ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zarice pa bas to, ja neznam kak bi nju drzala iznad wc-a jer meni leda isto su koma. A i bas me zanima dal bi ona ista obavila tako. Sad kad smo se vracali s mora u 6.mj joj se kakalo pa smo stali na benzinskoj, ona bi sve zivo dirala i proucavala. Ja sam se pokocila i preznojila jer je to tajalo i na krajiu nije nis obavila. 
    Sto se tice udaranja, N ne udara (jos) al za svaku sitnicu isto sto joj ne pase sta joj uzmemo i sl nas krene stipat. Isto ju stavljamo u kaznu za to jer mi je to nedopustivo. 
    Grizli tnx na savjetima. Valjda bumo se snasli. Moram priznat da je to skidanje iz pelena veci sok meni nego njoj 🤣 ja bi rado bila jos komotna s time 😏

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Meni su leđa katastrofa, mm najcesce ne ide s njom jer skupa ne stanu u wc-e obicno 🤭… I kod nas to ide ovako u javnim wc mi obavljamo to na nacin da ju ja dignem obrnuto iznad školjke. Leđima mi je okrenuta i drzim ju ispod koljena. Ako treba cak joj i skinem gace i hlace da ne popisa. Sa rukama joj kazem da mi se uhvati za moje ruke. Zapravo isto kao da negdje vani pisa. Stojim vrlo malo pognuto. Cak i vani se ja dignem prilicno od poda. Ako mora kakat imam i preklopnu dasku sa sobom. Prebrisem vlaznom skoljku stavim tu dasku i onda ona obavi. Dok sjedi na skoljki drzim ju za rucice da ne prcka sve okolo. Osim ako je bas jaaako prljavo onda ne stavljamo tu dasku svoju nego improvizacija al na bas full prljovo nismo dugo naletile. Isto tako imam u ruksaku sa sobom podloge iz dm za skoljku koju ako vidim da je wc uredan onda joj to stavim na skoljku i cucnem ispred nje i ona se drzi meni za ramena ja nju ispod pazuha… Uglavnom varijanta imamo svakakvih sve ovisi kakav je wc. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sad vidim da mi nije linkove uhvatilo…
    Daska … https://cutiecloud.com/proizvod/djecja-sklopiva-toalenta-daska-kiokids/ [cutiecloud.com]
    Podloski za wc https://www.dm.hr/sanft-sicher-papirnati-podlosci-za-wc-dasku-p4010355274595.html [dm.hr]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli tnx, fakat dobri savjeti za drzanje iznad wc! Ove podloge za skoljku iz dm imam jos iz rodilista sta mi je ostalo, ide odma u ruksak 🙈🙈
    A ja imam isto neku prijenosni nastavak za skoljku pa cu i to pocet nosit za nuzdu. Iako njega smo nosili na more i nije htjela sjedit na tome jer joj je pretvrdo 🙄
    Mi imamo ovaj 
    https://www.medeigracke.hr/putna-kahlica-nastavak-potette-plus-20017/ [medeigracke.hr]

