ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Simbalija


    Nećak je bio prošli tjedan privatno kod ortopeda i rekao je da mu je noga ful čudno okrenuta, i da mora na vježbe. Ako ne ispravi morat će operirati.. Ja uopće nisam uočila da tako krivo hoda kao što on tvrdi.


    😳😳
    Pa kak je tak lose stanje a da se ne vidi na van?? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zarice mi isto imamo tu situaciju, a on mm su jos i daleko pa cak i da dlave godišnjice nismo nikad zajedno onda. Uglavnom mi doma se organiziramo tako da na godišnjicu smo nas dva sami, ove godine uspjeli na kocert i veceru, i to jedva jer smo imali naravno problem sa cuvanjem M. Prosle 2 godine smo s njom isli na rucakove van i neki jednodnevni izlet blizu. Prije smo znali i na duzi izlet jer je nekad 25.6. bio neradni, pa su nam to ukrali. 😭… A moja famili i kumovi bi dosli onda k nama na neku malu proslavu kao obicno spremimo nesto za grickati, desert, kava i sl. Od mm famili zovemo al nikad nemaju vremena doći. I to mi unaprijed posaljemo datum kad su pozvani. Obicno vikend prije ili poslije. Tako i sestra i moji starci su tako dok je tata bio ziv. Meni je to bas lijepo. Za 5.godisnjicu smo gledali video i album. A za sestrinu 15. godišnjicu smo joj napravili filmic za tih 15 godina sa smjesnim događajima, onda nas je bilo jako puno pa smo nazivali sestru i sogora da se probaju obuc u vjencanicu i odjelo. 🤣🤣🤣 Mi imace obiteljski rijetko smo zajedno ovako negormalno, pa valjda zato na sve te neke proslave rođendana, godišnjica, imendana, nekih bitnih datuma u životu ili događaja volimo proslaviti cisto da se druzimo i vidimo. 
    Simbalija omg uzas ovo za nećaka. Ako tvoji traze drugo misljenje za njega preporucam dr. Rakovca ima polikliniku sad ranije radio u Lovranskoj bolnici, inace je specijalist bas za stopala i noge, a ima završenu subspecijalizaciju za djecu. Ako ti treba kontakt javi se na IG pa ti posaljem, sestra je bila tano sa necakom jer ima skroz ravno stopalo.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mm i ja se na godisnjicu obucemo u vjencanicu i odjelo i slikamo, evo vec 4.god za redom. Samo je sve teze zakopcat cif na vjencanici i gumbe na kosulji 🤣

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Ja bila danas na uzv stitnjace. Vec godinama pratim neki cvor na lijevom režnju koji se ne mijenja. I danas bila neka druga doktorica i nađe mi kalcificirani čvor na desnom režnju (iste velicine ko ovaj na lijevom) i hitno mi preporuca punkciju. Ovaj na lijevoj strani niti ne spomene. Nekako mi to sve cudno 🤔 Ko da je zamijenila strane. Tako su mi cesto znali posati da mi je miom lijevo pa desno… jedan mi je ginekolog rekao da je njima na slici obrnuto pa da znaju krivo napisati 🙈
    Ima koja iskustva s punkcijom cvora na stitnjaci? 

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Mikio ne znam,  vidi se da čudno hoda,  ali ne bih rekla da je tako strašno kao što je on opisao..
    Grizli bili su kod Rotha, on da je isto neki dobar, odmah s vrata im je rekao da mu noga nije dobro. Onda je još detaljno ga pregledao. Ako bude trebalo drugo mišljenje imam te u vidu,  hvala 😊
    Mislim njega to ne boli, ne žali se. Uvijek ima papuče Froddo, za van ima Geox, Skechers,  Ciciban. Doktor je rekao da se djeci ne smiju oblačiti sandale jer im treba nešto držati petu i da su skechersice loše. Ne znam valjda bi na more trebao u cipelama🙈
    Losa frendica mi je punktirala jer ima neki čvor već godinama. Kaže da je brzo gotovo i da nije bolno. Ja idem moram kontrolirati štitnjaču ultrazvukom jer imam hipotireozu, ali nisam još punktirala ništa. Možda je stvarno doktor fulao?

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Simbalaja meni se cini da ti doktori imaju svako svoju teoriju. Nas je fizijatrica poslala ortopedu zbog spustenog stopala, a ortoped nam rekao da dodemo nakon 3 godine. Sad po novom dobe vjezbe jer po nekima oni ulosci ne pomazu… a nekad smo svi te uloske dobivali. Kad su oni mali puno se stvari brzo ispravi ako vjezbaju. A doktori nekad i malo prepadnu.
    Ma sad sam bila privatno na uzv, a nekad mi se cini da oni privatno tako samo preporuce punkciju svima. Naravno, ne mora biti tako… no uvijek radije odem u bolnicu na tako nesto. Recimo mojoj mami su pred par godina digli frku u privatnoj poliklinici da mora napraviti punkciju neke ciste na dojci. Nije htijela kod njih pa je isla u bolnicu bas specijalistu i covjek tamo gleda i veli “gospodo nema niceg, zbilja ne znam sta da punktiram, ne vidim nista”. Poslao je na mamografiju koja bila uredna i poslije na dvije kontrole isto niceg. Tako da sam uvijek s tim privatnicima skepticna 🤔 Ici cu i ja u bolnicu na punkciju.

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Losa, ja sam išla na punkciju obje dojke, isto su mi privatno našli, ali sam išla u bolnicu sv duh to raditi. Boli, jer ti zabiju iglu kroz koju vuku uzorak. Al dobro, mene i vadenje krvi boli pa ne znam koliko sam relevantna. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ifkaminja

    ifkaminja

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Losa, ja sam već dva puta radila punkciju štitnjače, imam poveći čvor na desnoj strani (doslovce se pojavio preko noći, cca 8 mj.nakon poroda, nemoguće da nisam prije primjetila).
    Ne boli ali nije ni ugodno. Pogotovo ak osoba koja radi punkciju još i razgovara s nekim dok punktira 🙄🥴😂

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Losa i ja sam radila punkciju u jednoj dojci. Neznam, ne boli,vise je nelagodno rekla bih…

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa neznam di si bila, ja imam negativno iskustvo iz poliklinike leptir gdje sam otisla jer mi je na nalazu krvi na sistematskom tsh bio povisen malo. Tam su mi radili uzv i ispalo je da imam i cvoric za punktiranje i da zakaj vec odavno ne pijem terapiju i vec mi propisao hrpu hormona da krenem pit al sam prije toga ipak otisla po drugo misljenje i ispalo je da nemam nista. I eto, tek 5 godina nakon toga sam u trudnoci dobila terapiju euthyroxa za reguliranje. Nakon poroda vise nisam morala uzimat. 
    Provjeri jos jednom ako sumnjas. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.