Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ako imate problema s noktima na nogama ili rukama javite se Lily 😂😂😂😂😂
    Ja sam inace pediker ali radim u kozm. Salonu sve 
    Od depilacija, masaza, tretm.lica, gubljenje obujma, sminkanje, nokte apsolutno sve i u tome sam vec 13 godina radnog staza 😊🤪

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Klikrice, bez brige za kilažu. ja sam tek u 22. ili 23. tt počela malo dobivati. do tada sam na nuli bila. svatko ima neki svoj tempo debljanja. dok je bebica ok, sve je to u redu.

    sretno svima danas na ogtt, vidim da vas puno ide :)


    Ma znam sve to… jedino što oni meni tu žuč koja nepravilno radi kontroliraju paralelno… ako gledaš iz perspektive ginekološke to je sve okej,ali kod mene iz ove gastro perspektive ne valja… ma bit ce to sve dobro… mogu ja i do kraja biti na +2,samo dok ne gubim kg na uštrb bebe

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Klikerice, 
    ne brini za kilazu, sto kaze Barbie, krenuce 😊 Tako si gradjena, takva trudnoca i stanje. Tako sam i ja kukala sto nemam mucnina, pa sto nemam mucnina i kad me sastavilo krajem 10-te nedelje hahahhahaha 🤣 A svugdje citam da se sada u mojim nedeljama krece debljati… a ja krenula ono, dok smo pravili bebu, ja mislim hahahah 🤣
    I ja jedva cekam da “upoznamo” nase drugare i drugarice. 😊 Odem na jesenske pa se topim kada obavjestavaju da su se porodile, a nemam ih pojma haha 😍 Mogli bi napraviti tabelu za porode (kada krenu), kada je koja rodila, na koji nacin i kolika je beba. I to cekam hoce li neko na jesenskim izbaciti, statistiku, ali nemaju oni Maggiee 😋😋😋 Naravno, kad se ima vremena, ne znam kako se ima vremena kad se ima beba, vjer te nema nigdje 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Mina93

    Blago vama sta gubite kile 🤣 meni se samo lijepe

     i meni je tako zadnjih 5-6 tjedana. skoro pa sam kilu dobila svaki tjedan. sad sam na + 4-5 kg. a prije toga ništa. ako se tako nastavi, bit ću na više od +15 na kraju :D

    Klikerica



    A meni je i namještaj bijeli sav,a fotelja trosjed dvosjed i sve ostalo nježno sivo… stol stakleni,stolice nježno sive s inox nogama… al će to danas ovi malci izpackat… razmisljam da nista ne cistim uopce dok necaci ne prodju kroz stan


    ne čisti, nema smisla prije njih jer ćeš ionako morati opet kad odu :D

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Klikerica



    Ma znam sve to… jedino što oni meni tu žuč koja nepravilno radi kontroliraju paralelno… ako gledaš iz perspektive ginekološke to je sve okej,ali kod mene iz ove gastro perspektive ne valja… ma bit ce to sve dobro… mogu ja i do kraja biti na +2,samo dok ne gubim kg na uštrb bebe


    kužim, kod tebe je problem ta žuč. nadam se da će sve bit ok, izdržat ćemo mi to sve za bebane :)

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Jutro svima! Sretno ekipici na pregledima 😘
    Zadranka, zavidim na današnjem rasporedu!
    Ja otpremila malca u vrtić, doručkovala i sad pijem kavicu. Složio mi muž malmicu jučer pa je malo luftam i planiram je izribati jer je prva runda ručnika, tetrica i plahti spremna za pranje 🤩
    Još danas moram pripremiti jednu prezentaciju za kongres, u ponedjeljak odraditi obranu diplomskog jedne studentice i službeno zatvaram sve aktivnosti koje se tiču posla…želim zaboraviti di radim do studenog 2019 🙈
    Imam pitanje za mame sa starijim klincima, prvenstveno vrtićarcima: s obzirom da čekamo kasno jesenske i zimske bebe, a naši vrtićanci donose svakojake “radosti” iz vrtića, što planirate? Izvući ih van vrtića prvih dva tri mjeseca ili???? Baš se užasavam bolesti kod tek rođene bebe… Evo sad od poznanice beba stara tjedan dana završila u bolnici 😪