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Evo nas update…
    4 dana je islo super, niti jedna nezgoda, jos smo u subotu nenadano popodne zavrsili na kupanju na mreznici, put je super prosao, piskila prije ulaska u auto i izdrzala put. 
    E od jucer krece sou. Ujutro sve super, isla na tutu, popodne je bila siza i namjerno nam se popiskila iz inata jer joj nismo dali crtic. Bas je rekla - e sad cu vam se zato popiskit na tepih! I popiskila se na tepih 🤦‍♀️ neznam kak reagirat na to uopce. Inace bi ju stavila u kaznu, al s obzirom da se radi o odvikavanju, mm i ja smo se samo pogledali i odlucili bez reakcije samo pocistit i presvuc ju i nastavit dalje po svom. 
    Nakon toga se zaigrala pa se upiskila. I danas ujutro opet sve ok, na tutu isla normalno i sad popodne se opet upiskila 3 puta u igri. 
    Ok, popodne vise pije, al ne kuzim zakaj ujutro ode na tutu bez problema, a popodne se svaki put upiski. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mikio, ja bi joj mozda rekla da sad kad se namjerno popiskila da mora cekat da je presvuces jer nemas vremena za to. Ne znam jel pametan potez, al prvo mi pada na pametJer ona nema problem da se popiski namjerno ako cete je vi odmah presvuc i oprat. Ako cete je ostavit upisanu mozda drugi put razmisli jel si to zeli (ne znam smeta li njoj biti upisana?) Ili se ona bas fino skine i popisa na tepih bez da sebe zmoci? Znam da je od mog frenda mali prestao piskit u gace bas nakom sto je jednom ostao upisan jer su bili na bicklima i zbilja se nije moglo nista dok nisu dosli do doma.
    Ovo govorim naravno jedino ako tako prijeti pa pisa da ostvari prijetnju, ne ako slucajno pobegne
    Kod nas sve 5, jedino sam ja non stop umorna, nikako se naspavat pored ovih klinaca. Dan mi je skroz ispunjen i da se naspavam morala bi tocno zaspat cim legnem i ne se budit do jutra sto naravno nije ni priblizno tako A svaki pokusaj hvatanja sna po danu mi propadne. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mikio dobrodošla u klub… Nama se M dosta dugo znala iz inata popisat i tetama u vrticu. Mi smo to izignorirali. Pozvala bi ju da pomogne ocistit i staviti susit tu robu. Pravili smo se da nas to uopce ne dira. Mi bi joj svaki out rekli a dobro dogodi se da se popiski jer si jos mala djevojčica, naucit ces kad budes velika. Sad vise nema tih ispada. Tu i tamo kad bi se zadubila u nesto se znala popiskit sad sve rijeđe to je faza bi aj rekla i trening nas roditelja.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Ma ne smeta joj bit popisana. Da mozda kad bude hladnije joj bude smetalo. 🤷‍♀️
    Ma da, sad kad to namjerno napravi nesmijemo reagirat da joj nebude to zabavno pa da ponovi. Kaj ja znam… 
    Svaki dan novi izazovi za mene, ovak malo cisto da mi nebude dosadno 😅
    Zarice vjerujem da si umorna… ipak je tu i bebica jos… kak spava ona? Jel ti dode neko pomoc?
    Ja sam umorna a uspijem nesto i u komadu odvalit preko noci, al svejedno mi nije dosta… nocas sam 5 sati u komadu, jer se ona plakala oko ponoci da nemre nac dude, a jutros se probudila u 5.40 🤯 i ne zeli spavat vise… a sinoc je zaspala oko 22h… i zadnja 3 dana nije spavala popodne. A ja sam jucer i mengu dobila tak da sam nas spakirala odma ujutro i mm nas dopeljao kod mojih. Tata mi je ovaj tjedan na go pa se nadam da ce ju malo preuzet danas da predahnem. Iako evo pije kavu i cita novine a ja hendlam N… 🙄

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Mikio ja bi na tvom mjestu rekla da me boli glava i da sam umorna ko pas i otisla se lec u neku sobu. Ocito nema na finjaka, nek preuzme malo deda.
    Meni stigle nepropusne plahte i dns micem nocnu pelenu, mislite na mene i drzte fige za suhu noc 😂

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje.. u ogromnom zaostatku sam, vidjela sam da su se neki lijepo odviknuli od pelena, neki zezaju.. T preko dana super noć popiški sve tako da po noći dobije pelenu.. bili smo na moru, uspjeli izdržati 5 dana i popalilo mu se zubno meso, neće nitko takvog malog primiti jer ne želi surađivati.. brata su starci vodili u KB Dubrava kad je bio 2 god da mu pokušaju trule zube, T ima koma zube, izgleda na moju stranu obitelji, ali nitko ne želi kod nas u Slavoniji raditi s takvim malim..Ima možda koja od vas saznanja rade li to još uvijek u Dubravi??

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.