Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mina93

    du1988

    Mina93

    Stigosmo 😁

    evo te u nasem kraju ⛴️🤗

    Dada 😍
    Salatice, zadar, tj brod za ugljan 😊
    Na vikend smo zgibali, malo smo ga produzili, imamo pregled i necaku rockas i malo do mojih djiric 😉


    Da vidim da si doli da je slikamo iz bodula…ja san tribala poc za vikend doli pa smo odgodili…pravo ce mo morati uskoro i kavu dogovoriti doli…😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ana89

    Miranda

    Cure sretan vam rodendan 😘🎉
    Divne ste sve sa slika 😍😍
    Ana ginekolog ti stvarno pretjeruje, kuzila bi da je beba puno veca ili imas viska plodne vode ili bilo sto. Ali zbog 10 kg ponovo na ogtt je pretjerano.
    Barbie jos uvijek cekamo dio dozvola a u meduvremenu skupljamo ponude i procjene pa cemo vidjeti do kud cemo doci. Ionako nista od toga ove godine jer ce jesen i kisa zacas tako da cekamo proljece. Brat je djelomicno u toj bransi pa je on kontrola svega sto nam nude sto je super 😁
    Mina uzivaj 😍
    Luks i meni su noge buknule, iako ne bi rekla ovako ali probala sam nekidan stikle planirane za svadbu i nema sanse, tuku mi direktno u mali mozak 🤣😭 Nasla sam plan b, otvorene sandale s podesivim remenom, u njih mi stopala mogu stati. Nisam ocekivala da ce mi ove biti toliko tijesne, u svu svakodnevnu obucu jos stanem normalno.
    I ja sam primjetila da truskawke nema, sigurno uziva s muzem napokon 😊

    Hvala, umirila si me dodatno, skupa sa curama 😀. Ujutro sam se osjećala kao baby seal i uzrujano, sad sam ok. Čak sam pojela i 150 g njokića s junetinom danas. Mislim da je moj bebon bio zahvalan. I napaćeni želučić.
    A za dijetu, ofc da ne jedem slatkiše- ni čokolade, ni sladolede, ni bijelo brašno….jedem zdravo od početka, jošjprije trudnoće. Od zraka živit ne možeš. I ne možeš ništa ne dobiti kilaže, a biti neaktivan skoro cijelu trudnoću.
    A za OGTT, ne idem nigdje dok ne pitam ove u Rijeci. Mislim da nema potrebe stoput u mjesec dana se bosti, a da nema ništa posebno alarmantno. Bebon je veliki, ali je u tjednu, kojih par dana veći i ovi u Ri su zadovoljni. Njima vjerujem, iako ne pričaju previše zbog manjka vremena, kaže da je ok, ok je😀😀


    Ja mislim da on nije veci po tjednima nego je velik na tatu, a to nikada nitko nigdje ne pita mamu kada dodu na pregled i sl.. jbt muz, a moze biti i pola familije i ti i tvoja obitelj, nebitno sada karikiram mozete svi biti dvometrasi pa kako bi beba onda bila mala😒😒

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Beba velika, i svi odma to ti je od kila,dobro ju hraniš,imaš šećer itd…evo mali od šogora se rodio sa 4300g i 53cm a ona mala…mali na tatu velik 😁 to njih nije briga…mi nismo visoki 😁 al ja imam debele kosti 💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    mmama2

    Ana89

    Miranda

    Cure sretan vam rodendan 😘🎉
    Divne ste sve sa slika 😍😍
    Ana ginekolog ti stvarno pretjeruje, kuzila bi da je beba puno veca ili imas viska plodne vode ili bilo sto. Ali zbog 10 kg ponovo na ogtt je pretjerano.
    Barbie jos uvijek cekamo dio dozvola a u meduvremenu skupljamo ponude i procjene pa cemo vidjeti do kud cemo doci. Ionako nista od toga ove godine jer ce jesen i kisa zacas tako da cekamo proljece. Brat je djelomicno u toj bransi pa je on kontrola svega sto nam nude sto je super 😁
    Mina uzivaj 😍
    Luks i meni su noge buknule, iako ne bi rekla ovako ali probala sam nekidan stikle planirane za svadbu i nema sanse, tuku mi direktno u mali mozak 🤣😭 Nasla sam plan b, otvorene sandale s podesivim remenom, u njih mi stopala mogu stati. Nisam ocekivala da ce mi ove biti toliko tijesne, u svu svakodnevnu obucu jos stanem normalno.
    I ja sam primjetila da truskawke nema, sigurno uziva s muzem napokon 😊

