ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mikio, moj je takav cendrav kad dugo ne ide u vrtic. Doduse, to znaci da je i bolestan pa mozda je i do toga. Al cini mi se da mu vrtic bas podize raspolozenje bez obzira sto ujutro zapravo ne zeli uci u njega. Mislim da bi to i tvojoj N stvarno godilo. Bio bi joj dinamicniji dan, vrtila bi se oko druge djece s nekim igrackama koje nema doma, pa malo igranja vani u vrticu… a i ti bi imala malo vremena za sebe.
    Meni su tete rekle da je poceo puno pricati i da se vani igra sa starijom djecom i kad se treba vratiti unutra sav se naljuti
    Inace njemu se bas prije sat dva vratio laringiticni kasalj i digla mu se temperatura. Joj grozan mi je taj laringitis. Odma smo mu dali pulmikort kako nam je ostalo od zadnjeg puta i lupocet. Fkt se nadam da ga nece sad uhvatiti kao prvi put…

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Losa, moj vise ne voli ici kao prije odkad su dosle nove tete. Al oni izlaze van tek unazad tjedan dana, a to voli, pa je jucer prvi put nakon dugo vremena rado usao unutra kad mu je suprug reka da ce ga tete vodit van
    Kaj se tice kasljanja, moj zbilja ima perioda kad bude skroz ok, al onda samo naglo krene skrzo naopako… al i nama je pedica rekla da oni kaslju od tamo negdje kolovoza, rujna pa do travnja, svibnja dokle god idu u vrtic 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Zarice jao 😣 nadam se da je noc prosla ok..
    I ja bi rado da ide u vrtic, vjerujem da joj je doma dosadno sad vec, al evo, cekam dal ce nam uvaziti zalbu, okolne privatne vrtice sam zvala, sve se popunilo zbog ove situacije… A muzu su i ponudili novi posao pa sad cekamo 9.mj da vidimo dal ce to proc jer ako prode onda putuje puno i nece bas biti doma pa cemo se u skladu s time morati prilagoditi.tako da nije to samo tako…mprat cu ja osmisliti vise zabave doma. Tak da pisite kaj klinci rade u vrticu da dobijem neku ideju. A i mislim da prolazi sad neku fazu gdje bi bila samostalna a nemoze bez mene. Evo da objavim da smo i 3.dan skroz bez cice. Sama je rekla da ne zeli da hoce bocu. Ja ponudim i dalje svaku vecer ali kaze da nece. Bas mi je to bilo emotivno 😭 eto, godina i skoro 7 mj dojenja nakon prva 3 mj mastitisa i svih problema kad sam mislila da nebudem dojila ni 6 tjedana 💪🏼

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce vam malci brzo ozdraviti, moj ne kaslje. On kad pokupi nesto u vrticu to ga skrsi tipa tjedan dana i kad zaljecimo je ko nov. 
    Nadam sse da ce i moj nauciti da ne moze biti sve po njegovom jer sad kad nije po njegovom krene ili plac, ili jako vristanje, cak i bacanje po podu.. :(
    Jel vi njima dajete nesto za imunitet?
    Losa, sjecam se da si spominjala beta glukan?
    Mikio, super si izdrzala s dojenjem 😎😎

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Mikio šaljem podršku za prekid dojenja. ❤️ Jako je emotivno, ne bi čovjek rekao. Ja sam mislila bit će mi olakšanje. 🙈

    Ja dobila odgovor na žalbu da trntrnrn nema mjesta.
    Kaže ženska da prošle godine nije bila na listi jer je bila premala a ove godine je xy na listi jer se jasličari računaju od mlađeg prema starijem. Što znači ove godine je prestara 😂😂😂 o Bože sveti gluposti.  Znači da itko ovo pročita u npr. Norveškoj mislim da bi se prekrižio 100puta.
    Još naša divna vlast spominje da kreće graditi dva nova vrtića i danas čitam da će u oba biti čak 5 skupina za jaslice. To je 60 djece. A ostalo bez vrtića samo ove godine 557 djece a od toga 90% jasličara, a i tko zna kad će ti vrtići biti gotovi. Znači wtf ne valja u ovoj državi.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Ola ola
    Malo sam vas pohvatala 🤭🤭
    Simbalija i Mikio i ako je jos netko ostao bez vrtica bas mi zao. Iako zalim za Rijekom sad shvaćam da bi morala isto dati otkaz da smo tamo ostali i onda ne bi mogli na kraj nikako…ovdje mi je kredit manji pa je lakse 🤭 Al situacija s vrticima je uzas…znam da su meni zene na Viskovu govorile da se treba upisat cim ostanes trudna…i znam dosta zena sto su morale ostat doma zbog toga.
    Mikio sestro..znaaam kako ti je. Ja ludim al doslovno ludim kod kuce po cijele dane sama s malim..s muzem se oko toga kacim nenormalno jer i kad je slobodan i kod kuće mi je isto ko da ga i nema 🙄 Iako sam mislila bit doma do nagodinu pocela sam trazit posao i cim nesto nadem micem se od kuce 🙄 Mali je postao vezan za mene i u danu 1555320303 puta cujem mama,mama,maaamaaa. Cim me ne vidi trazi me. Bas vidim nekad da mu je dosadno pa samo gledam kako ga zabaviti.
    A ce biti neki majstor 🤣🤣🤣🤣🤣 znaci nikakve igracke ga ne zanimaju ali daj mu sarafe,ključeve, cekic,sarafcigere i u stanju se satima igrati.