    sto se tiče vrtića, meni je termin 3.1. pa sam odlučila da će ići u vrtić do 15./20. 12. (nek obavi priredbe i već šta sve spremaju-znam da mu je to bitno) a onda ga 1.mj. neću sigurno slati. I radi njega općenito, da se ne osjeća zapostavljen, on će tad imat skoro 5 god. A za 2.mj ćemo polako vidit po situaciji. 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Jutro svima! Sretno ekipici na pregledima 😘
    Zadranka, zavidim na današnjem rasporedu!
    Ja otpremila malca u vrtić, doručkovala i sad pijem kavicu. Složio mi muž malmicu jučer pa je malo luftam i planiram je izribati jer je prva runda ručnika, tetrica i plahti spremna za pranje 🤩
    Još danas moram pripremiti jednu prezentaciju za kongres, u ponedjeljak odraditi obranu diplomskog jedne studentice i službeno zatvaram sve aktivnosti koje se tiču posla…želim zaboraviti di radim do studenog 2019 🙈
    Imam pitanje za mame sa starijim klincima, prvenstveno vrtićarcima: s obzirom da čekamo kasno jesenske i zimske bebe, a naši vrtićanci donose svakojake “radosti” iz vrtića, što planirate? Izvući ih van vrtića prvih dva tri mjeseca ili???? Baš se užasavam bolesti kod tek rođene bebe… Evo sad od poznanice beba stara tjedan dana završila u bolnici 😪


    Jucer sam bas sa susjedom u parku o tome malo.. njena beba je u 1 mj rodena, jedan je u sk jedan u vrticu mali.. kaze da nisu je razboljeli jer im nije dala da po njoj pljuckaju i ljube bas u lice i rukice, dojila je kaj je No1 zastita i puno luftala kucu itd.. ja svoje planiram ostaviti 2,3 tj doma ili koliko ce htijeti cisto da se naviknu na bracu, ako se poklope praznici bas tada nece ni u dezurstva nikakva.. inace nadam se postenoj zimi, makar 2,3 tjedna jer ovo vlazno, a toplo i bez padalina je najgore za razne bestije vrijeme.. neka ga posteno stisne zima nek pocrkava sve i mirni smo :) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ustvari, najvise me brine muz koji radi u bolnici i to kaj on. O tamo nosi boga pitaj kaj sve 😈😈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    I dok smo se mi jutros spremili, vrtić itd ja došla u laboratorij u 8 skoro, u 8ipo kaže laborantica da radije dođem u četvrtak, jer da bi se sad već moglo dosta razvuć 🙄🙄 ma nije mi teško palo, išla sam doma, fanas neću na posao.
    Miranda i ja imam svadbu sad, a u 10.mj dvije, i nema sanse da cipele obujem, sandale ću vjerojatno koje i svaki dan nosim 🤣🤣🤣  jedva čekam jesen i da se uvučem u patike, i gotovo😅

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    jutro cure, budna sam od 7, ali sad citam zaostatke uz kavicu! Sinoc sam popila duplu dozu magnezija jer me je toliko zatezalo da sam se usrala od straha (oprostite na izrazu) 😂 jutros hvala Bogu sve ok, morat cu ocito malo usporiti tempo. klikerice, ja cekam posiljku iz Slavonije, ali zimnice 🤣 krastavci, cikla, ajvar, grah salata, mljac…sto se tice stana, kod mene je sve sivo-bijelo, tjesim se da je bijelo najlakse zakreciti. Sto se namjestaja tice, muz je pametno birao stolove sa zaobljenim rubovima, ali vec ce dijete naci gdje ce se bubnut, tu ne mozemo nista osim ljubit kad se dogodi 😀 spremam narudzbu s ethereala i razmisljam trebaju li mi bambus krpice 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.