Zimske bebe 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • JM2

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hvala, na broju bodija za novorodjence :-)

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Nepoznato javi se! Drz se, probaj biti pozitivna! Sve smo uz tebe!!! 
    Nutella, hvala ti :)
    Ja sam isto mislila da cu prenijet al mali je odlucio van :)
    Dosla sam na pregled u TA i tokom ctga me nes krenulo boluckat al nis strasno. Velim ja doktorici u ambulanti da me tu i tamo nesto zigne al da ne boli i da mislim da su lazni trudovi. Ona me pogleda i veli draga moja vi ste 7 na 8 cm otvoreni pravac radjaona. Usla u box u pola 12, u 12:40 rodila. Nit sam pukla, nit sam rezana, nista. Normalno sjedim jos od bolnice i sad obavljam po kuci 😂😂😂 ko da nisam ni rodila hahahaha. Jedino kaj su mi se cice malo upalile pa se druzim s kupusom od sinoc 😆😆. Drzim fige da i kod tebe krene sto prije. Znam kako je :)
    Saljemo vam svima puse! ❤😘😘❤

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    JM2 nema na cemu.samo pitaj sve smo tu da pomognemo jedna drugoj. ako imas od koga posudit robicu to bi ti bilo najisplatnije,jer stvarno brzo rastu neces dijetu obuci par puta. a ako vec kupujes,kupi tako 3-4komada samo da imas dovoljno za promijenit dok operes.
    sad vidim da si pitala i za stvari za bolnicu.to ja neznam nisam radjala a ni sad neradjam u HR pa neznam sta treba.to ce ti netko drugi reci ili pitaj u bolnici.

    bigica mogu mislit kako boli upala,a nedaj se draga. ja se sjecam sa sinom da sam pocela osjecati kvrge u grudima kako se mlijeko skupljalo,pa sam se cepala koliko god sam mogla da se to razbije i na sljedecem podoju dijete sve izvuce tako da nisam imala nekih problema oko toga.
    a bas mi je drago da si se tako brzo rijesila i da te nista neboli.a opet se cuvaj nemoj puno radit po kuci.

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Bigica čestitke draga  uživaj sa svojim miškom. Joj kako si brzo rodila, da bar i meni bude tako. Već si toliko bila otvorena? A ne možeš to skužiti sama kad se počmeš polako otvarati?
    Ja sam u 34. tjednu, pomalo pripremam torbu za bolnicu, nekako imam osjećaj da termin neću dočekati, da će miško ranije doći. Za 2 tjedna imam pregled u TA u Vinogradskoj. Negdje sam bila pročitala da su cure spremale 2 torbe za rodilište, jednu malu za rađaonu i jednu veću za sobu, pa sad jel baš mora biti tako? Zanima me još jel se dijete iz bolnice pušta isključivo u autosjedalici, ne u košari?

    [lilypie.com]

  • Avatar Dadalina

    Dadalina

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Samo da vas sve pozdravimo, duuuugo se nismo javile, od silnog umora..  imam osjecaj da sva energija ide bebi haha! Pisite kako ste, napredak, vidim ima i rodjenih vec.. cestitam   svima koje tek trebaju da rode zelim puno srece

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikica1994

    Kikica1994

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Evo da se i mi javimo..bok curke kako se osjecate..mi smo jucer bili na pregledu i ctg-u..on trudove nikakve nije ocitavao ali danas me sve nesto dolje bolucka pa prestane pa me ledja bole pa prestanu..pa neznam jel ja umisljam od silne zelje da se vec jednom porodim :-) :-)
    Netko je spomenuo torbu za rodiliste bome sam i ja danas spremila..ostale su mi neke sitnice za kupiti jos poput kreme za bradavice i tako tih mozda nepotrebnih stvarcica ali neka ih..vise volim da ih imam pa makar mi i ne trebale..:-)

    Kika

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje,ja sam jos u jednom komadu,sutra termin a znakova nigdje 
    Bila prekjucer na kontroli,danas moram opet zbog termina,pa ako nebude nista za vikend pregled opet u ponedjeljak.
    Malecka se malo umirila,kako je do proslog tjedna bila zivahna,lupala me nenormalno,sad se udarci osjete ali su rjedji,i na spavanju me nebudi.

    Kakvo vam je vrijeme?
    Kod mene sunce ko u proljece,snijega ni za lijeka 

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Eto i nas malo. Nikako uhvatit vremena za tipkanje :) 
    Hvala svima na cestitkama! I zelim vam svima brz porod kao sto je bio moj! 
    Ja sam pod zadnje (cca dva tri dana prije.poroda) osjecala kao da ce mi maternica ispast kroz jel…miciku 😆😆😆, sad dal je to bio znak da otvaram zbilja ne znam. I mene je iznenadilo kad mi je doktorica rekla koliko sam otvorena i da idem u radaonu. Dosla sam na pregled a ne rodit 😂😂. I kao da mi je neko sesto culo reklo da ponesem za svaki slucaj torbu u autu. 
    Sto se tice torbi za rodiliste, ja sam planirala nositi dvije ali ova manja za radaonu mi je pukla pa sam na kraju strpala sve u jednu. 
    A za doma ja sam uzela AS, iako je bilo tata koji su donijeli kosare za bebace. I brijem da im nitko nije nis rekao… Davno prije sam negdje citala da ne daju u kosari, sad jel to jos na snazi nemam pojma…. Ako je, trebalo bi pisati na vratima odjela.
    Kod nas je isto danas sunceko ali jako puse i jako je hladno. Nisam isla van a bome ni necu. Meni ljepse na toplom 🙂🙂
    Mazite busice, uskoro cete i vi sve imati svoje bebice u narucju. 😃😃
    Puse svima!!! 😘😘😘❤❤❤

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar Kikica1994

    Kikica1994

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Bokic drage moje..jaooo Bigicaaa sad se i ti maziii sa svojom mazom malom..blago tebi rijesila se svega :-) :-)
    Ja zene drage neznam di vi zivite ali ja zivim u Lici i zatrpalo nas je bilo jucer..sad je dobro,ne pada ali dosta puse i jakoo je hladno..a sto se tice AS i ja sam ju pipremila pa neznam kao sto kazes Bigiva trebaju napisati ili napomenuti u cemu se beba iznosi van..mene vise zanima sto cete im obuci za vanka mene nekako pere panika da ce mu biti hladno sta god da obukla 😎😎

    Kika

  • Avatar Irca

    Irca

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Evo da Vam se i ja napokon javim. Nikako ne stignem.
    02.01. rodio se Leon, težak 3455 i 51cm dug.
    Došli smo u prošli četvrtak kući, sve je ok. On sad samo spava i jede i zeza mamu i tatu.

    Nadam se da je kod Vas sve ok i da Vas nije snijeg zatrpao.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.