boli od jutra, spavala jako loše..tako da i shoping nije prošao kako sam isplanirala, al ajd kupili smo neke stvari. Valjda nije ni čudno da sam u zadnje vrijeme stalno umorna kad ni štitnjača ne radi kako treba, a i željezo palo. Dobila sam Ferrum oralnu otopinu. Pije li to tko? Znam da vas puno dodatno pije željezo al ne znam jel koja ovaj sirupić spominjala…
    I veseli smo jer smo sada u zadnjem tromjesečju, evo i pupice:

    Ja sam se opet pogubila u tim tromjesečjima,šta ne ulazimo u zadnje od 28og tjedna?

    Tako je s 28


    Kad uđemo u 28. tjedan, ulazimo u zadnje tromjesečje, a u 28. tjedan ulazimo čim smo napunile 27 tjedana. Sad me zbunjujete jer ste dvije  al jutros gdje god da čitam o tjednu u kojem sam, svuda čestitke na ulasku u zadnje tromjesečje. Hmm..evo nek nam još netko potvrdi jedno ili drugo. Al ja imam još točno tri mjeseca do termina, računalo se kalendarski ili lunarno..

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu
    cure, divne buse! 😍 evo stavit cu opet tablicu s tjednima i tromjesecjima pa si skicnite 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Duda

    zadranka86

    Strudlica

    Duda

    Pozdrav svima! Meni je danas tako čudan dan, išli smo u shoping i pao mi je tlak, glava me boli od jutra, spavala jako loše..tako da i shoping nije prošao kako sam isplanirala, al ajd kupili smo neke stvari. Valjda nije ni čudno da sam u zadnje vrijeme stalno umorna kad ni štitnjača ne radi kako treba, a i željezo palo. Dobila sam Ferrum oralnu otopinu. Pije li to tko? Znam da vas puno dodatno pije željezo al ne znam jel koja ovaj sirupić spominjala…
    I veseli smo jer smo sada u zadnjem tromjesečju, evo i pupice:

    Ja sam se opet pogubila u tim tromjesečjima,šta ne ulazimo u zadnje od 28og tjedna?

    Tako je s 28

    Kad uđemo u 28. tjedan, ulazimo u zadnje tromjesečje, a u 28. tjedan ulazimo čim smo napunile 27 tjedana. Sad me zbunjujete jer ste dvijeal jutros gdje god da čitam o tjednu u kojem sam, svuda čestitke na ulasku u zadnje tromjesečje. Hmm..evo nek nam još netko potvrdi jedno ili drugo. Al ja imam još točno tri mjeseca do termina, računalo se kalendarski ili lunarno..

    Po ovom kako cure stavljaju ispada da treba baš završiti 27 i tek s 28 baš si u zadnjem

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Hahaha sve 3 istu tablicu istodobno 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.