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Vidim da nam u biti svi malci imaju slicno ponasanje sada pa je to valjda normalno i “faza” ko I sve dosad 🤣
    Sa hranom nema nekih problema…jede skoro sve bez problema…nekad i previse. Jedino kad je neka nova hrana onda ga moram nutkati dok ne proba…pa kad proba odmah je fino 😁
    I rekla bih da smo se rijesili alergije na jaje jer pojede normalno i peceno i kuhano i nema vise osipa…sljedeci tjedan idemo na kontrolu pa cu vidjet sta ce pedi reci…hocemo ipak na testiranje.
    Isto obozava jogurte,sireve,vrhnje,borovnice (zove ih bo bo) 🤣🤣 maline itd. ali bananu i dalje nema sanse

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Mareeee ❤️ drago mi je da si tu 🥰
    Da Rijeka i vrtići su znači kaos.. Mislim da ni Zagreb nije bolji,  možda u nekim kvartovima..
    Moja isto mora probati da krene jesti,  a nekad odbija po boji. Npr. neće ništa narančasto i trebalo je vremena da zavoli marelice 🙈🙈
    Nadam se da ćeš uskoro naći posao 😊

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Simbalija o boze gluposti 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ja mislim da oni moraju dat neki razlog pa makar i tako glup. Sad je kao dijete prestaro za jaslicku grupu, iduce godine ce bit jos nedovoljno staro za vrticku grupu od 3 godine i tako u krug 😩😩
    Hvala na podrsci ❤️ da, bas je emotivno, ja sam plakala ko da je neznam sta 🤭 a ono, kao olaksanje je, al nebudem vise nju nikad dojila. Neznam, bas me slomilo to nekako. Do sad je bila ‘beba’ na cici, sad je ‘velika’. Glupo znam, al nemrem si pomoc. 🤷🏼‍♀️
    .
    Mare tocno to… Ocito je faza… Krece terrible two i tamtrumi… Moja je prije na svako ‘ne’ negodovala al poslusala na kraju, nasli smo alternativu, sad ne stignem ni izgovorit ‘ne’ vec se dere i baca po podu. Nece me ni poslusat sta drugo nudim. Ugl veselo razdoblje, pogotovo kad si cijeli dan sam s njima. 

    Kupila sam babylove bocicu na slamku, znaci uzas, ja jedva povucem vodu na to, ima onaj zastitni ventil ko na lufticima i trebalo bi stianut slamku zubima da ide lakse voda van, neznam kak bi to dijete od 1 godinu trebalo znati napraviti. 
    Imate neku drugu za preporucit da je ok da ne bacam novce na isprobavanja? 

    Negooo, za pol sata krecemo sa sveki na more! Pratite dnevnik 🤪

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mikio, mozda sam krivi ton ostavila al ne mislim da je tak lako dobit vrtic, pogotovo kad je jedan roditelje nezaposlen. Pisala sam vec o tome. Imamo s time generalni problem. Samo onako razmisljam da bi joj to mozda godilo, i da to npr mom klincu pomaze.
    Mene taj prestanak dojenja nije bas pogodio. Ja sam onako skroz nenadano jednu vecer odlucila da mu necu nudit cicu navecer s obzirom da mi se cinilo da mu je pocelo odmagat, i to je bilo to. Nije on ni trazio vise. Ko da nisam bas ni skuzila da smo prekinuli s necim velikim. I bas si mislim kaj to ne valja sa mnom, znam da su to uvijek emotivna iskustva 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.