    Hvala, umirila si me dodatno, skupa sa curama 😀. Ujutro sam se osjećala kao baby seal i uzrujano, sad sam ok. Čak sam pojela i 150 g njokića s junetinom danas. Mislim da je moj bebon bio zahvalan. I napaćeni želučić.
    A za dijetu, ofc da ne jedem slatkiše- ni čokolade, ni sladolede, ni bijelo brašno….jedem zdravo od početka, jošjprije trudnoće. Od zraka živit ne možeš. I ne možeš ništa ne dobiti kilaže, a biti neaktivan skoro cijelu trudnoću.
    A za OGTT, ne idem nigdje dok ne pitam ove u Rijeci. Mislim da nema potrebe stoput u mjesec dana se bosti, a da nema ništa posebno alarmantno. Bebon je veliki, ali je u tjednu, kojih par dana veći i ovi u Ri su zadovoljni. Njima vjerujem, iako ne pričaju previše zbog manjka vremena, kaže da je ok, ok je😀😀

    Ja mislim da on nije veci po tjednima nego je velik na tatu, a to nikada nitko nigdje ne pita mamu kada dodu na pregled i sl.. jbt muz, a moze biti i pola familije i ti i tvoja obitelj, nebitno sada karikiram mozete svi biti dvometrasi pa kako bi beba onda bila mala😒😒


    Pa da, geni. I moj otac je bio velika beba i visok je, moj stric isto ( sa nepunih  godinu je 10 kila imao), u odrasloj dobi puna dva metra čak i njegova kći, moja rodica ima 185 cm , moj djed je bio gromada; muž i  njegov otac isto oboje dvometraši. Ali kako ti kažeš, trudnicu to ne pita nitko. Ali ovi doktori u Ri mi i muža znaju pa se ne pitaju otkud je beba malko veća 😁😁.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Moja sogorica ima metar i sumsku jagodu, dragi joj je skoro 2, mozda i je 2m nisam ziher.. ako ce imati ikada bebu jbt moze biti dijabetes jer je beba prevelika za tj ili zastoj u razvoju jer je premala, a to kakvi su njih dva nikoga nece biti briga 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Curke mnogo ste tipkale, ja bila na pregledu, sve je u redu, Maggie mijenjaj tablicu ipak je pisulinac kod mene ❤️
    Konacno se gospodin odlucio pokazati i ponosno je rasirio nogice vidjeli smo bez sumnje 😂
    Ostalo sve ok, vidim Ana je dobila opomenu za kilazu, ja sam sada na +8 i dobila sam opomenu da usporim ali ljudi ja sam mrsava sebi, imam 66kg sva mi odjeca spada, gdje da me opomene pobogu 😪

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Curke mnogo ste tipkale, ja bila na pregledu, sve je u redu, Maggie mijenjaj tablicu ipak je pisulinac kod mene ❤️
    Konacno se gospodin odlucio pokazati i ponosno je rasirio nogice vidjeli smo bez sumnje 😂
    Ostalo sve ok, vidim Ana je dobila opomenu za kilazu, ja sam sada na +8 i dobila sam opomenu da usporim ali ljudi ja sam mrsava sebi, imam 66kg sva mi odjeca spada, gdje da me opomene pobogu 😪


    I ja još 90 posto vremena nosim svoju odjeću od prije 😂😂. Ma pusti ih. Jel se osjećaš dobro? Osjećaš. Na jedno ušlo na drugo izašlo ( look who's talking 😂😂).

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂
    Ja se osjecam odlicno, sem sto sam primijetila da kad ujutro ustanem tabani me bole, valjda se to samo tako ispoljava, zasad je to meni ok, malo cu da prestanem sa unosom praznih kalorija jer sam dosta gluposti jela ali kolicinski ne namjeravam stati 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Curke mnogo ste tipkale, ja bila na pregledu, sve je u redu, Maggie mijenjaj tablicu ipak je pisulinac kod mene ❤️
    Konacno se gospodin odlucio pokazati i ponosno je rasirio nogice vidjeli smo bez sumnje 😂
    Ostalo sve ok, vidim Ana je dobila opomenu za kilazu, ja sam sada na +8 i dobila sam opomenu da usporim ali ljudi ja sam mrsava sebi, imam 66kg sva mi odjeca spada, gdje da me opomene pobogu 😪


    I čestitke na dečkiću 😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mi danas bili u Samoboru, penjala sam se na gorje i uspjela bez problema. bila hepi kaj sam još pokretna. predivno je gore.


    sve ste predivne 😍 

    čestitam svima kojima su pregledi dobro prošli ❤️

    Ana, nemoj se bedirati radi kila i doktora. bitno je samo kako se ti osjećaš. 

    evo ja nisam nešto puno dobila, 4-5 kg. al moram reć da se znam osjećati kao slon. puna sam vode i baš nekako (sebi) vizualno neprihvatljiva. ali jednostavno to onako…prođe mi kroz glavu i isti tren stavim u stranu i kažem da ću se pozabaviti izgledom poslije jer sad ionako ništa ne mogu promijeniti. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.